23 kwietnia 2024, 13:55

PIŁKA NOŻNA: II Liga Wojewódzka dla Juniorów Prosny Wieruszów

Juniorzy Prosny Wieruszów w sobotnim meczu barażowym w Łodzi wywalczyli po rzutach karnych awans do II Ligi Wojewódzkiej. Kilka dni wcześniej w Wieruszowie zespoły remisowały.

WKS Prosna pokonała Start Łódź w rzutach karnych 5:4. Wcześniej spotkanie nie przyniosło rozstrzygnięcia, ponieważ w przewidzianym czasie gry był remis 1:1. Bramkę w 10 minucie spotkania zdobył Mateusz Kupczyk. Gospodarze wyrównali dopiero w 38 minucie po trafieniu Juliana Olejniczaka.

Rzuty karne dające przewagę nad Startem Łódź zdobyli dla Prosny Kaper Andrzejewski, Adrian Rembecki, Patryk Świsulski, Paweł Śpigiel oraz Alan Anioł.

Skład zwycięskiej drużyny: Tobiasz Wiejalis, Miłosz Wiejalis, Patryk Świsulski, Paweł Śpigiel, Mateusz Szypulski, Adrian Rembecki, Konrad Miś, Mateusz Kupczyk, Oliwier Róralski - Szymon Smiatacz (75'), Alan Anioł, Kacper Andrzejewski. Rezerwowi: Oliwier Okoń, Fabian Chodorek.

Sztab szkoleniowy WKS: Łukasz Jasiński, Adam Śpigiel, Kacper Karbowski.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl