5 lipca 2022, 21:08

Teraz

15°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 11/12 czerwca

III liga grupa:2
Elana Toruń 0-3 Unia Janikowo (wo)
Błękitni Stargard 1-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin 3-1 Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo 4-0 Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg 3-0 KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz 7-1 Stolem Gniewino
Sokół Kleczew 3-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin 1-3 Kluczevia Stargard
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Bałtyk Gdynia

III liga, grupa 3
Polonia Bytom 5-0 Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać 0-5 Odra Wodzisław Śląski
Ślęza Wrocław 4-1 Miedź II Legnica
MKS Kluczbork 3-0 Warta Gorzów Wielkopolski
Pniówek Pawłowice 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Carina Gubin
Lechia Zielona Góra 3-2 Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Karkonosze Jelenia Góra
Zagłębie II Lubin 3-2 Stal Brzeg

IV liga wielkopolska
Górnik Konin 1-3 Unia Swarzędz
Victoria Września 3-3 Nielba Wągrowiec
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-3 Iskra Szydłowo
KKS 1925 II Kalisz 0-4 Olimpia Koło
LKS Gołuchów 1-1 Huragan Pobiedziska
Obra Kościan 1-2 SKP Słupca
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik 4-0 Korona Piaski

IV liga łódzka
LKS Kwiatkowice 4-1 Pogoń Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-0 Zjednoczeni Stryków
Zryw Wygoda 1-2 Stal Głowno
Skalnik Sulejów 2-2 Boruta Zgierz
Omega Kleszczów 7-0 Prosna Wieruszów
Włókniarz Zelów 0-2 KS Paradyż
Polonia Piotrków Trybunalski 4-0 Orzeł Nieborów
RKS Radomsko 1-0 Widzew II Łódź
Orkan Buczek 3-2 Warta Sieradz

V liga wielkopolska, gr 3
Warta Śrem 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
PKS Racot 3-3 Piast Kobylin
Rawia Rawicz 3-1 Piast Czekanów
Stal Pleszew 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Astra Krotoszyn 1-6 Kania Gostyń
GKS Rychtal 0-2 Krobianka Krobia
Orzeł Mroczeń 3-3 Zefka Kobyla Góra
Victoria Skarszew 2-3 Polonia 1912 Leszno

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 4-1 Masovia Kraszewice
Zieloni Koźminek 1-2 Zawisza Łęka Opatowska
LZS Doruchów 1-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Płomień Opatów 1-2 Odolanovia Odolanów
GKS Grębanin 2-0 Olimpia Brzeziny
Szczyt Szczytniki 4-1 RKS Radliczyce
Raszkowianka Raszków 2-0 KS Opatówek

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Orzeł Źlinice 6-1 Motor Praszka
LZS Mechnice 0-0 LZS Skarbimierz
Naprzód Jemielnica 1-1 Unia Kolonowskie
Śląsk Łubniany 1-3 Sokół Bierdzany
Start Namysłów 6-0 Żubry Smarchowice Śląskie
LZS Ligota Turawska 1-1 KS Krasiejów
Olimpia Lewin Brzeski 2-2 LZS Przywory
LZS Chrząstowice 1-4 LZS Bogacica
Start Jełowa 2-0 LZS Kuniów

wielkopolska klasa A, gr.9
KS Rogaszyce 9-2 Pelikan Nowy Karolew
LKS Jankowy 3-0 Orzeł Wysocko Wielkie
Barycz Janków Przygodzki 2-2 LKS Czarnylas
Lilia Mikstat 1-0 Victoria Laski
LKS Godziesze 1966 2-1 Pogoń Trębaczów
Sokół Bralin 2-4 Iskra Sieroszewice
LZS Czajków 5-0 Tarchalanka Tarchały Wielkie

sieradzka klasa A, gr. 1
Jaga Lututów 0-1 LZS Pyszków
LZS Socha 6-2 Widavia Widawa
LGKS Charłupia Mała 3-7 Inter Woźniki (Sieradz)
LKS Kobierzycko 0-2 TS Gruszczyce
Sommer Zapole 8-2 GLKS Biała
UKS Ustków 7-1 KS Osiek

wrocławska klasa A, gr 3
Polonia Wrocław 1-2 Dąb Dobroszyce
KS Dobroszów 2-0 Polonia Miłoszyce
WKS Wilczyce 4-0 Widawa Kiełczów
Długołęka 2000 4-1 KS Łozina
Czarni Chrząstawa 7-0 Piast Nadolice
Borowianka Borowa 3-4 Burza Bystrzyca
Iskra Pasikurowice 0-3 KS Brochów (Wrocław)
Pogoń Syców 5-1 Widawa Bierutów

wielkopolska klasa B, gr. 11
Wielkopolanin Siemianice 3-0 Wtórkowianka Wtórek (wo)
Pogoń II Nowe Skalmierzyce 4-2 Korona Chełmce
Dąb Dębnica 3-0 Ajax Rojów (wo)
LZS Mikorzyn 3-2 LZS Trzcinica
LZS Siedlików 3-2 Zryw Kierzno
Pelikan II Grabów nad Prosną 4-1 Bonikowia Boników

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl