1 grudnia 2020, 18:45

Teraz

-1°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 21/22 listopada

III liga grupa:2
Unia Janikowo 0-2 Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia 1-1 KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca 2-1 Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gryf Wejherowo

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 2-0 Rekord Bielsko-Biała
Polonia Nysa 0-3 Lechia Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik 0-2 Polonia Bytom
Stal Brzeg 1-0 Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Piast Żmigród
Miedź II Legnica 2-2 MKS Kluczbork
Pniówek Pawłowice 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski
LKS Goczałkowice Zdrój 2-1 Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze 3-2 Polonia-Stal Świdnica

IV liga wielkopolska
Polonia Kępno 1-0 Odolanovia Odolanów
Kotwica Kórnik 1-2 Warta Międzychód
Iskra Szydłowo 2-1 GKS Dopiewo
TPS Winogrady 4-2 Olimpia Koło
Obra Kościan 1-0 Lubuszanin Trzcianka
LKS Gołuchów 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Wilki Wilczyn
Warta II Poznań 2-2 Krobianka Krobia
Ostrovia 1909 1-1 Polonia 1912 Leszno
KKS 1925 II Kalisz 0-8 Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Victoria Ostrzeszów

IV liga opolska
OKS Olesno 1-2 LZS Starowice Dolne
LZS Walce 0-1 Małapanew Ozimek
Victoria Chróścice 2-2 MKS Gogolin
Unia Krapkowice 2-2 Agroplon Głuszyna
GKS Głuchołazy 1-4 Piast Strzelce Opolskie
Ruch Zdzieszowice 2-0 Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 grudnia, 13:00
Start Namysłów 0-4 Odra II Opole
LZS Skorogoszcz 7-0 Pogoń Prudnik
Swornica Czarnowąsy 0-3 Olimpia Lewin Brzeski
Fortuna Głogówek 3-1 Porawie Większyce

V liga, grupa: wielkopolska 3
Polonus Kazimierz Biskupi 1-3 Astra Krotoszyn
Stal Pleszew 4-0 Raszkowianka Raszków
Piast Czekanów 0-5 SKP Słupca
Orzeł Mroczeń 2-2 Piast Kobylin
MKS Dąbie 3-1 Tulisia Tuliszków
Lew Pogorzela 2-8 Victoria Skarszew
KS Opatówek 0-0 Vitcovia Witkowo
GKS Sompolno 1-5 Zefka Kobyla Góra
GKS Rychtal 4-0 Zjednoczeni Rychwał

wielkopolska okręgówka gr. 6
LZS Doruchów 5-1 Olimpia Brzeziny
LZS Czajków 2-4 Pelikan Grabów nad Prosną
LKS II Gołuchów 4-3 GKS Grębanin
LKS Czarnylas 4-0 Strażak Słupia
Grom Golina 0-4 Jarota II Witaszyce
Zieloni Koźminek 2-0 Zawisza Łęka Opatowska
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 CKS Zbiersk
Barycz Janków Przygodzki 1-2 Prosna Kalisz

wielkopolska klasa A, gr.9
Lilia Mikstat 1-4 Iskra Sieroszewice

wrocławska klasa A, gr. 3
Lotnik Twardogóra 3-2 Widawa Bierutów
Długołęka 2000 2-3 Widawa Kiełczów
Dąb Dobroszyce 2-0 Czarni II Jelcz-Laskowice

wielkopolska klasa B, gr. 8
Ajax Rojów 1-3 Bonikowia Boników
KUKS Zębców 6-4 Dąb Dębnica

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl