10 grudnia 2022, 06:36

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 19/20 listopada

III liga grupa:2
Unia Swarzędz 2-1 Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń II Szczecin 3-0 Vineta Wolin
Zawisza Bydgoszcz 4-0 Sokół Kleczew
Unia Janikowo 0-1 Unia Solec Kujawski
Cartusia Kartuzy 1-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz - Gedania Gdańsk odwołany z powodu złego stanu boiska

III liga, grupa 3
Polonia Nysa 0-1 MKS Kluczbork
Carina Gubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski
Pniówek Pawłowice 3-0 Miedź II Legnica
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Zielona Góra odwołany
Rekord Bielsko-Biała 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 Stal Brzeg
Chrobry II Głogów 1-2 Ślęza Wrocław
Górnik II Zabrze 0-2 Raków II Częstochowa

IV liga wielkopolska
LKS Gołuchów 0-3 Kotwica Kórnik
Huragan Pobiedziska 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno 3-2 SKP Słupca
Warta Międzychód - Obra Kościan odwołany z powodu złego stanu boiska
Mieszko Gniezno 2-0 Nielba Wągrowiec
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-1 Iskra Szydłowo
Victoria Skarszew 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Korona Piaski 0-1 Victoria Września
Lipno Stęszew 1-3 Noteć Czarnków

V liga wielkopolska, gr 3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6-1 Astra Krotoszyn
Piast Czekanów 3-1 Zawisza Łęka Opatowska
Piast Poniec 1-5 Kania Gostyń
Warta Śrem 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
GKS Rychtal 1-3 Zefka Kobyla Góra
Krobianka Krobia 6-0 Victoria Ostrzeszów
KKS 1925 II Kalisz 3-1 Rawia Rawicz

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Stal Pleszew 6-0 Szczyt Szczytniki
KS Opatówek 1-0 Jarota II Witaszyce
Barycz Janków Przygodzki 4-1 KP Słupia
LZS Doruchów 3-3 GKS Grębanin
Ogniwo Łąkociny 3-0 LKS Jankowy
Zieloni Koźminek 0-0 Pelikan Grabów nad Prosną
Płomień Opatów 4-1 Odolanovia Odolanów

sieradzka okręgówka
TS Janiszewice 1-0 MLKS Konopnica
Piast Błaszki 4-4 Warta Osjaków
Złoczevia Złoczew 1-2 Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów 2-0 GKS Goszczanów
Jutrzenka Warta 5-2 LZS Brąszewice
Słowian Dworszowice 3-0 KS Karsznice (Zduńska Wola)
Warta Działoszyn 0-1 Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz 6-0 Hetman Rusiec

wrocławska okręgówka
GKS Kobierzyce 2-9 Pogoń Oleśnica
GKS Mirków/Długołęka 4-1 MKP Wołów
Zenit Międzybórz 2-1 LZS Brzeźno
Wratislavia Wrocław 3-0 Strzelinianka Strzelin
Polonia Bielany Wrocławskie 3-3 WKS Wierzbice
Piast Żerniki (Wrocław) 5-0 Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14-2 Pogoń Miękinia
Orzeł Marszowice 2-4 Błysk Kuźniczysko

wielkopolska klasa A, gr.9
Prosna Kalisz 2-3 Sokół Bralin
KS Rogaszyce 4-0 LKS Godziesze 1966
Iskra Sieroszewice 1-2 Pogoń II Nowe Skalmierzyce
LKS Czarnylas 1-5 RKS Radliczyce
Victoria Laski 2-2 Pogoń Trębaczów
LZS Czajków 2-3 Lilia Mikstat
Wielkopolanin Siemianice 2-3 Olimpia Brzezin

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl