27 października 2020, 18:11

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 10/11 października

III liga grupa:2
KP Starogard Gdański 3-1 Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Nielba Wągrowiec 0-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 21 listopada, 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń 0-2 GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia 6-0 Chemik Police
Sokół Kleczew 0-4 Radunia Stężyca
Unia Janikowo 2-1 Górnik Konin
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Mieszko Gniezno 0-2 Jarota Jarocin

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 0-0 Zagłębie II Lubin
Polonia Bytom 0-2 Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra 1-1 Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała 4-0 MKS Kluczbork
Polonia Nysa 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski
ROW 1964 Rybnik 0-2 Ruch Chorzów
Stal Brzeg 5-1 Polonia-Stal Świdnica
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój
Miedź II Legnica 2-0 Pniówek Pawłowice

IV liga wielkopolska
Polonia Kępno 2-2 Olimpia Koło
GKS Dopiewo 1-2 Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Odolanovia Odolanów 2-3 Wilki Wilczyn
Kotwica Kórnik 1-2 Krobianka Krobia
Iskra Szydłowo 3-1 Polonia 1912 Leszno
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Victoria Września
Obra Kościan 1-1 Victoria Ostrzeszów
LKS Gołuchów 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 KKS 1925 II Kalisz
Warta II Poznań - Ostrovia 1909 odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga opolska
OKS Olesno 0-3 Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin 4-1 Piast Strzelce Opolskie
Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce przerwany po I połowie przy stanie 2-1 z powodu złego stanu boiska
LZS Starowice Dolne 4-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Walce 0-4 Odra II Opole
Victoria Chróścice 3-1 Pogoń Prudnik
Unia Krapkowice 5-1 Olimpia Lewin Brzeski
GKS Głuchołazy 3-0 Porawie Większyce
Ruch Zdzieszowice 4-1 Fortuna Głogówek
Skalnik Gracze 0-0 Swornica Czarnowąsy
Start Namysłów 2-1 LZS Skorogoszcz

V liga, grupa: wielkopolska 3
Piast Kobylin 5-1 Astra Krotoszyn
SKP Słupca 3-1 Tulisia Tuliszków
Raszkowianka Raszków 1-2 Victoria Skarszew
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Vitcovia Witkowo
Stal Pleszew 5-0 Zefka Kobyla Góra
Piast Czekanów 2-3 Zjednoczeni Rychwał
Orzeł Mroczeń 1-2 GKS Rychtal
MKS Dąbie 2-2 GKS Sompolno
Lew Pogorzela - KS Opatówek odwołany

wielkopolska okręgówka gr. 6
Zieloni Koźminek 1-0 LKS Czarnylas
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-3 LKS II Gołuchów
Barycz Janków Przygodzki 1-2 LZS Czajków
Prosna Kalisz - LZS Doruchów odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
CKS Zbiersk 5-3 Ogniwo Łąkociny
Zawisza Łęka Opatowska 0-7 Olimpia Brzeziny
Jarota II Witaszyce 7-2 Pelikan Grabów
GKS Grębanin 6-0 Strażak Słupia

sieradzka klasa okręgowa
Victoria Szadek 3-1 LZS Brąszewice
Słowian Dworszowice 2-1 Warta II Sieradz
Piast Błaszki 3-1 TS Janiszewice
LZS Masłowice 1-1 WKS 1957 Wieluń
MLKS Konopnica 0-0 Prosna Wieruszów
Tęcza Brodnia 4-1 LKS Chojne
KS Karsznice (Zduńska Wola) 2-3 Hetman Rusiec

wielkopolska klasa A, gr.9
Płomień Opatów 3-1 Błękitni Chruszczyny
OKS Ostrów Wielkopolski 2-2 Pogoń Trębaczów
Masovia Kraszewice 6-4 Sokół Bralin
LZS Trzcinica 1-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie
LKS Jankowy 0-0 Victoria Laski
Lilia Mikstat - Iskra Sieroszewice odwołany
KS Rogaszyce 4-0 KS Hanulin

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków 2-0 LKS Kamienna
Prosna Wyszanów 2-5 UKS Ustków
LKS Kobierzycko 3-1 KS Osiek
GLKS Biała 3-0 GKS Goszczanów (wo) goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Jaga Lututów 13-0 LZS Socha
LGKS Charłupia Mała 2-1 Inter Woźniki
Złoczevia Złoczew 6-3 RKS Rychłocice

wrocławska klasa A, gr. 3
Polonia Miłoszyce 2-1 Burza Bystrzyca
Sparta Wrocław 1-0 Polonia Wrocław
Piast Nadolice 1-0 Widawa Bierutów
Wratislavia Wrocław 5-0 Czarni Chrząstawa
Lotnik Twardogóra 2-2 Widawa Stradomia
KS Brochów (Wrocław) 1-2 Widawa Kiełczów
Pogoń Syców 4-1 Czarni II Jelcz-Laskowice
Długołęka 2000 - Dąb Dobroszyce odwołany

wielkopolska klasa B, gr 8
Sokół Chwaliszew 1-1 LZS Mikorzyn
LZS Siedlików 0-0 Sulimirczyk Sulmierzyce
LZS Ostrówiec 0-8 Wielkopolanin Siemianice
Dąb Dębnica 2-1 Zryw Kierzno
Czarni Wierzbno 5-2 Ajax Rojów
Bonikowia Boników 2-2 Błysk Daniszyn

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl