23 lipca 2019, 12:58

Teraz

22°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 19/20 kwietnia

I liga
GKS Tychy 3-0 Puszcza Niepołomice
ŁKS Łódź 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-3 Wigry Suwałki
Bytovia Bytów 2-2 Raków Częstochowa
Warta Poznań 0-0 GKS 1962 Jastrzębie
Stal Mielec 4-2 Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków 0-0 Odra Opole
Stomil Olsztyn 0-2 Chrobry Głogów
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 GKS Katowice

II liga
Rozwój Katowice 0-1 Górnik Łęczna
Olimpia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków
Olimpia Grudziądz 2-0 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 3-1 Gryf Wejherowo
Ruch Chorzów 3-0 ROW 1964 Rybnik
Skra Częstochowa 0-2 Resovia
Radomiak Radom 2-0 Elana Toruń
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Widzew Łódź
Pogoń Siedlce 4-1 Błękitni Stargard

III liga grupa:2
Mieszko Gniezno 1-2 Górnik Konin
Jarota Jarocin 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Wda Świecie 0-3 Radunia Stężyca (wo)
Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin 1-6 Bałtyk Koszalin
Chemik Bydgoszcz 0-3 KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin 1-0 Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin 3-2 KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Lech II Poznań

III liga grupa:3
Górnik II Zabrze 1-1 Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Agroplon Głuszyna
Foto-Higiena Gać 4-1 Ruch Radzionków
Rekord Bielsko-Biała 0-2 Górnik Polkowice
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Lechia Dzierżoniów
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork 2-4 Ślęza Wrocław
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Stal Brzeg
Miedź II Legnica 1-0 Zagłębie II Lubin

IV liga wielkopolska
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Krobianka Krobia 0-2 Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno 0-2 LKS Gołuchów
Orkan Śmiłowo 5-3 Warta Międzychód
Kotwica Kórnik 0-0 Victoria Września
Nielba Wągrowiec 5-1 Sokół Pniewy
Olimpia Koło 0-1 Unia Swarzędz

IV liga opolska
KS Krapkowice 4-5 OKS Olesno
LZS Starowice 0-2 MKS Gogolin
Porawie Większyce 4-2 Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki 1-1 Start Namysłów
Polonia Głubczyce 0-4 Polonia Nysa
Skalnik Gracze 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 2-0 Swornica Czarnowąsy
Victoria Chróścice 0-3 Piast Strzelce Opolskie

Klasa międzyokręgowa: Kalisz-Konin
Orzeł Mroczeń 0-4 Tur 1921 Turek
Raszkowianka Raszków 0-5 Stal Pleszew
Piast Czekanów 0-0 Astra Krotoszyn
SKP Słupca 1-2 Odolanovia Odolanów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Victoria Ostrzeszów
Zieloni Koźminek 0-0 Polonus Kazimierz Biskupi
Wilki Wilczyn 4-0 Piast Kobylin
GKS Sompolno 2-0 Tulisia Tuliszków

kaliska klasa okręgowa
GKS Rychtal 5-3 Victoria Laski
LKS Czarnylas 4-3 LZS Doruchów
Korona/Pogoń Stawiszyn 2-1 LZS Cielcza
GKS Żerków 0-1 CKS Zbiersk
GKS Grębanin 3-3 WKS Witaszyce
Pogoń Trębaczów 2-2 Prosna Kalisz
Zefka Kobyla Góra 2-0 Olimpia Brzeziny
Barycz Janków Przygodzki 2-0 Victoria Skarszew

kaliska klasa A, gr. 1
LZS Godziesze 1-4 Ogniwo Łąkociny

sieradzka klasa A, gr. 1
Warta Osjaków 5-1 GLKS Biała
LZS Kiełczygłów 3-1 LZS Łaszew
GLKS Strzelce Wielkie 3-1 Prosna Wieruszów
Prosna Wyszanów 1-0 Start Łubnice
Jaga Lututów 1-1 LZS Kurów
LZS Krzyworzeka 1-1 Sparta Mokrsko
LKS Wierzchlas 4-1 KS Kraszkowice
LZS Trębaczew 3-3 Orzeł Galewice

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl