PIŁKA NOŻNA: XXVI Igrzyska Młodzieży Szkolnej
17 stycznia 2025, 13:32
Imieniny:Antoniego, Henryki, Mariana
Teraz
Jutro
GKS Grębanin wygrał Halowy Turniej o Puchar Firmy Artdiame, który rozegrano w sobotę (14.01). Wzięły w nim udział wszystkie cztery zespoły z terenu gminy Baranów.
Dla każdej z ekip było to jeden z początkowych etapów przygotowań do sezonu. Inicjatorem zawodów był Bartosz Malinowski, prezes Orła Mroczeń. Piłkarze mieli mnóstwo grania, dlatego że rywalizowano system każdy z każdym, a spotkania trwały 2x15 min.
W klasyfikacji końcowej GKS Grębanin wyprzedził Orła Mroczeń. Na trzecim miejscu zawody zakończyli piłkarze LKS Jankowy a na czwartej KP Słupia pod Kępnem. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Damiana Kaczmarka z Grębanina. Jego kolega klubowy Wojciech Drygas został najlepszym strzelcem a najlepszym golkiperem uznano Rafała Peksę z Mroczenia.
16:23
14 stycznia
PIŁKA NOŻNA: XXVI Igrzyska Młodzieży Szkolnej
16:05
14 stycznia
PIŁKA NOŻNA: Przygotowania Polonii 1908 Marcinków Kępno do rundy wiosennej
15:59
14 stycznia
PIŁKA NOŻNA: Przygotowania Płomienia Opatów do rundy wiosennej
15:52
14 stycznia
PIŁKA NOŻNA: Olbrzymie wzmocnienia Sokoła Świba przed rundą wiosenną w klasie B
15:46
14 stycznia
PIŁKA NOŻNA: Przygotowania Orła/GKS