6 października 2022, 16:19

Teraz

16°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 17/18 września

III liga grupa:2
Błękitni Stargard 3-0 Zawisza Bydgoszcz
Unia Janikowo 1-1 Pogoń II Szczecin
Cartusia Kartuzy 1-2 KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz 2-2 Unia Swarzędz
Gedania Gdańsk 4-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino 3-2 Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Vineta Wolin
Unia Solec Kujawski 0-1 Sokół Kleczew

III liga, grupa 3
MKS Kluczbork 1-2 Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 Pniówek Pawłowice
Chrobry II Głogów 1-3 Carina Gubin
Raków II Częstochowa 4-0 Odra Wodzisław Śląski
Ślęza Wrocław 3-1 Miedź II Legnica
Stal Brzeg 0-1 Polonia Bytom
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-1 Lechia Zielona Góra
Polonia Nysa 2-2 Górnik II Zabrze

IV liga wielkopolska
Kotwica Kórnik 1-1 Mieszko Gniezno
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 Warta Międzychód
Victoria Skarszew 3-0 Polonia 1912 Leszno
Korona Piaski 1-0 Huragan Pobiedziska
Lipno Stęszew 0-2 LKS Gołuchów
Noteć Czarnków 4-0 Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września 2-1 SKP Słupca
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Obra Kościan
Iskra Szydłowo 0-3 Nielba Wągrowiec

V liga wielkopolska, gr 3
Astra Krotoszyn 2-2 Warta Śrem
GKS Rychtal 2-1 Piast Poniec
Orzeł Mroczeń 4-1 Piast Czekanów
Krobianka Krobia 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KKS 1925 II Kalisz 4-1 Zawisza Łęka Opatowska
Rawia Rawicz 2-2 Kania Gostyń
Victoria Ostrzeszów 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Szczyt Szczytniki 2-6 LZS Doruchów
Ogniwo Łąkociny 1-4 Barycz Janków Przygodzki
Zieloni Koźminek 2-2 Stal Pleszew
Płomień Opatów 0-7 Jarota II Witaszyce
Odolanovia Odolanów 1-3 KP Słupia
Pelikan Grabów nad Prosną 2-4 GKS Grębanin
Masovia Kraszewice 2-3 LKS Jankowy

sieradzka okręgówka
MLKS Konopnica 0-1 Prosna Wieruszów
Jutrzenka Warta 2-2 Złoczevia Złoczew
Słowian Dworszowice 4-1 Piast Błaszki
Warta Działoszyn 2-3 TS Janiszewice
Warta II Sieradz 6-1 Warta Osjaków
Hetman Rusiec 3-4 Czarni Rząśnia
Tęcza Brodnia 2-1 GKS Goszczanów
LZS Brąszewice 3-0 KS Karsznice (wo)

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Silesius Kotórz Mały 1-2 Start Namysłów
Unia Kolonowskie 1-4 LZS Skarbimierz
Piast Gorzów Śląski 0-4 LZS Kuniów
TOR Dobrzeń Wielki 1-2 KS Krasiejów
LZS Mechnice 5-1 LZS Ligota Turawska
Polonia Karłowice 7-4 LZS Skorogoszcz
LZS Bogacica 3-0 Śląsk Łubniany
LZS Chrząstowice 2-3 Naprzód Jemielnica

wrocławska okręgówka
Pogoń Oleśnica 2-4 Wratislavia Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie 4-2 Zenit Międzybórz
Piast Żerniki (Wrocław) 1-5 GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 13-1 GKS Kobierzyce
Orzeł Marszowice 3-0 MKP Wołów
Błysk Kuźniczysko 1-0 LZS Brzeźno
Pogoń Syców 1-1 WKS Wierzbice
Strzelinianka Strzelin 11-0 Pogoń Miękinia

wielkopolska klasa A, gr.9
Sokół Bralin 4-0 Iskra Sieroszewice
LKS Czarnylas 0-9 KS Rogaszyce
Victoria Laski 7-4 Prosna Kalisz 1
LZS Czajków 1-2 LKS Godziesze 1966
Wielkopolanin Siemianice 1-4 Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Olimpia Brzeziny 4-1 RKS Radliczyce
Lilia Mikstat 6-1 Pogoń Trębaczów

sieradzka klasa A, gr. 1
LKS Kobierzycko 1-1 TS Gruszczyce
LGKS Charłupia Mała 1-4 UKS Ustków
Jaga Lututów 1-1 Ekolog Wojsławice
GLKS Biała 4-0 LZS Socha
Inter Woźniki (Sieradz) 2-1 KS Osiek
Sommer Zapole 4-3 Widavia Widawa
LKS Chojne 1-0 LZS Pyszków

wielkopolska klasa B, gr. 11
Rzemieślnik Mąkoszyce 0-6 Huragan Szczury
Pelikan II Grabów nad Prosną 3-1 Zefka II Kobyla Góra
Dąb Dębnica 5-8 Bonikowia Boników
LZS Siedlików 5-1 Orzeł Wysocko Wielkie
LZS Trzcinica 6-0 Zryw Kierzno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl