14 kwietnia 2024, 03:59

Teraz

12°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 20/21 maja

III liga grupa:2
Cartusia Kartuzy    0-0    Błękitni Stargard    
Unia Janikowo    0-3    Polonia Środa Wielkopolska     (wo)
Zawisza Bydgoszcz    1-0    Olimpia Grudziądz    
Pogoń II Szczecin    5-0    Gedania Gdańsk    
KP Starogard Gdański    1-0    Stolem Gniewino    
Bałtyk Gdynia    1-2    Świt Skolwin (Szczecin)    
Unia Swarzędz    1-1    Unia Solec Kujawski    
Pogoń Nowe Skalmierzyce    1-0    Sokół Kleczew    
Jarota Jarocin    3-2    Vineta Wolin


III liga, grupa 3
Gwarek Tarnowskie Góry    4-3    MKS Kluczbork    
Rekord Bielsko-Biała    1-0    Chrobry II Głogów    
Warta Gorzów Wielkopolski    1-3    Górnik II Zabrze    
LKS Goczałkowice Zdrój    2-1    Raków II Częstochowa    
Pniówek Pawłowice    2-1    Ślęza Wrocław    
Carina Gubin    1-1    Stal Brzeg    
Polonia Nysa    1-2    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Odra Wodzisław Śląski    2-1    Lechia Zielona Góra    
Miedź II Legnica    1-2    Polonia Bytom


IV liga wielkopolska
Victoria Skarszew    0-3    Kotwica Kórnik    (wo)
Polonia 1908 Marcinki Kępno    2-0    Korona Piaski    
Mieszko Gniezno    1-0    Lipno Stęszew    
Warta Międzychód    1-5    Noteć Czarnków    
Polonia 1912 Leszno    1-1    Victoria Września    
Huragan Pobiedziska    1-0    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
LKS Gołuchów    2-1    Iskra Szydłowo    
Centra Ostrów Wielkopolski    0-1    Nielba Wągrowiec    
SKP Słupca    1-2    Obra Kościan


V liga wielkopolska, gr 3
Astra Krotoszyn    0-2    Kania Gostyń    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    2-4    Zawisza Łęka Opatowska    
Zefka Kobyla Góra    0-3    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
Victoria Ostrzeszów    4-1    Piast Poniec    
Rawia Rawicz    1-1    Warta Śrem    
KKS 1925 II Kalisz    1-3    GKS Rychtal    
Krobianka Krobia    3-2    Orzeł Mroczeń


wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Szczyt Szczytniki    0-3    KP Słupia    
GKS Grębanin    2-0    Jarota II Witaszyce    
LKS Jankowy    1-0    Stal Pleszew    
Masovia Kraszewice    0-0    KS Opatówek    
Pelikan Grabów nad Prosną    -    Barycz Janków Przygodzki    8 czerwca, 11:00
Odolanovia Odolanów    1-0    LZS Doruchów    
Płomień Opatów    2-1    Ogniwo Łąkociny


sieradzka okręgówka
Warta II Sieradz    5-1    Prosna Wieruszów    
Słowian Dworszowice    0-3    MLKS Konopnica    
Jutrzenka Warta    1-5    Warta Działoszyn    
Złoczevia Złoczew    8-0    Hetman Rusiec    
Piast Błaszki    2-2    Tęcza Brodnia    
TS Janiszewice    3-3    KS Karsznice (Zduńska Wola)    
Warta Osjaków    2-3    LZS Brąszewice
Czarni Rząśnia    1-2    GKS Goszczanów


opolska klasa okręgowa, gr. 1
LZS Skorogoszcz    3-2    Start Namysłów    
Śląsk Łubniany    3-2    LZS Ligota Turawska    
Naprzód Jemielnica    2-3    KS Krasiejów    
LZS Chrząstowice    0-2    LZS Kuniów    
LZS Bogacica    3-0    LZS Skarbimierz   (wo) 
Polonia Karłowice    -    Silesius Kotórz Mały   przerwany w 70. minucie przy stanie 4-0 z powodu znieważenia sędziego 
LZS Mechnice    3-1    Unia Kolonowskie    
TOR Dobrzeń Wielki    4-2    Piast Gorzów Śląski    


wrocławska okręgówka
Pogoń Oleśnica    2-3    LZS Brzeźno    
Strzelinianka Strzelin    2-4    MKP Wołów    
WKS Wierzbice    3-0    GKS Kobierzyce    (wo) goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogoń Syców    1-2    GKS Mirków/Długołęka    
Pogoń Miękinia    0-13    Zenit Międzybórz    
Błysk Kuźniczysko    2-1    Wratislavia Wrocław    
Orzeł Marszowice    2-1    Polonia Bielany Wrocławskie    
Orzeł Pawłowice (Wrocław)    2-0    Piast Żerniki (Wrocław)


wielkopolska klasa A, gr.9
Sokół Bralin    0-2    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
RKS Radliczyce    1-3    LKS Godziesze 1966    
Pogoń Trębaczów    1-5    Prosna Kalisz    
Lilia Mikstat    1-4    KS Rogaszyce    
Olimpia Brzeziny    3-2    Iskra Sieroszewice    
Wielkopolanin Siemianice    4-1    LKS Czarnylas
LZS Czajków    3-0    Victoria Laski


sieradzka klasa A, gr. 1
TS Gruszczyce    1-2    Jaga Lututów    
LGKS Charłupia Mała    0-6    GLKS Biała    
LKS Kobierzycko    2-2    Inter Woźniki (Sieradz)
UKS Ustków    5-1    Sommer Zapole    
Ekolog Wojsławice    5-1    LKS Chojne    
LZS Socha    4-10    LZS Pyszków    
KS Osiek    4-0    Widavia Widawa


wielkopolska klasa B, gr. 11
Rzemieślnik Mąkoszyce    0-2    LZS Mikorzyn    
Zryw Kierzno    3-0    Orzeł Wysocko Wielkie    
LZS Trzcinica    6-2    Bonikowia Boników    
LZS Siedlików    4-3    Huragan Szczury    
Dąb Dębnica    5-3    Pelikan II Grabów nad Prosną

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl