20 maja 2024, 17:01

Teraz

23°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 20/21 kwietnia

III liga grupa:2
Sokół Kleczew    0-1    Elana Toruń    
Wikęd Luzino    0-1    Unia Solec Kujawski    
Noteć Czarnków    2-3    Flota Świnoujście    
Gedania Gdańsk    1-2    Unia Swarzędz    
Świt Skolwin (Szczecin)    2-0    Cartusia Kartuzy    
Polonia Środa Wielkopolska    1-2    Pogoń II Szczecin    
Vineta Wolin    0-0    KP Starogard Gdański    
Zawisza Bydgoszcz    3-1    Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Błękitni Stargard    2-2    Stolem Gniewino


 


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    1-2    Carina Gubin    
Rekord Bielsko-Biała    3-0    Ślęza Wrocław    
Karkonosze Jelenia Góra    2-1    Unia Turza Śląska    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski    4-1    LZS Starowice Dolne    
Lechia Zielona Góra    0-2    LKS Goczałkowice Zdrój    
Raków II Częstochowa    0-0    Odra Bytom Odrzański    
Pniówek Pawłowice    2-1    Warta Gorzów Wielkopolski    
Śląsk II Wrocław    2-0    Górnik II Zabrze    
Górnik Polkowice    2-1    Gwarek Tarnowskie Góry


 


IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski    1-4    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Nielba Wągrowiec    6-0    Pogoń Łobżenica    
Polonia 1908 Marcinki Kępno    2-2    Korona Piaski
Huragan Pobiedziska    0-1    Polonia Chodzież    
Victoria Września    2-0    Mieszko Gniezno    
Polonia 1912 Leszno    2-0    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
Lipno Stęszew    1-0    Wiara Lecha Poznań    
Jarota Jarocin    2-3    LKS Gołuchów    
Obra Kościan    1-1    Kotwica Kórnik


 


IV liga dolnośląska
Słowianin Wolibórz    3-1    Prochowiczanka Prochowice    
Miedź II Legnica    1-1    Chrobry II Głogów    
Łużyce Lubań    3-1    Polonia Środa Śląska
Piast Nowa Ruda    3-2    Polonia-Stal Świdnica    
Lechia Dzierżoniów    2-3    Moto Jelcz Oława    
Górnik Złotoryja    1-0    Zenit Międzybórz    
Piast Żmigród    4-1    Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
BKS Bobrzanie Bolesławiec    0-2    Iskra Księginice    
Barycz Sułów    9-0    KS Łomnica


 


V liga wielkopolska, gr 3
Astra Krotoszyn    0-0    Rawia Rawicz    
Krobianka Krobia    1-0    KKS 1925 II Kalisz    
Warta Śrem    0-1    Dąbroczanka Pępowo    
Piast Czekanów    2-1    Victoria Ostrzeszów    
Zefka Kobyla Góra    5-0    Orzeł Mroczeń    
Piast Poniec    3-3    Zawisza Łęka Opatowska    
Kania Gostyń    5-0    LZS Cielcza


 


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
KS Opatówek    1-1    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    
Ogniwo Łąkociny    3-2    Sokół Bralin
Stal Pleszew    2-2    LKS Jankowy    
GKS Grębanin    4-0    Las Kuczków    
Czarni Wierzbno    4-1    Barycz Janków Przygodzki    
Pogoń II Nowe Skalmierzyce    3-0    GKS Żerków    
Odolanovia Odolanów    3-3    LZS Doruchów    
Płomień Opatów    0-2    KP Słupia pod Kępnem


 


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Start Jełowa    2-1    TOR Dobrzeń Wielki    
Stobrawa Ligota Dolna    3-3    Śląsk Łubniany    
Budowlani Strojec    1-2    Start Namysłów    
Stal Zawadzkie    3-1    Silesius Kotórz Mały    
LZS Kuniów    0-2    OKS Olesno    
LZS Skorogoszcz    3-0    Rudatom Kępa    
LZS Mechnice    5-1    KS Krasiejów    
LZS Starościn    3-1    Unia Kolonowskie


 


sieradzka klasa okręgowa
Pogoń Zduńska Wola    3-0    KS Karsznice (Zduńska Wola)    (wo)
UKS Galewice    0-0    Warta II Sieradz    
Ekolog Wojsławice    3-1    Piast Błaszki    
MLKS Konopnica    0-1    Złoczevia Złoczew    
GKS Goszczanów    0-5    Czarni Rząśnia    
Prosna Wieruszów    0-2    WKS 1957 Wieluń    
Jutrzenka Warta    2-0    TS Janiszewice    
Tęcza Brodnia    0-3    LZS Brąszewice    (wo)


 


wielkopolska klasa A, gr.9
Wielkopolanin Siemianice    3-4    Victoria Laski    
Liskowiak Lisków    1-0    Prosna Kalisz    
LZS Czajków    2-4    Masovia Kraszewice    
Pelikan Nowy Karolew    2-1    Pelikan II Grabów nad Prosną    
KS Rogaszyce    7-0    Pogoń Trębaczów    
Lilia Mikstat    3-0    RKS Radliczyce    (wo)  zakończony w 4 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości.
Olimpia Brzeziny    3-1    LKS Godziesze 1966    


 


wrocławska klasa A, gr. 3
Widawa Bierutów    0-2    Pogoń Oleśnica    
Czarni Chrząstawa    2-1    Widawa Kiełczów    
Czarni Jelcz-Laskowice    1-1    WKS Wilczyce    
Polonia Miłoszyce    3-2    Lotnik Twardogóra
Perła Węgrów    3-1    KS Łozina    
Dąb Dobroszyce    0-0    Długołęka 2000    21 
Skra Wojnowice    0-5    Zenit II Międzybórz    
Pogoń Syców    4-4    GKS Kątna    


 


sieradzka klasa A, gr. 1
Piast II Błaszki    2-1    GLKS Biała    
LZS Pyszków    0-1    LKS Kobierzycko    
KS Osiek    1-2    Hetman Rusiec
TS Gruszczyce    1-0    Jaga Lututów    
Sommer Zapole    7-2    Inter Woźniki (Sieradz)
Orzeł Wola Wiązowa    5-1    Centra Walichnowy    
Warta Osjaków    0-2    UKS Ustków    


 


wielkopolska klasa B, gr. 11
Zryw Kierzno    3-3    Bonikowia Boników    
Zefka II Kobyla Góra    2-1    LZS Mikorzyn
LKS Czarnylas    3-0    Sokół Świba    
GKS Trzcinica    12-0    Rzemieślnik Mąkoszyce    
KP II Słupia    1-2    LZS Siedlików    

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl