24 listopada 2020, 10:24

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 14/15 listopada

III liga grupa:2
Flota Świnoujście 0-3 Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń 0-0 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 21 listopada, 17:00
Sokół Kleczew 1-2 Gryf Wejherowo
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 21 listopada, 13:00
Pogoń II Szczecin 6-1 Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno 0-7 Unia Swarzędz
Jarota Jarocin 2-1 GKS Przodkowo
Elana Toruń - Chemik Police 29 listopada, 13:00
Górnik Konin 0-3 Radunia Stężyca

III liga, grupa 3
Górnik II Zabrze 5-0 Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój
Ruch Chorzów - Pniówek Pawłowice 17 listopada, 18:00
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 Miedź II Legnica
MKS Kluczbork 4-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław 5-0 Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin 2-2 ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom 3-2 Polonia Nysa
Lechia Zielona Góra 1-0 Rekord Bielsko-Biała

IV liga wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów 1-2 KKS 1925 II Kalisz
Victoria Września 1-2 Ostrovia 1909
Polonia 1912 Leszno 1-0 Warta II Poznań
Krobianka Krobia - Centra Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 17:00
Wilki Wilczyn 1-2 LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Obra Kościan
Lubuszanin Trzcianka - TPS Winogrady (Poznań)
Olimpia Koło 2-1 Iskra Szydłowo
GKS Dopiewo 1-2 Kotwica Kórnik
Warta Międzychód 3-0 Odolanovia Odolanów

IV liga opolska
Fortuna Głogówek 3-1 OKS Olesno
Porawie Większyce 3-0 Swornica Czarnowąsy
Olimpia Lewin Brzeski 1-2 LZS Skorogoszcz
Pogoń Prudnik 0-0 Start Namysłów
Odra II Opole - Skalnik Gracze odwołany
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-6 Ruch Zdzieszowice
Polonia Głubczyce 4-0 GKS Głuchołazy
Piast Strzelce Opolskie 0-1 Unia Krapkowice
Agroplon Głuszyna 2-1 Victoria Chróścice
MKS Gogolin 4-1 LZS Walce
Małapanew Ozimek 1-2 LZS Starowice Dolne

V liga, grupa: wielkopolska 3
Astra Krotoszyn 3-0 GKS Rychtal
Zjednoczeni Rychwał 2-1 GKS Sompolno
Zefka Kobyla Góra 3-2 KS Opatówek
Vitcovia Witkowo - Lew Pogorzela odwołany
Victoria Skarszew 4-2 MKS Dąbie
Tulisia Tuliszków 1-6 Orzeł Mroczeń
Piast Kobylin 6-3 Piast Czekanów
SKP Słupca 2-1 Stal Pleszew
Raszkowianka Raszków 2-2 Polonus 

wielkopolska okręgówka gr. 6
Prosna Kalisz 0-4 Biały Orzeł 
CKS Zbiersk 4-1 Zieloni Koźminek
Zawisza Łęka Opatowska 1-2 Grom Golina
Jarota II Witaszyce 7-2 LKS Czarnylas
GKS Grębanin 8-0 LZS Czajków
Pelikan Grabów nad Prosną 1-1 LZS Doruchów
Olimpia Brzeziny 5-1 Ogniwo Łąkociny
LKS II Gołuchów 2-1 Strażak Słupia

wielkopolska klasa A, gr.9
Błękitni Chruszczyny 8-3 Iskra Sieroszewice
Sokół Bralin 1-4 Victoria Laski (dogranie 28 min od stanu 1:3)
Masovia Kraszewice 6-2 LKS Jankowy

wrocławska klasa A, gr. 3
Wratislavia Wrocław 5-0 Burza Bystrzyca
Lotnik Twardogóra 1-0 Piast Nadolice
KS Brochów (Wrocław) 1-1 Sparta Wrocław
Pogoń Syców 1-2 Polonia Miłoszyce
Długołęka 2000 1-2 Polonia Wrocław
Dąb Dobroszyce 1-2 Widawa Bierutów
Czarni II Jelcz-Laskowice 1-1 Czarni Chrząstawa
Widawa Kiełczów 1-2 Widawa Stradomia

wielkopolska klasa B, gr. 8
LZS Ostrówiec 1-5 LZS Mikorzyn
Dąb Dębnica 2-2 Sokół Chwaliszew
Czarni Wierzbno 3-2 Sulimirczyk Sulmierzyce
Bonikowia Boników 1-8 Wielkopolanin Siemianice
Błysk Daniszyn 2-3 KUKS Zębców
Ajax Rojów 2-0 Zryw Kierzno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl