6 grudnia 2021, 01:17

Teraz

-1°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 16/17 października

III liga grupa:2
Kluczevia Stargard 1-2 Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia 2-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Stolem Gniewino
Jarota Jarocin 1-3 KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew 3-0 Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Grudziądz 4-0 Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo 3-2 Elana Toruń
Pogoń II Szczecin 1-2 Błękitni Stargard

III liga, grupa 3
Karkonosze Jelenia Góra 0-1 Piast Żmigród
Stal Brzeg 0-1 Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin 1-0 Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój
Lechia Zielona Góra 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice 2-2 Odra Wodzisław Śląski
MKS Kluczbork 1-2 Polonia Bytom
Ślęza Wrocław 0-2 Foto-Higiena Gać

IV liga wielkopolska
Unia Swarzędz 4-1 Wilki Wilczyn
Victoria Września 2-2 Polonia 1908 Marcinki Kępno
Górnik Konin 0-1 KKS 1925 II Kalisz
Nielba Wągrowiec 1-0 LKS Gołuchów
Mieszko Gniezno 1-1 Obra Kościan
Iskra Szydłowo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Olimpia Koło 1-0 Warta Międzychód
SKP Słupca 0-4 Korona Piaski
Victoria Ostrzeszów 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik 2-3 Huragan Pobiedziska

IV liga łódzka
Pogoń Zduńska Wola 8-0 Zryw Wygoda
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-3 Skalnik Sulejów
LKS Kwiatkowice 2-1 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 3-4 Włókniarz Zelów
Stal Głowno 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz 0-1 RKS Radomsko
Prosna Wieruszów 0-4 Orkan Buczek
KS Paradyż 1-4 Warta Sieradz
Orzeł Nieborów 0-2 Widzew II Łódź

IV liga opolska
Fortuna Głogówek 3-0 Victoria Chróścice
LZS Starowice Dolne 0-0 Porawie Większyce
Małapanew Ozimek 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno 1-1 Ruch Zdzieszowice
Odra II Opole 4-0 LZS Skorogoszcz
Unia Krapkowice 0-0 Agroplon Głuszyna
TOR Dobrzeń Wielki 3-4 Polonia Nysa
MKS Gogolin 2-3 LZS Piotrówka
Piast Strzelce Opolskie 1-2 Polonia Głubczyce

V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz 0-3 Warta Śrem
PKS Racot 1-2 Stal Pleszew
Biały Orzeł 1-2 Astra Krotoszyn
Piast Kobylin 3-4 GKS Rychtal
Piast Czekanów 3-1 Orzeł Mroczeń
Ostrovia 1909 2-5 Victoria Skarszew
Kania Gostyń 0-1 Polonia 1912 Leszno
Krobianka Krobia 3-0 Zefka Kobyla Góra

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
KP Słupia 5-4 Ogniwo Łąkociny
Zieloni Koźminek 1-1 LZS Doruchów
Masovia Kraszewice 2-2 Płomień Opatów
Zawisza Łęka Opatowska 4-0 GKS Grębanin
Pelikan Grabów nad Prosną 4-1 Raszkowianka Raszków
Odolanovia Odolanów 2-2 KS Opatówek
Olimpia Brzeziny 2-0 RKS Radliczyce

opolska klasa okręgowa, gr. 1
LZS Przywory 2-2 Motor Praszka
LZS Bogacica 5-1 KS Krasiejów
LZS Kuniów 1-1 Żubry Smarchowice Śląskie
Start Jełowa 3-0 Sokół Bierdzany
LZS Chrząstowice 3-3 Unia Kolonowskie
Olimpia Lewin Brzeski 2-2 LZS Skarbimierz
LZS Ligota Turawska 4-5 Orzeł Źlinice
Start Namysłów 3-1 LZS Mechnice
Śląsk Łubniany 5-2 Naprzód Jemielnica

wielkopolska klasa A, gr.9
KS Rogaszyce 1-2 Iskra Sieroszewice
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-1 Pogoń Trębaczów
LZS Czajków 1-3 Victoria Laski
Sokół Bralin 3-0 LKS Czarnylas
LKS Godziesze 1966 2-2 Orzeł Wysocko Wielkie
Lilia Mikstat 6-1 Pelikan Nowy Karolew
Barycz Janków Przygodzki 5-1 LKS Jankowy

sieradzka klasa A, gr. 1
GLKS Biała 3-1 LZS Pyszków
UKS Ustków 1-2 TS Gruszczyce
Sommer Zapole 6-1 Inter Woźniki (Sieradz)
GKS Goszczanów 5-0 Widavia Widawa
LKS Kobierzycko 1-1 Jaga Lututów
LGKS Charłupia Mała 11-1 LZS Socha

wrocławska klasa A, gr 3
Polonia Wrocław 4-1 KS Brochów
Widawa Bierutów 1-2 Burza Bystrzyca
Pogoń Syców 3-1 Piast Nadolice
Iskra Pasikurowice 1-2 KS Łozina
Borowianka Borowa 0-2 Widawa Kiełczów
Czarni Chrząstawa 2-0 Polonia Miłoszyce
Długołęka 2000 5-1 Dąb Dobroszyce
WKS Wilczyce 2-1 KS Dobroszów

wielkopolska klasa B, gr. 11
Wielkopolanin Siemianice 3-0 Zryw Kierzno
Bonikowia Boników 5-1 LZS Trzcinica
Pelikan II Grabów nad Prosną 2-2 Ajax Rojów
LZS Siedlików 2-3 Korona Chełmce
LZS Mikorzyn 7-1 Wtórkowianka Wtórek
Dąb Dębnica 1-4 Pogoń II Nowe Skalmierzyce

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl