5 marca 2024, 11:51

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 25/26 listopada

III liga grupa:2
Sokół Kleczew    2-2    Świt Skolwin (Szczecin)    
Polonia Środa Wielkopolska    2-1    Gedania Gdańsk    
Vineta Wolin    -    Noteć Czarnków    20 marca, 14:00
Zawisza Bydgoszcz    4-1    Wikęd Luzino    
Błękitni Stargard    3-3    Elana Toruń    
Stolem Gniewino    -    Unia Solec Kujawski    20 marca, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce    1-2    Flota Świnoujście    
KP Starogard Gdański    3-4    Unia Swarzędz    
Pogoń II Szczecin    2-4    Cartusia Kartuzy  


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    2-0    Lechia Zielona Góra    
Raków II Częstochowa    1-3    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Pniówek Pawłowice    2-3    Karkonosze Jelenia Góra    
Śląsk II Wrocław    3-1    Rekord Bielsko-Biała    
Górnik Polkowice    4-1    Carina Gubin    
Gwarek Tarnowskie Góry    -    Ślęza Wrocław    24 lutego, 13:00
Górnik II Zabrze    4-0    Unia Turza Śląska    
Warta Gorzów Wielkopolski    4-4    LZS Starowice Dolne    
Odra Bytom Odrzański    1-1    LKS Goczałkowice Zdrój  


IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski    3-2    Huragan Pobiedziska    
Victoria Września    3-1    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Polonia 1912 Leszno    1-1    Nielba Wągrowiec    
Lipno Stęszew    4-1    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Jarota Jarocin    2-1    Pogoń Łobżenica    
Obra Kościan    1-1    Korona Piaski    
Kotwica Kórnik    3-1    Polonia Chodzież    
LKS Gołuchów    1-2    Mieszko Gniezno    
Wiara Lecha Poznań    3-0    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    


IV liga dolnośląska
Lechia Dzierżoniów    3-1    Prochowiczanka Prochowice    
Łużyce Lubań    -    Piast Żmigród    odwołany z powodu złego stanu boiska
Miedź II Legnica    5-0    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Słowianin Wolibórz    3-1    Barycz Sułów    
Chrobry II Głogów    10-1    KS Łomnica    
Polonia Środa Śląska    2-0    Iskra Księginice    
Polonia-Stal Świdnica    4-1    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    
Moto Jelcz Oława    3-1    Zenit Międzybórz    
Górnik Złotoryja    1-0    Piast Nowa Ruda    


V liga wielkopolska, gr 3
Piast Poniec    1-2    Krobianka Krobia    
Piast Czekanów    2-3    Pelikan Grabów nad Prosną    
Orzeł Mroczeń    5-1    KKS 1925 II Kalisz


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
Czarni Wierzbno    3-6    Sokół Bralin    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    1-4    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
Stal Pleszew    2-0    Płomień Opatów    
Ogniwo Łąkociny    1-5    KP Słupia    


sieradzka klasa okręgowa
GKS Goszczanów    1-5    UKS Galewice    


wielkopolska klasa A, gr.9
Pogoń Trębaczów    1-1    Victoria Laski    w pierwotnym terminie przerwany po I połowie przy stanie 1-0 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony


wrocławska klasa A, gr. 3
Perła Węgrów    1-2    Pogoń Oleśnica    26 listopada, 13:30
Czarni Chrząstawa    3-0    Pogoń Syców    (wo) goście nie dojechali


sieradzka klasa A, gr. 1
Centra Walichnowy    3-5    Jaga Lututów    
w pierwotnym terminie (19 listopada, 11:00) przerwany po I połowie przy stanie 2-4 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl