6 grudnia 2021, 00:28

Teraz

-1°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 20/21 listopada

III liga grupa:2
Kluczevia Stargard 0-1 Olimpia Grudziądz
Unia Janikowo 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń 5-2 Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard 0-1 Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin 4-1 KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo 3-2 Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg 2-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew 2-1 Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin 2-3 Zawisza Bydgoszcz

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 2-0 Odra Wodzisław Śląski
Polonia Bytom 1-1 Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać 0-3 Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Kluczbork 2-0 Carina Gubin
Pniówek Pawłowice 3-2 Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra 1-2 Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Zagłębie II Lubin

IV liga wielkopolska
Unia Swarzędz 1-2 Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno 3-2 Górnik Konin
Iskra Szydłowo 2-4 Victoria Września
Olimpia Koło - Wilki Wilczyn odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Huragan Pobiedziska 6-3 Polonia 1908 Marcinki Kępno
SKP Słupca 4-0 KKS 1925 II Kalisz
Victoria Ostrzeszów 1-3 LKS Gołuchów
Centra Ostrów Wielkopolski 8-2 Obra Kościan
Korona Piaski 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kotwica Kórnik 4-2 Warta Międzychód

IV liga łódzka
Orkan Buczek 5-5 Pogoń Zduńska Wola
RKS Radomsko 0-0 Warta Sieradz
Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 Widzew II Łódź
Włókniarz Zelów 1-1 Orzeł Nieborów
Omega Kleszczów 3-0 KS Paradyż
Skalnik Sulejów 2-1 Prosna Wieruszów
Zryw Wygoda 1-1 Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-2 Stal Głowno
LKS Kwiatkowice 0-1 Zjednoczeni Stryków

IV liga opolska
Agroplon Głuszyna 4-0 LZS Piotrówka
LZS Skorogoszcz 0-3 Polonia Głubczyce
Ruch Zdzieszowice 2-0 Piast Strzelce Opolskie
Porawie Większyce 4-0 TOR Dobrzeń Wielki
Victoria Chróścice 1-1 Unia Krapkowice
Skalnik Gracze 1-4 Odra II Opole
Fortuna Głogówek 2-0 OKS Olesno
LZS Starowice Dolne 5-0 Małapanew Ozimek
MKS Gogolin 4-2 Chemik Kędzierzyn-Koźle

V liga wielkopolska, gr 3
Orzeł Mroczeń 0-2 Polonia 1912 Leszno
GKS Rychtal 3-1 Zefka Kobyla Góra
Astra Krotoszyn 2-3 Krobianka Krobia
Stal Pleszew 0-5 Kania Gostyń
Rawia Rawicz 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
PKS Racot 2-0 Piast Czekanów
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 Piast Kobylin
Victoria Skarszew 2-1 Warta Śrem

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 2-2 Raszkowianka Raszków
Szczyt Szczytniki 0-1 KS Opatówek
GKS Grębanin 6-1 RKS Radliczyce
Płomień Opatów 2-1 Olimpia Brzeziny
LZS Doruchów 1-2 Odolanovia Odolanów
KP Słupia 2-1 Pelikan Grabów nad Prosną
Masovia Kraszewice 0-4 Zawisza Łęka Opatowska

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Motor Praszka 0-5 Orzeł Źlinice
LZS Skarbimierz 1-3 LZS Mechnice
Unia Kolonowskie 2-1 Naprzód Jemielnica
Sokół Bierdzany 3-1 Śląsk Łubniany
Żubry Smarchowice Śląskie 0-3 Start Namysłów
KS Krasiejów 3-2 LZS Ligota Turawska
LZS Przywory 4-0 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Bogacica 3-0 LZS Chrząstowice
LZS Kuniów 0-3 Start Jełowa

wielkopolska klasa A, gr.9
Orzeł Wysocko Wielkie 0-3 KS Rogaszyce
LKS Czarnylas 1-0 Pelikan Nowy Karolew
Victoria Laski 3-0 LKS Jankowy
Pogoń Trębaczów 1-3 Barycz Janków Przygodzki
Iskra Sieroszewice 1-3 Lilia Mikstat
Tarchalanka Tarchały Wielkie 3-1 LKS Godziesze 1966
LZS Czajków 2-2 Sokół Bralin

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl