11 sierpnia 2022, 09:46

Teraz

20°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 18/19 czerwca

III liga grupa:2
Unia Janikowo 1-1 Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia 1-2 Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard 2-1 Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino 3-4 Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański 4-2 GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska 0-3 Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin 3-2 Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Elana Toruń (wo)

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 2-2 Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg 2-6 Rekord Bielsko-Biała
Karkonosze Jelenia Góra 1-4 Lechia Zielona Góra
Górnik II Zabrze 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Carina Gubin 1-4 Pniówek Pawłowice
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica 2-3 Foto-Higiena Gać
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Polonia Bytom 15 czerwca, 17:30

IV liga wielkopolska
Nielba Wągrowiec 2-1 Unia Swarzędz
Górnik Konin 1-7 Mieszko Gniezno
Victoria Września 2-0 Iskra Szydłowo
Polonia 1908 Marcinki Kępno 2-0 Huragan Pobiedziska
KKS 1925 II Kalisz 2-0 SKP Słupca
LKS Gołuchów 3-1 Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-4 Korona Piaski
Warta Międzychód 3-3 Kotwica Kórnik

IV liga łódzka
Pogoń Zduńska Wola 5-1 Orkan Buczek
Warta Sieradz 1-1 RKS Radomsko
Widzew II Łódź 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Orzeł Nieborów 0-4 Włókniarz Zelów
KS Paradyż 2-1 Omega Kleszczów
Prosna Wieruszów 1-5 Skalnik Sulejów
Boruta Zgierz 1-1 Zryw Wygoda
Stal Głowno 0-1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków 3-1 LKS Kwiatkowice

V liga wielkopolska, gr 3
Warta Śrem 0-2 Victoria Skarszew
Polonia 1912 Leszno 4-0 Orzeł Mroczeń
Zefka Kobyla Góra 3-2 GKS Rychtal
Krobianka Krobia 1-1 Astra Krotoszyn
Kania Gostyń 4-0 Stal Pleszew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Rawia Rawicz
Piast Czekanów 2-1 PKS Racot
Piast Kobylin 1-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 1-3 Zawisza Łęka Opatowska
Zieloni Koźminek 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną
KP Słupia 3-1 Odolanovia Odolanów
LZS Doruchów 2-1 Olimpia Brzeziny
Płomień Opatów 8-6 RKS Radliczyce
GKS Grębanin 3-0 KS Opatówek (wo)
Szczyt Szczytniki 0-5 Raszkowianka Raszków

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Motor Praszka 0-6 Start Jełowa
LZS Kuniów 0-0 LZS Chrząstowice
LZS Bogacica 3-0 Olimpia Lewin Brzeski (wo)
LZS Przywory 0-5 LZS Ligota Turawska
KS Krasiejów 0-1 Start Namysłów
Żubry Smarchowice Śląskie 0-6 Śląsk Łubniany
Sokół Bierdzany 4-2 Naprzód Jemielnica
Unia Kolonowskie 1-1 LZS Mechnice
LZS Skarbimierz 5-0 Orzeł Źlinice

wielkopolska klasa A, gr.9
LZS Czajków 3-1 KS Rogaszyce
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-5 Sokół Bralin
Iskra Sieroszewice 3-0 LKS Godziesze 1966
Pogoń Trębaczów 0-1 Lilia Mikstat
Victoria Laski 3-4 Barycz Janków Przygodzki
LKS Czarnylas 3-3 LKS Jankowy
Orzeł Wysocko Wielkie 4-2 Pelikan Nowy Karolew

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków 2-2 UKS Ustków
KS Osiek 0-5 Sommer Zapole
GLKS Biała 3-5 GKS Goszczanów
TS Gruszczyce 3-0 LGKS Charłupia Mała (wo)
Inter Woźniki (Sieradz) 5-3 LZS Socha
Widavia Widawa 1-2 Jaga Lututów

wrocławska klasa A, gr 3
Pogoń Syców 3-0 Polonia Wrocław
Widawa Bierutów 7-0 Iskra Pasikurowice
KS Brochów (Wrocław) 1-2 Borowianka Borowa
Burza Bystrzyca 2-2 Czarni Chrząstawa
Piast Nadolice 1-21 Długołęka 2000
KS Łozina 3-1 WKS Wilczyce
Widawa Kiełczów 0-5 KS Dobroszów
Polonia Miłoszyce 0-2 Dąb Dobroszyce

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl