17 maja 2022, 12:54

Teraz

16°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 07/08 maja

III liga grupa:2
Unia Janikowo 2-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino 3-1 Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański 2-0 Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska 0-8 Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin 2-1 Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-0 Sokół Kleczew
Elana Toruń 0-3 Olimpia Grudziądz (wo)
Błękitni Stargard 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin 1-1 GKS Przodkowo

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 1-3 Górnik II Zabrze
Carina Gubin 2-0 Karkonosze Jelenia Góra
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski 1-0 Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica 1-4 Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać 2-2 Pniówek Pawłowice
Ślęza Wrocław 3-4 MKS Kluczbork

IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 6-3 SKP Słupca
Unia Swarzędz 4-0 Victoria Ostrzeszów
Huragan Pobiedziska 0-1 Korona Piaski
Olimpia Koło 1-2 Kotwica Kórnik
Iskra Szydłowo 3-3 Warta Międzychód
Mieszko Gniezno 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec 1-1 Obra Kościan
Górnik Konin 1-3 LKS Gołuchów
Victoria Września 2-1 KKS 1925 II Kalisz

IV liga łódzka
Widzew II Łódź 2-2 Boruta Zgierz
Pogoń Zduńska Wola 2-2 KS Paradyż
Prosna Wieruszów 1-2 Orzeł Nieborów
Stal Głowno 1-2 Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków 3-2 Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice 0-1 RKS Radomsko
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Zryw Wygoda 3-2 Włókniarz Zelów
Skalnik Sulejów 0-3 Omega Kleszczów

V liga wielkopolska, gr 3
Warta Śrem 3-1 Krobianka Krobia
Victoria Skarszew 3-0 Piast Czekanów
Kania Gostyń 1-0 Zefka Kobyla Góra
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 Polonia 1912 Leszno
Piast Kobylin 4-2 Orzeł Mroczeń
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 GKS Rychtal
PKS Racot 2-1 Astra Krotoszyn
Rawia Rawicz 2-0 Stal Pleszew

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Olimpia Brzeziny 1-1 Ogniwo Łąkociny
Odolanovia Odolanów 2-2 RKS Radliczyce
Pelikan Grabów nad Prosną 5-1 KS Opatówek
Zawisza Łęka Opatowska 8-1 Szczyt Szczytniki
Masovia Kraszewice 2-0 GKS Grębanin
Zieloni Koźminek 2-3 Płomień Opatów
KP Słupia 3-1 LZS Doruchów

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Śląsk Łubniany 4-3 Motor Praszka
Start Namysłów 4-0 Naprzód Jemielnica
LZS Ligota Turawska 2-0 LZS Mechnice
Olimpia Lewin Brzeski 2-10 Orzeł Źlinice
LZS Chrząstowice 2-1 LZS Skarbimierz
Start Jełowa 3-0 Unia Kolonowskie
LZS Kuniów 3-1 Sokół Bierdzany
LZS Bogacica 10-1 Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Przywory 1-6 KS Krasiejów

wielkopolska klasa A, gr.9
Pogoń Trębaczów 1-3 KS Rogaszyce
Victoria Laski 2-0 Iskra Sieroszewice
LKS Czarnylas 2-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Orzeł Wysocko Wielkie 0-2 LZS Czajków
Pelikan Nowy Karolew 2-3 Sokół Bralin
LKS Jankowy 4-0 LKS Godziesze 1966
Barycz Janków Przygodzki 2-2 Lilia Mikstat

sieradzka klasa A, gr. 1
TS Gruszczyce 4-0 GLKS Biała
Inter Woźniki (Sieradz) 2-1 KS Osiek
Widavia Widawa 2-5 UKS Ustków
Jaga Lututów 2-0 Sommer Zapole
LZS Socha 2-6 GKS Goszczanów
LGKS Charłupia Mała 2-2 LKS Kobierzycko

wrocławska klasa A, gr 3
Burza Bystrzyca 2-0 Polonia Wrocław
Piast Nadolice 1-3 KS Brochów (Wrocław)
KS Łozina 1-5 Widawa Bierutów
Widawa Kiełczów 2-0 Pogoń Syców
Polonia Miłoszyce 4-1 Iskra Pasikurowice
Dąb Dobroszyce 7-0 Borowianka Borowa
KS Dobroszów 2-0 Czarni Chrząstawa
WKS Wilczyce 6-1 Długołęka 2000

wielkopolska klasa B, gr. 11
LZS Trzcinica 0-4 Wielkopolanin Siemianice
Ajax Rojów 0-3 Zryw Kierzno (wo)
Korona Chełmce 1-4 Bonikowia Boników
Wtórkowianka Wtórek 0-3 Pelikan II Grabów nad Prosną (wo)
Pogoń II Nowe Skalmierzyce 9-0 LZS Siedlików
Dąb Dębnica - LZS Mikorzyn 2 czerwca, 19:00

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl