24 stycznia 2021, 23:20

Teraz

-1°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa /13-14 sierpień/

W weekend piłkarze rywalizowali o ligowe punkty oraz w meczach barażowych. Zdjęcia z meczu Polonia-Słupca i Pogoń Trębaczów - Zefka Kobyla Góra. 


I liga
Stomil Olsztyn 0-0 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 1-1 Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków 0-0 Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 2-1 Bytovia Bytów
Miedź Legnica 0-0 Olimpia Grudziądz
Stal Mielec 1-1 MKS Kluczbork
GKS Tychy 2-1 Górnik Zabrze
Pogoń Siedlce 0-3 Sandecja Nowy Sącz

II liga
Polonia Warszawa 2-0 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 0-2 Odra Opole
Warta Poznań 0-1 Polonia Bytom
GKS Bełchatów 1-2 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Legionovia Legionowo 4-0 Olimpia Zambrów
ROW 1964 Rybnik 1-2 Błękitni Stargard Szczeciński
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 0-1 Puszcza Niepołomice

III liga grupa II
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Lech II Poznań
KS Chwaszczyno 2-1 Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin 3-0 Vineta Wolin
Gwardia Koszalin 2-2 Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie 1-2 Elana Toruń
GKS Przodkowo 1-2 Bałtyk Gdynia
KKS 1925 Kalisz 0-2 Chemik Bydgoszcz
Sokół Kleczew 1-0 Pogoń Lębork
Leśnik Manowo 1-0 Górnik Konin

IV liga wielkopolska gr. płd
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-3 Victoria Września
Polonia Kępno 1-0 SKP Słupca
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 LKS Ślesin
Obra Kościan 1-0 Rawia Rawicz
Polonia 1912 Leszno 4-0 Kania Gostyń
Dąbroczanka Pępowo - PKS Racot nie odbył się - gospodarze zrezygnowali z gry
Victoria Ostrzeszów 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski
Wicher Dobra 1-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce

IV liga opolska
Olimpia Lewin Brzeski 0-0 LZS Kup
Pogoń Prudnik 0-1 Start Namysłów
Skalnik Gracze 2-1 LZS Starowice
KS Krasiejów 6-3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Stal Brzeg 3-1 OKS Olesno
Czarni Otmuchów 0-1 Sparta Paczków
Porawie Większyce 3-2 Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki 4-0 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 0-1 Śląsk Łubniany

kaliska klasa okręgowa
LKS Gołuchów 5-2 Szczyt Szczytniki
Victoria Skarszew - Astra Krotoszyn
Olimpia Brzeziny 1-3 Odolanovia Odolanów
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-3 Stal Pleszew
Raszkowianka Raszków 0-3 KS Opatówek
Pogoń Trębaczów 2-3 Zefka Kobyla Góra
Piast Kobylin 2-1 Barycz Janków Przygodzki
GKS Żerków 0-1 Orzeł Mroczeń

sieradzka klasa A, gr 1
Budowlani 2014 Działoszyn 1-2 Warta Osjaków
GKS Dubidze 4-0 Rolnik Skąpa
Czarni II Rząśnia 2-3 GLKS Strzelce Wielkie
Prosna Wyszanów 3-2 Start Łubnice
LZS Masłowice 2-2 LZS Kurów
Victoria Skomlin 1-6 Jaga Lututów
LZS Krzyworzeka 0-2 GLKS Biała
Prosna Wieruszów 1-0 Warta II Działoszyn

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl