25 września 2023, 22:51

Teraz

17°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 16/17 września

III liga grupa:2
Sokół Kleczew    2-0    Stolem Gniewino    
Błękitni Stargard    1-1    Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Zawisza Bydgoszcz    6-0    KP Starogard Gdański    
Vineta Wolin    1-1    Pogoń II Szczecin    
Polonia Środa Wielkopolska    0-2    Cartusia Kartuzy
Świt Skolwin (Szczecin)    3-1    Unia Swarzędz    
Gedania Gdańsk    4-1    Flota Świnoujście    
Noteć Czarnków    4-2    Unia Solec Kujawski    
Wikęd Luzino    1-2    Elana Toruń


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    3-1    Gwarek Tarnowskie Góry    
Górnik Polkowice    1-4    Górnik II Zabrze    
Śląsk II Wrocław    5-0    Warta Gorzów Wielkopolski    
Pniówek Pawłowice    6-2    Odra Bytom Odrzański    
Raków II Częstochowa    0-0    LKS Goczałkowice Zdrój    
Lechia Zielona Góra    2-0    LZS Starowice Dolne    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski    2-1    Unia Turza Śląska    
Karkonosze Jelenia Góra    6-2    Ślęza Wrocław    
Rekord Bielsko-Biała    3-2    Carina Gubin


IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski    3-2    Obra Kościan    
Jarota Jarocin    5-0    Kotwica Kórnik    
Lipno Stęszew    2-2    LKS Gołuchów    
Polonia 1912 Leszno    2-1    Wiara Lecha Poznań    
Victoria Września    3-0    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
Huragan Pobiedziska    4-0    Mieszko Gniezno    
Polonia 1908 Marcinki Kępno    0-2    Polonia Chodzież    
Nielba Wągrowiec    3-1    Korona Piaski    
Tarnovia Tarnowo Podgórne    1-0    Pogoń Łobżenica


IV liga dolnośląska
KS Łomnica    0-2    Prochowiczanka Prochowice    
Barycz Sułów    10-2    Iskra Księginice    
BKS Bobrzanie Bolesławiec    0-0    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    
Piast Żmigród    0-0    Zenit Międzybórz    
Górnik Złotoryja    0-1    Moto Jelcz Oława    
Lechia Dzierżoniów    2-2    Polonia-Stal Świdnica    
Piast Nowa Ruda    0-1    Polonia Środa Śląska    
Łużyce Lubań    1-0    Chrobry II Głogów  
Słowianin Wolibórz    3-2    Miedź II Legnica


V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz    2-0    Astra Krotoszyn
KKS 1925 II Kalisz    4-0    Krobianka Krobia    
Dąbroczanka Pępowo    1-3    Warta Śrem
Victoria Ostrzeszów    3-4    Piast Czekanów    
Orzeł Mroczeń    1-4    Zefka Kobyla Góra    
Zawisza Łęka Opatowska    8-1    Piast Poniec    
LZS Cielcza    1-1    Kania Gostyń


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5


Sokół Bralin    3-1    Ogniwo Łąkociny    
LKS Jankowy    1-0    Stal Pleszew    
Las Kuczków    1-2    GKS Grębanin    
Barycz Janków Przygodzki    2-6    Czarni Wierzbno    
GKS Żerków    2-1    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
LZS Doruchów    0-4    Odolanovia Odolanów    
KP Słupia    3-1    Płomień Opatów    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    4-2    KS Opatówek


opolska klasa okręgowa, gr. 1
TOR Dobrzeń Wielki    2-1    Start Jełowa    
Śląsk Łubniany    2-0    Stobrawa Ligota Dolna    
Start Namysłów    3-2    Budowlani Strojec    
Silesius Kotórz Mały    1-4    Stal Zawadzkie    
OKS Olesno    2-2    LZS Kuniów    
Rudatom Kępa    0-5    LZS Skorogoszcz    
KS Krasiejów    2-0    LZS Mechnice    
Unia Kolonowskie    0-1    LZS Starościn


sieradzka klasa okręgowa
Pogoń Zduńska Wola    1-0    Tęcza Brodnia    
Jutrzenka Warta    -    LZS Brąszewice    przerwany w 56. minucie przy stanie 1-1
Prosna Wieruszów    1-1    TS Janiszewice   
GKS Goszczanów    1-5    WKS 1957 Wieluń    
MLKS Konopnica    0-3    Czarni Rząśnia
Ekolog Wojsławice    1-0    Złoczevia Złoczew    
UKS Galewice    3-1    Piast Błaszki    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    1-2    Warta II Sieradz


wielkopolska klasa A, gr.9
Wielkopolanin Siemianice    2-0    LKS Godziesze 1966
Olimpia Brzeziny    0-3    RKS Radliczyce
Lilia Mikstat    2-1    Pogoń Trębaczów    
KS Rogaszyce    1-0    Pelikan II Grabów nad Prosną    
Pelikan Nowy Karolew    2-7    Masovia Kraszewice
LZS Czajków    0-0    Prosna Kalisz    
Liskowiak Lisków    6-2    Victoria Laski


wrocławska klasa A, gr. 3
Pogoń Oleśnica    4-1    Widawa Kiełczów    
WKS Wilczyce    1-6    Widawa Bierutów    
Lotnik Twardogóra    0-7    Czarni Chrząstawa    
KS Łozina    0-1    Czarni Jelcz-Laskowice    
Długołęka 2000    0-4    Polonia Miłoszyce    
Zenit II Międzybórz    1-0    Perła Węgrów    
GKS Kątna    0-2    Dąb Dobroszyce    
Pogoń Syców    2-2    Skra Wojnowice


sieradzka klasa A, gr. 1
Piast II Błaszki    1-2    UKS Ustków    
Warta Osjaków    3-0    Centra Walichnowy    
Orzeł Wola Wiązowa    1-2    Inter Woźniki (Sieradz)    
Sommer Zapole    1-1    Jaga Lututów    
TS Gruszczyce    0-6    Hetman Rusiec    
KS Osiek    4-1    LKS Kobierzycko    
LZS Pyszków    2-3    GLKS Biała    


wielkopolska klasa B, gr. 11
GKS Trzcinica    1-3    LZS Siedlików    
LKS Czarnylas    9-1    Rzemieślnik Mąkoszyce    
Zefka II Kobyla Góra    1-0    Sokół Świba    
Zryw Kierzno    5-4    LZS Mikorzyn    
Dąb Dębnica    5-1    Bonikowia Boników

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl