18 czerwca 2024, 03:18

Teraz

16°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 25/26 maja

III liga grupa:2
Sokół Kleczew    4-3    Unia Swarzędz    
Flota Świnoujście    1-1    Cartusia Kartuzy    
Unia Solec Kujawski    1-1    Pogoń II Szczecin    
Elana Toruń    3-0    KP Starogard Gdański    
Wikęd Luzino    1-0    Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Noteć Czarnków    3-0    Stolem Gniewino    
Gedania Gdańsk    3-1    Błękitni Stargard    
Świt Skolwin (Szczecin)    2-1    Zawisza Bydgoszcz    
Polonia Środa Wielkopolska    3-1    Vineta Wolin


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    1-2    LZS Starowice Dolne    
Unia Turza Śląska    1-0    LKS Goczałkowice Zdrój    
Ślęza Wrocław    0-1    Odra Bytom Odrzański    
Carina Gubin    0-1    Warta Gorzów Wielkopolski    
Rekord Bielsko-Biała    4-1    Górnik II Zabrze    
Karkonosze Jelenia Góra    0-3    Gwarek Tarnowskie Góry    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski    3-4    Górnik Polkowice    
Lechia Zielona Góra    0-2    Śląsk II Wrocław    
Raków II Częstochowa    0-1    Pniówek Pawłowice


IV liga wielkopolska
Lipno Stęszew    1-0    Centra Ostrów Wielkopolski    
Jarota Jarocin    2-1    Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan    2-1    Victoria Września    
Kotwica Kórnik    2-1    Huragan Pobiedziska    
LKS Gołuchów    1-1    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Wiara Lecha Poznań    2-1    Nielba Wągrowiec    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    1-1    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Mieszko Gniezno    3-3    Pogoń Łobżenica    
Polonia Chodzież    3-2    Korona Piaski


IV liga dolnośląska
Polonia-Stal Świdnica    2-4    Prochowiczanka Prochowice
Polonia Środa Śląska    0-4    Moto Jelcz Oława    
Chrobry II Głogów    2-3    Zenit Międzybórz    
Słowianin Wolibórz    4-2    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    
Miedź II Legnica    9-0    Iskra Księginice    
Łużyce Lubań    8-2    KS Łomnica    
Piast Nowa Ruda    0-3    Barycz Sułów    
Lechia Dzierżoniów    7-0    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Górnik Złotoryja    1-2    Piast Żmigród


V liga wielkopolska, gr 3
Krobianka Krobia    0-1    Zawisza Łęka Opatowska    
Rawia Rawicz    1-4    Zefka Kobyla Góra    
Piast Poniec    1-3    Piast Czekanów    
Kania Gostyń    5-1    Pelikan Grabów nad Prosną    
LZS Cielcza    0-3    Warta Śrem
Orzeł Mroczeń    1-4    Astra Krotoszyn    
Victoria Ostrzeszów    3-3    KKS 1925 II Kalisz


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
Las Kuczków    1-5    KS Opatówek    
Sokół Bralin    1-2    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
Odolanovia Odolanów    1-1    Czarni Wierzbno    
Płomień Opatów    3-3    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    
KP Słupia    4-2    GKS Grębanin    
LZS Doruchów    1-4    Stal Pleszew    
GKS Żerków    3-1    Ogniwo Łąkociny    
Barycz Janków Przygodzki    1-2    LKS Jankowy


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Start Jełowa    2-2    Silesius Kotórz Mały
Start Namysłów    1-1    OKS Olesno    
Śląsk Łubniany    2-3    Rudatom Kępa
TOR Dobrzeń Wielki    4-1    KS Krasiejów    
Stobrawa Ligota Dolna    4-6    Unia Kolonowskie    
Budowlani Strojec    0-3    LZS Starościn
Stal Zawadzkie    4-1    LZS Mechnice    
LZS Kuniów    3-0    LZS Skorogoszcz


sieradzka klasa okręgowa
Pogoń Zduńska Wola    0-2    Złoczevia Złoczew    
Piast Błaszki    -    Czarni Rząśnia przerwany przy stanie 2-0
Warta II Sieradz    0-2    WKS 1957 Wieluń    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    0-3    TS Janiszewice    (wo)
UKS Galewice    1-1    LZS Brąszewice    
Ekolog Wojsławice    3-0    Tęcza Brodnia    (wo)
MLKS Konopnica    3-2    Jutrzenka Warta    
GKS Goszczanów    0-4    Prosna Wieruszów


wielkopolska klasa A, gr.9
LZS Czajków    3-0    Olimpia Brzeziny    
KS Rogaszyce    8-0    Wielkopolanin Siemianice    
Lilia Mikstat    5-1    Pelikan Nowy Karolew    
LKS Godziesze 1966    4-1    Liskowiak Lisków    
RKS Radliczyce    3-4    Victoria Laski    
Pogoń Trębaczów    0-0    Prosna Kalisz    
Pelikan II Grabów nad Prosną    2-2    Masovia Kraszewice


wrocławska klasa A, gr. 3
Lotnik Twardogóra    2-6    Pogoń Oleśnica    
WKS Wilczyce    1-2    KS Łozina    
Widawa Kiełczów    2-2    Długołęka 2000    
Widawa Bierutów    6-1    Zenit II Międzybórz    
Czarni Chrząstawa    8-0    GKS Kątna    
Czarni Jelcz-Laskowice    3-0    Pogoń Syców    (wo) goście nie dojechali
Polonia Miłoszyce    2-1    Skra Wojnowice    
Perła Węgrów    1-0    Dąb Dobroszyce    


sieradzka klasa A, gr. 1
Sommer Zapole    2-1    Piast II Błaszki    
Orzeł Wola Wiązowa    2-0    TS Gruszczyce
Warta Osjaków    8-0    KS Osiek    
UKS Ustków    7-2    LZS Pyszków    
Centra Walichnowy    2-2    GLKS Biała    
Inter Woźniki (Sieradz)    1-5    LKS Kobierzycko    
Jaga Lututów    0-1    Hetman Rusiec


wielkopolska klasa B, gr. 11
GKS Trzcinica    4-0    Zefka II Kobyla Góra    
KP II Słupia    3-1    Zryw Kierzno    
LZS Siedlików    2-1    Dąb Dębnica    
Rzemieślnik Mąkoszyce    0-8    Bonikowia Boników
Sokół Świba    1-2    LZS Mikorzyn

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl