15 maja 2021, 20:34

Teraz

15°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 1 maja /sobota/

III liga grupa:2
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Pogoń II Szczecin
Elana Toruń 0-0 Świt Skolwin
KP Starogard Gdański 0-2 Radunia Stężyca
GKS Przodkowo 0-1 Bałtyk Gdynia
Mieszko Gniezno 1-1 Flota Świnoujście
Unia Swarzędz 1-1 Gwardia Koszalin
Pomorzanin Toruń 2-0 Gryf Wejherowo
Chemik Police 2-6 Nielba Wągrowiec
Górnik Konin 1-6 Jarota Jarocin
Unia Janikowo 2-1 Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew 4-0 Bałtyk Koszalin

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg 1-0 Pniówek Pawłowice
ROW 1964 Rybnik 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Nysa 1-2 Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała 7-3 Polonia-Stal Świdnica
Lechia Zielona Góra 0-2 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin 4-0 MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław 2-2 Piast Żmigród

IV liga opolska
OKS Olesno 1-5 Ruch Zdzieszowice
GKS Głuchołazy 3-3 Skalnik Gracze
Unia Krapkowice 2-0 Start Namysłów
Victoria Chróścice 5-1 LZS Skorogoszcz
LZS Walce 3-0 Swornica Czarnowąsy (wo)
LZS Starowice Dolne 1-0 Fortuna Głogówek
Małapanew Ozimek 0-2 Porawie Większyce
MKS Gogolin 5-2 Olimpia Lewin Brzeski
Agroplon Głuszyna 5-2 Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie 1-3 Odra II Opole
Polonia Głubczyce 4-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle

V liga, grupa: wielkopolska 3
Astra Krotoszyn 6-1 Tulisia Tuliszków
Victoria Skarszew 4-0 Piast Kobylin
Vitcovia Witkowo 1-3 SKP Słupca
Zefka Kobyla Góra 2-0 Raszkowianka Raszków
Zjednoczeni Rychwał 0-0 Polonus Kazimierz Biskupi
GKS Rychtal 6-2 Stal Pleszew
GKS Sompolno 1-2 Piast Czekanów
KS Opatówek 0-6 Orzeł Mroczeń
Lew Pogorzela 0-3 MKS Dąbie (wo)

wielkopolska okręgówka gr. 6
Jarota II Witaszyce 4-4 GKS Grębanin 
Zawisza Łęka Opatowska 8-1 Pelikan Grabów
CKS Zbiersk 0-1 Olimpia Brzeziny
Prosna Kalisz 1-1 Ogniwo Łąkociny
Barycz Janków Przygodzki 4-1 LZS Doruchów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 LZS Czajków
Zieloni Koźminek 2-0 LKS II Gołuchów
Grom Golina 0-1 LKS Czarnylas

sieradzka klasa okręgowa
TS Janiszewice 1-2 LZS Brąszewice
WKS 1957 Wieluń 7-0 Sommer Zapole
Prosna Wieruszów 5-1 Victoria Szadek
LKS Chojne 2-1 Słowian Dworszowice
Hetman Rusiec 1-6 Piast Błaszki
KS Karsznice 2-0 LZS Masłowice
Tęcza Brodnia 3-3 MLKS Konopnica

wielkopolska klasa A, gr.9
Lilia Mikstat 6-2 Błękitni Chruszczyny
LKS Jankowy 2-1 KS Rogaszyce
LZS Trzcinica 2-2 KS Hanulin 
Masovia Kraszewice 4-1 Iskra Sieroszewice
OKS Ostrów Wielkopolski 3-1 Victoria Laski
Płomień Opatów 7-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Pogoń Trębaczów 1-1 Sokół Bralin

sieradzka klasa A, gr. 1
LGKS Charłupia Mała 2-1 LKS Kamienna
Jaga Lututów 2-2 Złoczevia Złoczew
GLKS Biała 5-2 RKS Rychłocice
LKS Kobierzycko 0-3 Inter Woźniki (Sieradz) 
LZS Pyszków 0-3 GKS Goszczanów
UKS Ustków 7-1 KS Osiek

wrocławska klasa A, gr. 3
Lotnik Twardogóra 4-1 Burza Bystrzyca
Wratislavia Wrocław 6-2 KS Brochów (Wrocław)
Piast Nadolice 1-2 Pogoń Syców
Sparta Wrocław 0-7 Długołęka 2000
Polonia Miłoszyce 2-1 Dąb Dobroszyce
Polonia Wrocław 3-0 Czarni II Jelcz-Laskowice
Widawa Bierutów 7-1 Widawa Kiełczów
Czarni Chrząstawa 0-1 Widawa Stradomia

wielkopolska klasa B, gr 8
LZS Mikorzyn 5-1 Zryw Kierzno
Ajax Rojów 2-3 KUKS Zębców
Błysk Daniszyn 1-2 Wielkopolanin Siemianice
Bonikowia Boników 1-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Czarni Wierzbno 2-1 Sokół Chwaliszew
Dąb Dębnica - LZS Siedlików 26 maja

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl