7 grudnia 2019, 06:10

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 16/17 listopada

I liga
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 2-2 Radomiak Radom
Stomil Olsztyn 0-1 GKS Bełchatów
Warta Poznań 0-2 Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice 1-3 Wigry Suwałki
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 27 listopada, 18:00
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Odra Opole - Miedź Legnica 27 listopada, 17:30
GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 26 listopada, 17:00

II liga
Lech II Poznań 1-1 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 4-0 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 2-1 Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo 27 listopada, 13:00
Górnik Łęczna 1-0 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 3-2 Górnik Polkowice
Bytovia Bytów 1-1 Elana Toruń
Znicz Pruszków 2-1 GKS Katowice
Resovia 3-2 Stal Stalowa Wola

III liga grupa:2
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin 1-1 Grom Nowy Staw
KKS 1925 Kalisz 5-0 Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański 0-3 Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin 1-3 Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno 1-1 Radunia Stężyca
Górnik Konin 1-3 Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin 3-1 Chemik Police
Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 Unia Janikowo

III liga, grupa 3
Śląsk II Wrocław 4-0 Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica 1-2 MKS Kluczbork
Stal Brzeg 2-1 Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice 0-0 Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik 1-2 Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom 0-0 Zagłębie II Lubin
Lechia Zielona Góra 0-0 Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów 7-2 LZS Starowice Dolne

IV liga wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce 7-0 Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 4-1 Pogoń Lwówek
TPS Winogrady (Poznań) 0-4 LKS Gołuchów
Olimpia Koło 2-2 Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka 0-3 Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik 0-1 Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan 1-1 Victoria Września
KS Opatówek 2-3 Warta Międzychód

IV liga opolska
Start Namysłów 0-7 Agroplon Głuszyna
Piast Strzelce Opolskie 0-4 Polonia Nysa
Małapanew Ozimek 8-1 Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy 0-1 GKS Głuchołazy
Polonia Głubczyce 3-2 Skalnik Gracze
MKS Gogolin 3-2 LZS Skorogoszcz
Unia Krapkowice 0-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Porawie Większyce 3-1 OKS Olesno

V liga, grupa: wielkopolska 3
Polonus Kazimierz Biskupi 0-2 Astra Krotoszyn
Piast Czekanów 4-1 Raszkowianka Raszków
Piast Kobylin 3-1 SKP Słupca
Orzeł Mroczeń 0-2 Stal Pleszew
Vitcovia Witkowo 3-0 Tulisia Tuliszków
Odolanovia Odolanów 1-0 Wilki Wilczyn
Tur 1921 Turek 1-4 Zefka Kobyla Góra
GKS Sompolno 3-2 Zjednoczeni Rychwał

wielkopolska okręgówka, grupa 1
Ogniwo Łąkociny 0-2 Barycz Janków Przygodzki
LZS Doruchów 1-4 Olimpia Brzeziny
LZS Cielcza 3-1 Grom Golina
LKS Czarnylas 4-2 Strażak Słupia
Pelikan Grabów 2-1 Victoria Skarszew
GKS Rychtal 0-1 Wisła Borek Wielkopolski
GKS Grębanin 1-1 WKS Witaszyce
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 Zieloni Koźminek

sieradzka klasa okręgowa
Słowian Dworszowice 2-1 Piast Błaszki
KS Karsznice 0-3 LKS Chojne
Sommer Zapole 9-4 GKS Sędziejowice
MKS MOS Zduńska Wola 2-0 Hetman Rusiec
LZS Brąszewice 13-1 GLKS Strzelce Wielkie
TS Janiszewice 4-0 Prosna Wieruszów
LZS Masłowice 2-2 MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia 1-0 Tęcza Brodnia

sieradzka klasa A, gr 1
GLKS Biała 2-1 LKS Wierzchlas
LZS Kiełczygłów 5-2 Jaga Lututów
LZS Łaszew 2-0 Warta Osjaków
Orzeł Galewice 4-4 KS Osiek
Sparta Mokrsko 1-1 GKS Czastary
Prosna Wyszanów 1-1 Płomień Makowiska
LZS Kurów 0-5 LZS Krzyworzeka
Zawisza Pajęczno 2-5 KS Wieluń

wielkopolska klasa A gr. 4
OKS Ostrów Wielkopolski 2-1 Błękitni Chruszczyny

wrocławska klasa A, gr 3
MKS Siechnice 2-1 Błękitni Siedlce
Wratislavia Wrocław 2-1 Piast Nadolice
Lotnik Twardogóra 6-1 Dolomit Chwałowice
Pogoń Syców 2-2 Długołęka 2000
Sokół II Marcinkowice 2-1 Widawa Bierutów
Widawa Kiełczów 1-2 Dąb Dobroszyce
Burza Bystrzyca 1-5 Zenit Międzybórz

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl