20 października 2020, 05:33

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 26/27 września

III liga grupa:2
Gryf Wejherowo 2-3 Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański 2-4 Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg 1-1 Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec 4-3 Unia Swarzędz
Flota Świnoujście 1-1 GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Chemik Police
Pomorzanin Toruń 2-1 Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia 6-0 Górnik Konin
Sokół Kleczew 1-1 Elana Toruń
Unia Janikowo 3-1 Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin 3-0 Mieszko Gniezno

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 2-2 Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin 3-3 Piast Żmigród
Polonia Bytom 1-1 MKS Kluczbork
Lechia Zielona Góra 4-1 Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała 1-2 Ruch Chorzów
Polonia Nysa 4-2 Polonia-Stal Świdnica
ROW 1964 Rybnik 2-0 Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 2-3 LKS Goczałkowice Zdrój
Gwarek Tarnowskie Góry 2-0 Miedź II Legnica

IV liga wielkopolska
Polonia Kępno 0-0 Lubuszanin Trzcianka
Olimpia Koło 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne
GKS Dopiewo 1-4 Wilki Wilczyn
Warta Międzychód 3-1 Krobianka Krobia
Odolanovia Odolanów 1-1 Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik 0-2 Victoria Września
Iskra Szydłowo 0-4 Victoria Ostrzeszów
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan 0-5 KKS 1925 II Kalisz
LKS Gołuchów 1-0 Ostrovia 1909
Centra Ostrów Wielkopolski 0-4 Warta II Poznań

IV liga opolska
OKS Olesno 0-0 Piast Strzelce Opolskie
Agroplon Głuszyna 4-1 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 5-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 2-0 Odra II Opole
LZS Starowice Dolne 3-2 Pogoń Prudnik
LZS Walce 3-1 Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Chróścice 1-2 Porawie Większyce
Unia Krapkowice 2-1 Fortuna Głogówek
GKS Głuchołazy 3-1 Swornica Czarnowąsy
Ruch Zdzieszowice 8-0 LZS Skorogoszcz
Skalnik Gracze 1-1 Start Namysłów

V liga, grupa: wielkopolska 3
Tulisia Tuliszków 3-4 Astra Krotoszyn
Piast Kobylin 2-4 Victoria Skarszew
SKP Słupca 3-1 Vitcovia Witkowo
Raszkowianka Raszków 2-3 Zefka Kobyla Góra
Polonus Kazimierz Biskupi 4-1 Zjednoczeni Rychwał
Stal Pleszew 2-1 GKS Rychtal
Piast Czekanów 1-2 GKS Sompolno
Orzeł Mroczeń 3-1 KS Opatówek
MKS Dąbie 4-0 Lew Pogorzela

wielkopolska okręgówka gr. 6
Grom Golina 4-1 LKS II Gołuchów
Zieloni Koźminek 0-1 LZS Czajków
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 LZS Doruchów
Barycz Janków Przygodzki 1-1 Ogniwo Łąkociny
Prosna Kalisz 2-1 Olimpia Brzeziny
CKS Zbiersk 2-3 Pelikan Grabów
Zawisza Łęka Opatowska 2-3 GKS Grębanin
Jarota II Witaszyce 4-1 Strażak Słupia

sieradzka klasa okręgowa
Sommer Zapole 1-1 Warta II Sieradz
Victoria Szadek 1-1 TS Janiszewice
Słowian Dworszowice 2-1 WKS 1957 Wieluń
Piast Błaszki 1-2 Prosna Wieruszów
LZS Masłowice 6-1 LKS Chojne
MLKS Konopnica 4-2 Hetman Rusiec
Tęcza Brodnia 8-0 KS Karsznice

wielkopolska klasa A, gr.9
Pogoń Trębaczów 0-0 Błękitni Chruszczyny
Płomień Opatów 2-3 Sokół Bralin
OKS Ostrów Wielkopolski 1-3 Tarchalanka
Masovia Kraszewice 2-1 Victoria Laski
LZS Trzcinica 1-2 Iskra Sieroszewice
LKS Jankowy 1-1 KS Hanulin
Lilia Mikstat 3-4 KS Rogaszyce

sieradzka klasa A, gr. 1
UKS Ustków 6-1 LKS Kamienna
LZS Pyszków 1-0 KS Osiek
Prosna Wyszanów 1-8 GKS Goszczanów
LKS Kobierzycko 3-0 LZS Socha
GLKS Biała 4-1 Inter Woźniki (Sieradz)
Jaga Lututów 4-1 RKS Rychłocice
LGKS Charłupia Mała 5-1 Złoczevia Złoczew

wrocławska klasa A, gr. 3
Polonia Wrocław 2-0 Burza Bystrzyca
Polonia Miłoszyce 1-4 Widawa Bierutów
Sparta Wrocław 2-0 Czarni Chrząstawa
Piast Nadolice 3-0 Widawa Stradomia
Wratislavia Wrocław 6-1 Widawa Kiełczów
Lotnik Twardogóra 2-3 Czarni II Jelcz-Laskowice
KS Brochów (Wrocław) 2-3 Dąb Dobroszyce
Pogoń Syców 1-3 Długołęka 2000

wielkopolska klasa B, gr 8
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-1 LZS Mikorzyn
Sokół Chwaliszew 1-2 Wielkopolanin Siemianice
LZS Siedlików 1-2 KUKS Zębców
LZS Ostrówiec 4-3 Zryw Kierzno
Dąb Dębnica 2-3 Błysk Daniszyn
Czarni Wierzbno 2-5 Bonikowia Boników

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl