27 maja 2024, 18:58

Teraz

23°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 11/12 maja

III liga grupa:2
Elana Toruń    2-2    Unia Swarzędz    
Zawisza Bydgoszcz    1-2    Sokół Kleczew    
Błękitni Stargard    6-1    Vineta Wolin    
Stolem Gniewino    2-0    Polonia Środa Wielkopolska    
Pogoń Nowe Skalmierzyce    1-2    Świt Skolwin (Szczecin)    
KP Starogard Gdański    1-3    Gedania Gdańsk    
Pogoń II Szczecin    2-1    Noteć Czarnków    
Cartusia Kartuzy    0-0    Wikęd Luzino    
Flota Świnoujście    4-1    Unia Solec Kujawski


III liga, grupa 3
Śląsk II Wrocław    0-1    MKS Kluczbork    
Górnik Polkowice    1-1    Pniówek Pawłowice    
Gwarek Tarnowskie Góry    2-3    Raków II Częstochowa    
Górnik II Zabrze    1-0    Lechia Zielona Góra    
Warta Gorzów Wielkopolski    1-1    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Odra Bytom Odrzański    0-0    Karkonosze Jelenia Góra    
LKS Goczałkowice Zdrój    2-2    Rekord Bielsko-Biała    
LZS Starowice Dolne    2-1    Carina Gubin    
Unia Turza Śląska    2-2    Ślęza Wrocław


IV liga wielkopolska
Jarota Jarocin    4-3    Centra Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan    1-1    Lipno Stęszew    
Kotwica Kórnik    1-0    Polonia 1912 Leszno    
LKS Gołuchów    2-1    Victoria Września    
Wiara Lecha Poznań    2-1    Huragan Pobiedziska    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    2-1    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Mieszko Gniezno    1-1    Nielba Wągrowiec    
Polonia Chodzież    1-1    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Korona Piaski    4-0    Pogoń Łobżenica


IV liga dolnośląska
Polonia Środa Śląska    1-2    Prochowiczanka Prochowice    
Chrobry II Głogów    1-0    Polonia-Stal Świdnica    
Słowianin Wolibórz    3-0    Moto Jelcz Oława    
Miedź II Legnica    5-1    Zenit Międzybórz    
Łużyce Lubań    7-0    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    
Piast Nowa Ruda    3-5    Iskra Księginice    
Lechia Dzierżoniów    9-0    KS Łomnica    
Górnik Złotoryja    2-2    Barycz Sułów    
Piast Żmigród    7-0    BKS Bobrzanie Bolesławiec


V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz    1-0    Piast Poniec    
Kania Gostyń    1-2    Zefka Kobyla Góra    
LZS Cielcza    2-1    Piast Czekanów    
Zawisza Łęka Opatowska    3-1    Pelikan Grabów nad Prosną
Orzeł Mroczeń    1-4    Warta Śrem    
Victoria Ostrzeszów    1-5    Krobianka Krobia    
Dąbroczanka Pępowo    2-3    KKS 1925 II Kalisz


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
Ogniwo Łąkociny    1-0    KS Opatówek    
Sokół Bralin    1-1    Odolanovia Odolanów    
Płomień Opatów    1-0    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
KP Słupia pod Kępnem    1-1    Czarni Wierzbno    
LZS Doruchów    3-1    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    
GKS Żerków    0-3    GKS Grębanin    
Barycz Janków Przygodzki    0-0    Stal Pleszew
Las Kuczków    0-4    LKS Jankowy


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Start Jełowa    2-4    Start Namysłów    
Śląsk Łubniany    4-2    Silesius Kotórz Mały    
TOR Dobrzeń Wielki    2-1    OKS Olesno    
Stobrawa Ligota Dolna    1-2 Rudatom Kępa    
Budowlani Strojec    0-5    KS Krasiejów    
Stal Zawadzkie    2-1    Unia Kolonowskie    
LZS Kuniów    1-5    LZS Starościn    
LZS Skorogoszcz    3-0    LZS Mechnice    


sieradzka klasa okręgowa
Jutrzenka Warta    1-0    Pogoń Zduńska Wola    
Tęcza Brodnia    0-3    Prosna Wieruszów    (wo)
LZS Brąszewice    3-1    GKS Goszczanów    
TS Janiszewice    2-3    MLKS Konopnica    
WKS 1957 Wieluń    1-2    Ekolog Wojsławice    
Czarni Rząśnia    3-1    UKS Galewice    
Złoczevia Złoczew    3-0    KS Karsznice (Zduńska Wola)    (wo)
Piast Błaszki    1-6    Warta II Sieradz    


wielkopolska klasa A, gr.9
Lilia Mikstat    8-0    Wielkopolanin Siemianice    
Olimpia Brzeziny    4-2    KS Rogaszyce    
LKS Godziesze 1966    5-2    Pelikan Nowy Karolew    
RKS Radliczyce    3-2    LZS Czajków    
Pogoń Trębaczów    1-1    Liskowiak Lisków    
Pelikan II Grabów nad Prosną    0-1    Victoria Laski    
Masovia Kraszewice    2-1    Prosna Kalisz


wrocławska klasa A, gr. 3
WKS Wilczyce    1-0    Pogoń Oleśnica    
Widawa Kiełczów    3-2    Lotnik Twardogóra    
Widawa Bierutów    4-1    KS Łozina    
Czarni Chrząstawa    4-1    Długołęka 2000    
Czarni Jelcz-Laskowice    3-1    Zenit II Międzybórz    
Polonia Miłoszyce    3-0    GKS Kątna    
Perła Węgrów    0-1    Pogoń Syców    
Dąb Dobroszyce    9-0    Skra Wojnowice


sieradzka klasa A, gr. 1
Orzeł Wola Wiązowa    2-1    Piast II Błaszki    
Warta Osjaków    3-0    Sommer Zapole    
UKS Ustków    4-0    TS Gruszczyce    
Centra Walichnowy    1-0    KS Osiek    
Inter Woźniki (Sieradz)    1-2    LZS Pyszków    
Jaga Lututów    0-1    GLKS Biała
Hetman Rusiec    2-0    LKS Kobierzycko    


wielkopolska klasa B, gr. 11
KP II Słupia pod Kępnem 1-0    LKS Czarnylas    
LZS Siedlików    1-1    Zefka II Kobyla Góra    
Rzemieślnik Mąkoszyce    1-8    Zryw Kierzno    
Sokół Świba    0-1    Dąb Dębnica    
LZS Mikorzyn    0-6    Bonikowia Boników    

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl