27 maja 2024, 18:41

Teraz

23°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 1-5 maja

III liga grupa:2
Sokół Kleczew    3-2    Unia Solec Kujawski    
Elana Toruń    0-0    Flota Świnoujście    
Wikęd Luzino    1-2    Unia Swarzędz    
Noteć Czarnków    4-0    Cartusia Kartuzy    
Gedania Gdańsk    2-1    Pogoń II Szczecin    
Świt Skolwin (Szczecin)    3-1    KP Starogard Gdański    
Polonia Środa Wielkopolska    1-1    Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Vineta Wolin    1-1    Stolem Gniewino    
Zawisza Bydgoszcz    2-4    Błękitni Stargard


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    1-1    Ślęza Wrocław    
Carina Gubin    3-1    Unia Turza Śląska    
Rekord Bielsko-Biała    6-2    LZS Starowice Dolne    
Karkonosze Jelenia Góra    1-1    LKS Goczałkowice Zdrój    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski    1-1    Odra Bytom Odrzański    
Lechia Zielona Góra    1-1    Warta Gorzów Wielkopolski    
Raków II Częstochowa    2-1    Górnik II Zabrze    
Pniówek Pawłowice    2-2    Gwarek Tarnowskie Góry    
Śląsk II Wrocław    0-0    Górnik Polkowice


IV liga wielkopolska
Wiara Lecha Poznań    1-2    Victoria Września    
Centra Ostrów Wielkopolski    6-0    Pogoń Łobżenica    
Tarnovia Tarnowo Podgórne    0-1    Korona Piaski    
Nielba Wągrowiec    2-2    Polonia Chodzież    
Polonia 1908 Marcinki Kępno    1-3    Mieszko Gniezno    
Huragan Pobiedziska    1-2    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
Polonia 1912 Leszno    2-0    LKS Gołuchów    
Lipno Stęszew    0-2    Kotwica Kórnik    
Jarota Jarocin    2-3    Obra Kościan


IV liga dolnośląska
Miedź II Legnica    3-3    Moto Jelcz Oława    
Prochowiczanka Prochowice    3-1    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Barycz Sułów    2-0    Piast Żmigród    
KS Łomnica    0-3    Górnik Złotoryja    
Iskra Księginice    1-2    Lechia Dzierżoniów    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    2-3    Piast Nowa Ruda
Zenit Międzybórz    0-2    Łużyce Lubań    
Polonia-Stal Świdnica    1-1    Słowianin Wolibórz    
Polonia Środa Śląska    0-2    Chrobry II Głogów


V liga wielkopolska, gr 3
KKS 1925 II Kalisz    6-1    Rawia Rawicz    
Astra Krotoszyn    4-0    Dąbroczanka Pępowo    
Warta Śrem    1-0    Victoria Ostrzeszów
Pelikan Grabów nad Prosną    5-0    Orzeł Mroczeń    
Piast Czekanów    0-2    Zawisza Łęka Opatowska
Zefka Kobyla Góra    5-0    LZS Cielcza    
Piast Poniec    0-0    Kania Gostyń


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
KS Opatówek    1-2    Stal Pleszew    
LKS Jankowy    7-1    Sokół Bralin    
Ogniwo Łąkociny    6-0    Las Kuczków    
GKS Grębanin    4-0    Barycz Janków Przygodzki    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    1-2    GKS Żerków    
Czarni Wierzbno    1-1    LZS Doruchów    
Pogoń II Nowe Skalmierzyce    3-0    KP Słupia    
Odolanovia Odolanów    2-1    Płomień Opatów


opolska klasa okręgowa, gr. 1
LZS Mechnice    4-6    Start Jełowa    
LZS Starościn    5-1    LZS Skorogoszcz    
Unia Kolonowskie    1-0    LZS Kuniów    
KS Krasiejów    3-4    Stal Zawadzkie    
Rudatom Kępa    4-0    Budowlani Strojec    
OKS Olesno    7-1    Stobrawa Ligota Dolna    
Silesius Kotórz Mały    -    TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów    2-2    Śląsk Łubniany


sieradzka klasa okręgowa
Pogoń Zduńska Wola    0-2    Warta II Sieradz    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    0-3    Piast Błaszki    (wo)
UKS Galewice    3-3    Złoczevia Złoczew    
Ekolog Wojsławice    2-3    Czarni Rząśnia    
MLKS Konopnica    -    WKS 1957 Wieluń 
przerwany po I połowie przy stanie 0-0 - gospodarze zrezygnowali z dalszej gry
GKS Goszczanów    1-3    TS Janiszewice    
Prosna Wieruszów    5-2    LZS Brąszewice    
Jutrzenka Warta    3-0    Tęcza Brodnia    (wo)


wielkopolska klasa A, gr.9
Wielkopolanin Siemianice    1-3    Prosna Kalisz    
Victoria Laski    2-3    Masovia Kraszewice
Liskowiak Lisków    2-1    Pelikan II Grabów nad Prosną    
LZS Czajków    2-0    Pogoń Trębaczów    
Pelikan Nowy Karolew    3-2    RKS Radliczyce    
KS Rogaszyce    4-1    LKS Godziesze 1966
Lilia Mikstat    1-2    Olimpia Brzeziny    


wrocławska klasa A, gr. 3
Pogoń Oleśnica    -    Skra Wojnowice    7 maja, 18:00
Pogoń Syców    0-2    Dąb Dobroszyce    
GKS Kątna    5-2    Perła Węgrów    
Zenit II Międzybórz    3-2    Polonia Miłoszyce    
Długołęka 2000    1-5    Czarni Jelcz-Laskowice
KS Łozina    1-0    Czarni Chrząstawa    
Lotnik Twardogóra    1-4    Widawa Bierutów    
WKS Wilczyce    2-1    Widawa Kiełczów    


sieradzka klasa A, gr. 1
Piast II Błaszki    1-3    LKS Kobierzycko    
GLKS Biała    3-1    Hetman Rusiec    
LZS Pyszków    6-0    Jaga Lututów    
KS Osiek    2-4    Inter Woźniki (Sieradz)    
TS Gruszczyce    3-0    Centra Walichnowy    
Sommer Zapole    3-2    UKS Ustków    
Orzeł Wola Wiązowa    2-1    Warta Osjaków


wielkopolska klasa B, gr. 11
Dąb Dębnica    4-3    LZS Mikorzyn    
Zryw Kierzno    2-2    Sokół Świba    
Zefka II Kobyla Góra    5-3    Rzemieślnik Mąkoszyce    
LKS Czarnylas    1-2    LZS Siedlików    
GKS Trzcinica    4-0    KP II Słupia

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl