26 kwietnia 2019, 12:08

Teraz

27°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 13/14 kwietnia

I liga
Puszcza Niepołomice 1-2 GKS Katowice 
Chrobry Głogów 0-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Odra Opole 2-2 Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice 5-1 Garbarnia Kraków
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Stal Mielec
Raków Częstochowa 3-0 Warta Poznań
Wigry Suwałki 4-2 Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy 0-2 ŁKS Łódź

II liga
Górnik Łęczna 1-1 Błękitni Stargard
Widzew Łódź 1-1 Pogoń Siedlce
Elana Toruń 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Resovia 1-0 Radomiak Radom
ROW 1964 Rybnik 0-0 Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo 3-2 Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola 1-0 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 2-1 Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice 0-1 Olimpia Elbląg

III liga grupa:2
Lech II Poznań 4-0 Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz 2-1 Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew 3-1 Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański 0-1 Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno 0-1 Chemik Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin 0-2 Górnik Konin
Bałtyk Gdynia 1-1 Wierzyca Pelplin
Radunia Stężyca 1-2 Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Wda Świecie (wo)

III liga grupa:3
MKS Kluczbork 0-2 Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin 0-2 Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 1-2 Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Polkowice 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Radzionków 2-2 Rekord Bielsko-Biała
Agroplon Głuszyna 2-0 Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski

IV liga wielkopolska
Olimpia Koło 1-1 Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 Unia Swarzędz
Victoria Września 1-3 Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód 2-2 KS Opatówek
LKS Gołuchów 3-1 Orkan Śmiłowo
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-4 Krobianka Krobia
Obra Kościan 1-1 Polonia 1912 Leszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Ostrovia 1909

IV liga opolska
Małapanew Ozimek 2-0 LZS Starowice
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Porawie Większyce
Swornica Czarnowąsy 2-0 Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 MKS Gogolin
KS Krapkowice 0-1 Skalnik Gracze
Polonia Nysa 2-2 OKS Olesno
Start Namysłów 1-1 Polonia Głubczyce
Pogoń Prudnik 1-0 TOR Dobrzeń Wielki

Klasa międzyokręgowa: Kalisz-Konin
Stal Pleszew 1-1 Tulisia Tuliszków
Piast Kobylin 1-1 GKS Sompolno
Orzeł Mroczeń 2-0 Wilki Wilczyn
Polonus Kazimierz Biskupi 0-0 Tur 1921 Turek
Victoria Ostrzeszów 6-0 Zieloni Koźminek
Odolanovia Odolanów 5-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Astra Krotoszyn 0-2 SKP Słupca
Raszkowianka Raszków 0-1 Piast Czekanów

kaliska klasa okręgowa
Victoria Laski 2-2 Victoria Skarszew
Olimpia Brzeziny 2-2 Barycz Janków Przygodzki
Prosna Kalisz 1-2 Zefka Kobyla Góra
WKS Witaszyce 4-2 Pogoń Trębaczów
CKS Zbiersk 0-2 GKS Grębanin
LZS Cielcza 1-1 GKS Żerków
LZS Doruchów 1-0 Korona/Pogoń Stawiszyn
GKS Rychtal 1-1 LKS Czarnylas

kaliska klasa A, gr. 1
Pelikan Nowy Karolew 0-4 LKS II Gołuchów
Prosna Chocz-Kwileń 1-4 Gladiatorzy Pieruszyce
KS Kościelna Wieś 1-4 Szczyt Szczytniki
RKS Radliczyce 1-2 Grom Golina
Czarni Dobrzyca 2-0 Jaskiniowiec Rajsko
LZS Godziesze - Ogniwo Łąkociny 20 kwietnia, 11:00
Żaki Taczanów 3-2 Sokoły Droszew

kaliska klasa A, gr.2
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-0 Ostrovia 1909 II 
OKS Ostrów Wielkopolski 2-4 Sokół Świba
LZS Czajków 2-3 Sokół Bralin
Wielkopolanin Siemianice 3-4 Płomień Opatów
LKS Jankowy 0-2 Pelikan Grabów
Zawisza Łęka Opatowska 3-2 KS Rogaszyce

sieradzka klasa A, gr. 1
GLKS Biała 0-1 Orzeł Galewice
KS Kraszkowice 6-0 LZS Trębaczew
Sparta Mokrsko 5-0 LKS Wierzchlas
LZS Kurów 5-0 LZS Krzyworzeka
Start Łubnice 2-0 Jaga Lututów
Prosna Wieruszów 2-0 Prosna Wyszanów
LZS Łaszew 1-2 GLKS Strzelce Wielkie
Warta Osjaków 0-0 LZS Kiełczygłów

wrocławska klasa A, gr 2
KS Dobroszów 1-3 Widawa Kiełczów
Iskra Pasikurowice 5-0 LZS Solniki Małe
Błysk Kuźniczysko 1-0 KS Łozina
Lotnik Twardogóra 0-3 Barycz Sułów
Plon Gądkowice 2-3 Barycz Milicz
Zenit Międzybórz 1-1 Pogoń Syców
Burza Godzieszowa 14-2 KS Łazy Wielkie

kaliska klasa B, gr. 3
LZS Ostrówiec 1-0 KS Hanulin
Zryw Kierzno 1-3 LZS Mikorzyn
Polonia II Kępno 0-5 Lilia Mikstat
Masovia Kraszewice 4-3 Dąb Dębnica
LZS Trzcinica 1-5 LZS Siedlików

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl