25 października 2020, 14:05

Teraz

15°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 19/20 września

III liga grupa:2
Bałtyk Koszalin 1-4 Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno 1-4 Unia Janikowo
Jarota Jarocin 0-1 Sokół Kleczew
Elana Toruń 1-1 Bałtyk Gdynia
Górnik Konin 0-3 Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca 0-1 Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police 0-0 Flota Świnoujście
GKS Przodkowo 1-2 Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin 0-2 KP Starogard Gdański
Świt Skolwin 5-0 Gryf Wejherowo

III liga, grupa 3
Gwarek Tarnowskie Góry 4-1 Foto-Higiena Gać
Pniówek Pawłowice 1-1 Stal Brzeg
LKS Goczałkowice Zdrój 2-3 ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze 4-0 Polonia Nysa
Polonia-Stal Świdnica 0-3 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów 4-0 Lechia Zielona Góra 
Warta Gorzów Wielkopolski 0-3 Polonia Bytom
MKS Kluczbork 0-2 Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród 0-1 Ślęza Wrocław

IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Polonia Kępno
Warta II Poznań 2-1 LKS Gołuchów
Ostrovia 1909 0-0 Obra Kościan
KKS 1925 II Kalisz 2-1 TPS Winogrady
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Iskra Szydłowo
Victoria Ostrzeszów 2-1 Kotwica Kórnik
Victoria Września 3-2 Odolanovia Odolanów
Polonia 1912 Leszno 1-4 Warta Międzychód
Krobianka Krobia 1-0 GKS Dopiewo
Wilki Wilczyn 1-2 Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Lubuszanin Trzcianka

IV liga opolska
Skalnik Gracze 1-3 OKS Olesno
Start Namysłów 1-6 Ruch Zdzieszowice
LZS Skorogoszcz 2-2 GKS Głuchołazy
Swornica Czarnowąsy 3-1 Unia Krapkowice
Fortuna Głogówek 2-7 Victoria Chróścice
Porawie Większyce 5-1 LZS Walce
Olimpia Lewin Brzeski 1-4 LZS Starowice Dolne
Pogoń Prudnik 0-1 Małapanew Ozimek
Odra II Opole 0-4 MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 Agroplon Głuszyna
Polonia Głubczyce 2-1 Piast Strzelce Opolskie

V liga, grupa: wielkopolska 3
Astra Krotoszyn 0-0 MKS Dąbie
Lew Pogorzela 0-9 Orzeł Mroczeń
KS Opatówek 3-2 Piast Czekanów
GKS Sompolno 1-2 Stal Pleszew
GKS Rychtal 3-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Zjednoczeni Rychwał 4-1 Raszkowianka Raszków
Zefka Kobyla Góra 0-2 SKP Słupca
Vitcovia Witkowo 0-2 Piast Kobylin
Victoria Skarszew 3-2 Tulisia Tuliszków

wielkopolska okręgówka gr. 6
Jarota II Witaszyce pauza
GKS Grębanin 3-3 CKS Zbiersk
Pelikan Grabów nad Prosną 2-0 Prosna Kalisz
Olimpia Brzeziny 5-1 Barycz Janków Przygodzki
Ogniwo Łąkociny 0-4 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LZS Doruchów 3-0 Zieloni Koźminek
LZS Czajków 6-3 Grom Golina
LKS II Gołuchów 1-2 LKS Czarnylas
Zawisza Łęka Opatowska 2-3 Strażak Słupia

sieradzka klasa okręgowa
KS Karsznice 1-0 MLKS Konopnica
Hetman Rusiec 3-1 LZS Masłowice
LKS Chojne 1-3 Piast Błaszki
Prosna Wieruszów 6-0 Słowian Dworszowice
WKS 1957 Wieluń 11-0 Victoria Szadek
TS Janiszewice 5-2 Sommer Zapole
Warta II Sieradz 0-0 LZS Brąszewice

wielkopolska klasa A, gr.9
Błękitni Chruszczyny 5-3 Lilia Mikstat
KS Rogaszyce 1-2 LKS Jankowy
KS Hanulin 3-0 LZS Trzcinica
Iskra Sieroszewice 0-3 Masovia Kraszewice
Victoria Laski 3-1 OKS Ostrów Wielkopolski
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-4 Płomień Opatów
Sokół Bralin 2-1 Pogoń Trębaczów

sieradzka klasa A, gr. 1
LKS Kamienna 0-7 LGKS Charłupia Mała
Złoczevia Złoczew 2-1 Jaga Lututów
RKS Rychłocice 3-0 GLKS Biała
Inter Woźniki (Sieradz) 0-6 LKS Kobierzycko
LZS Socha 4-0 Prosna Wyszanów
GKS Goszczanów 1-1 LZS Pyszków
KS Osiek 2-5 UKS Ustków

wrocławska klasa A, gr. 3
Burza Bystrzyca 3-1 Pogoń Syców
Długołęka 2000 4-3 KS Brochów (Wrocław)
Dąb Dobroszyce - Lotnik Twardogóra 22 września, 16:00
Czarni II Jelcz-Laskowice 1-2 Wratislavia Wrocław
Widawa Kiełczów 1-2 Piast Nadolice
Widawa Stradomia 2-2 Sparta Wrocław
Czarni Chrząstawa 3-6 Polonia Miłoszyce
Widawa Bierutów 1-0 Polonia Wrocław

wielkopolska klasa B, gr 8
LZS Mikorzyn 0-1 Czarni Wierzbno
Bonikowia Boników 2-1 Dąb Dębnica
Błysk Daniszyn pauza
Ajax Rojów 7-1 LZS Ostrówiec
Zryw Kierzno 0-7 LZS Siedlików
KUKS Zębców 1-2 Sokół Chwaliszew
Wielkopolanin Siemianice 2-0 Sulimirczyk Sulmierzyce

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl