5 marca 2024, 13:14

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 18/19 listopada

III liga grupa:2
Cartusia Kartuzy    3-3    Sokół Kleczew    
Pogoń II Szczecin    3-1    Unia Swarzędz    
KP Starogard Gdański    1-3    Flota Świnoujście    
Pogoń Nowe Skalmierzyce    5-2    Unia Solec Kujawski    
Błękitni Stargard    2-1    Wikęd Luzino    
Zawisza Bydgoszcz    3-1    Noteć Czarnków    
Vineta Wolin    2-1    Gedania Gdańsk    
Polonia Środa Wielkopolska    1-0    Świt Skolwin (Szczecin)    
Elana Toruń    3-0    Stolem Gniewino


III liga, grupa 3
LKS Goczałkowice Zdrój    1-2    MKS Kluczbork    
Odra Bytom Odrzański    1-0    LZS Starowice Dolne    
Warta Gorzów Wielkopolski    2-2    Unia Turza Śląska    
Górnik II Zabrze    2-3    Ślęza Wrocław    
Gwarek Tarnowskie Góry    3-1    Carina Gubin    
Górnik Polkowice    1-1    Rekord Bielsko-Biała    
Śląsk II Wrocław    3-0    Karkonosze Jelenia Góra    
Pniówek Pawłowice    1-0    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Raków II Częstochowa    2-2    Lechia Zielona Góra


IV liga wielkopolska
Ostrovia 1909    1-1    Centra Ostrów Wielkopolski    
Wiara Lecha Poznań    2-6    Mieszko Gniezno    
LKS Gołuchów    1-0    Polonia Chodzież    
Kotwica Kórnik    7-1    Korona Piaski    
Obra Kościan    5-0    Pogoń Łobżenica    
Jarota Jarocin    4-1    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Lipno Stęszew    3-6    Nielba Wągrowiec    
Polonia 1912 Leszno    2-1    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Victoria Września    1-2    Huragan Pobiedziska


IV liga dolnośląska
Prochowiczanka Prochowice    0-7    Moto Jelcz Oława    
Zenit Międzybórz    0-2    Polonia-Stal Świdnica    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    1-5    Polonia Środa Śląska
Iskra Księginice    3-1    Chrobry II Głogów    
KS Łomnica    -    Słowianin Wolibórz    odwołany z powodu złego stanu boiska
Barycz Sułów    0-1    Miedź II Legnica    
BKS Bobrzanie Bolesławiec    1-0    Łużyce Lubań    
Piast Żmigród    1-0    Piast Nowa Ruda    
Lechia Dzierżoniów    1-2    Górnik Złotoryja


V liga wielkopolska, gr 3
Pelikan Grabów nad Prosną    0-0    Rawia Rawicz    
Warta Śrem    3-2    Piast Czekanów    
Krobianka Krobia    2-0    Zefka Kobyla Góra    
Astra Krotoszyn    8-1    Piast Poniec    
KKS 1925 II Kalisz    2-0    Kania Gostyń    
Dąbroczanka Pępowo    8-2    LZS Cielcza    
Victoria Ostrzeszów    2-2    Orzeł Mroczeń


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5


Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    2-3    Sokół Bralin    
GKS Grębanin    4-2    Czarni Wierzbno    
Stal Pleszew    2-1    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
Ogniwo Łąkociny    1-5    Odolanovia Odolanów    
LKS Jankowy    4-0    Płomień Opatów    
Las Kuczków    5-2    KP Słupia    
KS Opatówek    7-0    LZS Doruchów    
GKS Żerków    0-2    Barycz Janków Przygodzki


sieradzka klasa okręgowa
WKS 1957 Wieluń    0-1    Pogoń Zduńska Wola    
TS Janiszewice    3-0    Czarni Rząśnia
LZS Brąszewice    2-3    Złoczevia Złoczew    
Tęcza Brodnia    4-0    Piast Błaszki
Jutrzenka Warta    2-1    Warta II Sieradz    
Prosna Wieruszów    5-0    KS Karsznice (Zduńska Wola)    
GKS Goszczanów    -    UKS Galewice    odwołany z powodu złego stanu boiska
MLKS Konopnica    2-1    Ekolog Wojsławice    


wielkopolska klasa A, gr.9
Pogoń Trębaczów    3-2    Wielkopolanin Siemianice    
RKS Radliczyce    1-2    Pelikan II Grabów nad Prosną    
LKS Godziesze 1966    2-2    Masovia Kraszewice    
Olimpia Brzeziny    0-3    Prosna Kalisz    
Lilia Mikstat    8-2    Victoria Laski    
KS Rogaszyce    3-1    Liskowiak Lisków    
LZS Czajków    3-1    Pelikan Nowy Karolew


wrocławska klasa A, gr. 3
Czarni Jelcz-Laskowice    5-1    Pogoń Oleśnica    
Czarni Chrząstawa    2-0    Polonia Miłoszyce    
Widawa Bierutów    0-0    Perła Węgrów    
Widawa Kiełczów    2-3    Dąb Dobroszyce    
WKS Wilczyce    1-5    Skra Wojnowice    
KS Łozina    4-0    GKS Kątna    
Długołęka 2000    4-0    Zenit II Międzybórz    
Pogoń Syców    3-4    Lotnik Twardogóra


sieradzka klasa A, gr. 1
Inter Woźniki (Sieradz)    3-1    Piast II Błaszki    
Centra Walichnowy    -    Jaga Lututów    przerwany po I połowie przy stanie 2-4 z powodu złego stanu boiska
UKS Ustków    2-1    Hetman Rusiec    
Warta Osjaków    1-1    LKS Kobierzycko    
Orzeł Wola Wiązowa    -    GLKS Biała    odwołany z powodu złego stanu boiska
Sommer Zapole    1-0    LZS Pyszków    
TS Gruszczyce    -    KS Osiek odwołany z powodu złego stanu boiska

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl