14 lipca 2024, 13:09

Teraz

23°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 8/9 czerwca

III liga grupa:2
Stolem Gniewino    0-3    Elana Toruń    
Sokół Kleczew    3-1    Cartusia Kartuzy    
Unia Swarzędz    3-0    Pogoń II Szczecin    
Flota Świnoujście    2-1    KP Starogard Gdański    
Unia Solec Kujawski    0-3    Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Wikęd Luzino    4-3    Błękitni Stargard    
Noteć Czarnków    1-5    Zawisza Bydgoszcz    
Gedania Gdańsk    5-1    Vineta Wolin    
Świt Skolwin (Szczecin)    5-0    Polonia Środa Wielkopolska


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    2-2    LKS Goczałkowice Zdrój    
LZS Starowice Dolne    1-3    Odra Bytom Odrzański    
Unia Turza Śląska    2-0    Warta Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław    1-0    Górnik II Zabrze    
Carina Gubin    3-1    Gwarek Tarnowskie Góry    
Rekord Bielsko-Biała    2-1    Górnik Polkowice    
Karkonosze Jelenia Góra    2-5    Śląsk II Wrocław    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski    1-3    Pniówek Pawłowice    
Lechia Zielona Góra    1-0    Raków II Częstochowa


IV liga wielkopolska
Wiara Lecha Poznań    3-3    Korona Piaski    
Centra Ostrów Wielkopolski    2-1    Mieszko Gniezno    
Polonia Chodzież    0-1    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
Pogoń Łobżenica    2-4    LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne    1-3    Kotwica Kórnik    
Nielba Wągrowiec    3-4    Obra Kościan
Polonia 1908 Marcinki Kępno    2-1    Jarota Jarocin    
Huragan Pobiedziska    1-5    Lipno Stęszew    
Victoria Września    1-2    Polonia 1912 Leszno    


IV liga dolnośląska
Górnik Złotoryja    5-0    Lechia Dzierżoniów    
Moto Jelcz Oława    7-0    Prochowiczanka Prochowice
Polonia-Stal Świdnica    3-1    Zenit Międzybórz
Polonia Środa Śląska    12-0    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    
Chrobry II Głogów    4-2    Iskra Księginice    
Słowianin Wolibórz    2-0    KS Łomnica    
Miedź II Legnica    4-1    Barycz Sułów    
Łużyce Lubań    5-1    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Piast Nowa Ruda    0-0    Piast Żmigród


V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz    0-0    Piast Czekanów    
Zefka Kobyla Góra    1-2    Pelikan Grabów nad Prosną    
Piast Poniec    0-1    Warta Śrem    
Kania Gostyń    1-2    Krobianka Krobia    
LZS Cielcza    2-4    Astra Krotoszyn    
Zawisza Łęka Opatowska    4-2    KKS 1925 II Kalisz
Orzeł Mroczeń    0-3    Dąbroczanka Pępowo


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5


Sokół Bralin    4-1    Czarni Wierzbno    
Pogoń II Nowe Skalmierzyce    2-1    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    
Odolanovia Odolanów    3-2    GKS Grębanin
Płomień Opatów    2-2    Stal Pleszew    
KP Słupia    5-4    Ogniwo Łąkociny    
LZS Doruchów    1-2    LKS Jankowy    
GKS Żerków    1-2    Las Kuczków    
Barycz Janków Przygodzki    1-1    KS Opatówek


sieradzka klasa okręgowa
Pogoń Zduńska Wola    3-3    Czarni Rząśnia    
Złoczevia Złoczew    -    WKS 1957 Wieluń    12 czerwca, 18:30
Piast Błaszki    -    TS Janiszewice    9 czerwca, 17:00
Warta II Sieradz    1-1    LZS Brąszewice    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    - Tęcza Brodnia    (wo) obustronny walkower
UKS Galewice    1-3    Jutrzenka Warta    
Ekolog Wojsławice    2-2    Prosna Wieruszów    
MLKS Konopnica    6-0    GKS Goszczanów


wielkopolska klasa A, gr.9
LZS Czajków    3-0    KS Rogaszyce    
Pelikan Nowy Karolew    9-3    Wielkopolanin Siemianice    
Lilia Mikstat    2-0    Liskowiak Lisków    
Olimpia Brzeziny    1-1    Victoria Laski    
LKS Godziesze 1966    2-2    Prosna Kalisz    
RKS Radliczyce    3-8    Masovia Kraszewice    
Pogoń Trębaczów    0-1    Pelikan II Grabów nad Prosną


wrocławska klasa A, gr. 3
Pogoń Oleśnica    1-0    Polonia Miłoszyce    
Perła Węgrów    1-7    Czarni Jelcz-Laskowice    
Dąb Dobroszyce    1-1    Czarni Chrząstawa    
Skra Wojnowice    2-5    Widawa Bierutów    
Pogoń Syców    -    Widawa Kiełczów    19 czerwca, 18:30
GKS Kątna    3-2    WKS Wilczyce
Zenit II Międzybórz    2-1    Lotnik Twardogóra    
Długołęka 2000    2-3    KS Łozina


sieradzka klasa A, gr. 1
TS Gruszczyce    1-5    Piast II Błaszki    
Sommer Zapole    7-2    KS Osiek    
Orzeł Wola Wiązowa    5-2    LZS Pyszków    
Warta Osjaków    1-6    GLKS Biała    
UKS Ustków    0-1    LKS Kobierzycko    
Centra Walichnowy    0-4    Hetman Rusiec    
Inter Woźniki (Sieradz)    2-2    Jaga Lututów    


wielkopolska klasa B, gr. 11
LKS Czarnylas    5-0    Zryw Kierzno    
GKS Trzcinica    4-2    Dąb Dębnica    
KP II Słupia    3-1    Bonikowia Boników    
LZS Siedlików    2-1    LZS Mikorzyn
Rzemieślnik Mąkoszyce    6-0    Sokół Świba    

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl