22 lipca 2024, 16:49

Teraz

24°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 15/16 czerwca

IV liga wielkopolska
Polonia Chodzież    3-0    Wiara Lecha Poznań    
Victoria Września    5-5    Centra Ostrów Wielkopolski    
Polonia 1912 Leszno    3-1    Huragan Pobiedziska    
Lipno Stęszew    6-1    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Jarota Jarocin    2-2    Nielba Wągrowiec    
Obra Kościan    5-3    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Kotwica Kórnik    10-0    Pogoń Łobżenica    
LKS Gołuchów    2-1    Korona Piaski    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    0-3    Mieszko Gniezno    


IV liga dolnośląska
Piast Nowa Ruda    3-0    Górnik Złotoryja    
Prochowiczanka Prochowice    3-0    Lechia Dzierżoniów    
Piast Żmigród    4-1    Łużyce Lubań    
BKS Bobrzanie Bolesławiec    0-7    Miedź II Legnica    
Barycz Sułów    4-1    Słowianin Wolibórz
KS Łomnica    1-9    Chrobry II Głogów    
Iskra Księginice    2-4    Polonia Środa Śląska    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    0-5    Polonia-Stal Świdnica    
Zenit Międzybórz    1-5    Moto Jelcz Oława


V liga wielkopolska, gr 3
Victoria Ostrzeszów    0-2    Rawia Rawicz    
Dąbroczanka Pępowo    3-5    Zawisza Łęka Opatowska    
KKS 1925 II Kalisz    3-0    LZS Cielcza    
Astra Krotoszyn    1-1    Kania Gostyń    
Krobianka Krobia    6-2    Piast Poniec
Warta Śrem    4-2    Zefka Kobyla Góra    
Pelikan Grabów nad Prosną    2-1    Piast Czekanów    


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
Barycz Janków Przygodzki    1-3    Sokół Bralin    
KS Opatówek    0-1    GKS Żerków    
Las Kuczków    5-0    LZS Doruchów    
LKS Jankowy    -    KP Słupia    18 czerwca, 18:00
Ogniwo Łąkociny    3-6    Płomień Opatów    
Stal Pleszew    2-2    Odolanovia Odolanów    
GKS Grębanin    0-2    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    3-2    Czarni Wierzbno    


sieradzka klasa okręgowa
MLKS Konopnica    2-1    Pogoń Zduńska Wola    
GKS Goszczanów    1-4    Ekolog Wojsławice    
Prosna Wieruszów    0-0    UKS Galewice    
Jutrzenka Warta    3-0    KS Karsznice (Zduńska Wola)    (wo)
Tęcza Brodnia    0-3    Warta II Sieradz     (wo)
LZS Brąszewice    3-0    Piast Błaszki    
TS Janiszewice    0-4    Złoczevia Złoczew    
WKS 1957 Wieluń    2-1    Czarni Rząśnia    
Warta II Sieradz     4-3    Jutrzenka Warta (mecz awansem z ostatniej kolejki)


wielkopolska klasa A, gr.9
Pelikan Nowy Karolew    2-1    LZS Czajków    
Wielkopolanin Siemianice    1-2    Pogoń Trębaczów    
Pelikan II Grabów nad Prosną    3-3    RKS Radliczyce    
Masovia Kraszewice    3-2    LKS Godziesze 1966    
Prosna Kalisz    2-1    Olimpia Brzeziny    
Victoria Laski    3-3    Lilia Mikstat    
Liskowiak Lisków    1-3    KS Rogaszyce    


wrocławska klasa A, gr. 3
Długołęka 2000    1-1    Pogoń Oleśnica    
KS Łozina    3-0    Zenit II Międzybórz    
Lotnik Twardogóra    8-1    GKS Kątna    
WKS Wilczyce    3-2    Pogoń Syców    
Widawa Kiełczów    4-4    Skra Wojnowice    
Widawa Bierutów    3-1    Dąb Dobroszyce    
Czarni Chrząstawa    2-2    Perła Węgrów    
Czarni Jelcz-Laskowice    4-1    Polonia Miłoszyce    


sieradzka klasa A, gr. 1
Piast II Błaszki    4-2    Inter Woźniki (Sieradz)    
Jaga Lututów    2-2    Centra Walichnowy
Hetman Rusiec    1-5    UKS Ustków    
LKS Kobierzycko    1-0    Warta Osjaków    
GLKS Biała    7-0    Orzeł Wola Wiązowa    
LZS Pyszków    4-2    Sommer Zapole    
KS Osiek    2-1    TS Gruszczyce    


wielkopolska klasa B, gr. 11
Sokół Świba    0-4    LZS Siedlików    
LZS Mikorzyn    3-1    KP II Słupia    
Bonikowia Boników    1-4    GKS Trzcinica    
Dąb Dębnica    3-1    LKS Czarnylas    
Zryw Kierzno    3-5    Zefka II Kobyla Góra    

Autor: redakcja@radiosud.pl