9 lipca 2020, 12:46

Teraz

20°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa /20-21 maj/

W weekend piłkarze rywalizowali o ligowe punkty.


I liga
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Mielec 
Miedź Legnica 3-2 GKS Tychy
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 22 maja, 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Sandecja Nowy Sącz
Znicz Pruszków 1-2 Górnik Zabrze
GKS Katowice 2-3 MKS Kluczbork
Stomil Olsztyn 1-3 Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice 1-1 Bytovia Bytów
Chrobry Głogów 2-1 Wigry Suwałki

II liga
Stal Stalowa Wola 2-0 ROW 1964 Rybnik
Legionovia Legionowo 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 3-3 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 0-0 Puszcza Niepołomice
Warta Poznań 0-0 Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński
Polonia Warszawa 2-1 Olimpia Zambrów 
Odra Opole 1-2 Kotwica Kołobrzeg
Polonia Bytom 1-4 Raków Częstochowa

III liga grupa:2
GKS Przodkowo 0-0 Świt Skolwin (Szczecin)
Wda Świecie 4-1 KKS 1925 Kalisz
Gwardia Koszalin 1-0 Sokół Kleczew
Jarota Jarocin 2-0 Leśnik Manowo
KS Chwaszczyno 1-0 Górnik Konin
Lech II Poznań 2-0 Pogoń Lębork
Pogoń II Szczecin 0-0 Chemik Bydgoszcz
Vineta Wolin 0-2 Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Elana Toruń

IV liga wielkopolska gr. płd
Polonia 1912 Leszno 0-2 Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan 5-0 Wicher Dobra
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września 1-1 PKS Racot
SKP Słupca 1-1 Kania Gostyń
LKS Ślesin 0-3 Rawia Rawicz

IV liga opolska
TOR Dobrzeń Wielki 0-2 Skalnik Gracze
MKS Gogolin 2-0 Polonia Nysa
KS Krapkowice 0-0 KS Krasiejów
Agroplon Głuszyna 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Porawie Większyce 2-0 Małapanew Ozimek
LZS Starowice 4-3 Polonia Głubczyce
LZS Kup 1-2 Start Namysłów
Pogoń Prudnik 2-3 Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno 3-5 LZS Piotrówka

kaliska klasa okręgowa
Szczyt Szczytniki 4-2 Pogoń Trębaczów
Raszkowianka Raszków 2-3 Orzeł Mroczeń
Korona/Pogoń Stawiszyn 0-8 Piast Kobylin
Olimpia Brzeziny 4-4 Barycz Janków Przygodzki
Victoria Skarszew 3-0 GKS Żerków
LKS Gołuchów 5-0 Zefka Kobyla Góra
Astra Krotoszyn 0-2 KS Opatówek
Odolanovia Odolanów 1-0 Stal Pleszew

kaliska klasa A, gr. 1
Orzeł Wysocko Wielkie 1-4 Sulimirczyk Sulmierzyce
CKS Zbiersk 1-5 Piast Czekanów
Grom Golina 0-1 Błękitni/Sparta Kotlin
WKS Witaszyce 9-2 Sparta Russów
Prosna Kalisz 1-0 LZS Cielcza
OKS Ostrów Wielkopolski 4-2 Zieloni Koźminek
Czarni Dobrzyca 3-4 Gladiatorzy Pieruszyce

kaliska klasa A, gr. 2
LZS Olszowa 0-6 Pelikan Grabów
Sokół Bralin 2-2 LZS Trzcinica
LZS Chynowa 2-2 GKS Grębanin
Wielkopolanin Siemianice 4-0 LZS Doruchów
LKS Jankowy 1-2 LZS Czajków
LKS Czarnylas 2-1 Victoria Laski

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Masłowice 2-2 LZS Krzyworzeka 
Prosna Wyszanów 1-4 Prosna Wieruszów 
Czarni II Rząśnia 3-5 Warta II Działoszyn 
GKS Dubidze 4-1 GLKS Biała 
Budowlani 2014 Działoszyn 0-3 Jaga Lututów (wo)
Rolnik Skąpa 1-3 LZS Kurów 
GLKS Strzelce Wielkie 3-1 Start Łubnice

wrocławska klasa A, gr. 3
Polonia Miłoszyce 2-1 Polonia Wrocław 
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 5-1 LZS Solniki Małe 
Błękitni Siedlce 1-2 Pogoń Syców 
Widawa Stradomia 2-0 Skra Wojnowice 
KS Oława 4-0 Burza Chwalibożyce 
Huragan Minkowice Oławskie 4-2 Zenit Międzybórz 
GKS Mirków/Długołęka 3-2 Burza Bystrzyca

kaliska klasa B, gr.4
GKS Rychtal 1-0 Płomień Opatów
Zawisza Łęka Opatowska 3-4 LZS Mikorzyn
KP Krążkowy 0-3 KS Hanulin (wo)

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

Archiwum komentarzy
Tryb sortowania komentarzy:
  • ~Xxx : Olszowa znowu baty ;) i B Klasa wita

    12:26, 22 maja 2017, | odpowiedz