24 stycznia 2021, 22:30

Teraz

-1°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa /27-28 sierpień/

Wyniki z meczów piłkarskich w regionie. 




I liga
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Górnik Zabrze
MKS Kluczbork 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Olimpia Grudziądz 1-0 Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów 1-1 GKS Tychy
Wigry Suwałki 6-0 Stal Mielec
Chrobry Głogów 1-1 Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice 3-3 Wisła Puławy
Stomil Olsztyn 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice 2-0 Znicz Pruszków

II liga
Stal Stalowa Wola 0-0 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard Szczeciński 0-0 Puszcza Niepołomice
Olimpia Zambrów 0-0 Radomiak Radom
Kotwica Kołobrzeg 2-2 Siarka Tarnobrzeg
Raków Częstochowa 3-1 ROW 1964 Rybnik
Polonia Bytom 0-4 Legionovia Legionowo
Odra Opole 2-1 Gryf Wejherowo
Polonia Warszawa 2-1 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 6-1 Warta Poznań

III liga grupa:2
Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 KS Chwaszczyno
Jarota Jarocin 2-1 Lech II Poznań
Gwardia Koszalin 1-0 Pogoń II Szczecin
Wda Świecie 1-0 Vineta Wolin
GKS Przodkowo 2-2 Polonia Środa Wielkopolska
KKS 1925 Kalisz 1-5 Elana Toruń
Sokół Kleczew 2-1 Bałtyk Gdynia
Leśnik Manowo 1-3 Chemik Bydgoszcz
Górnik Konin - Pogoń Lębork 30 sierpnia, 17:00

IV liga wielkopolska gr. płd
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Victoria Września
Polonia 1912 Leszno 5-2 LKS Ślesin
Victoria Ostrzeszów 0-1 Kania Gostyń
Wicher Dobra 2-1 PKS Racot
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski
SKP Słupca 2-2 Obra Kościan

IV liga opolska
Agroplon Głuszyna 0-1 TOR Dobrzeń Wielki
KS Krapkowice 1-4 Porawie Większyce
MKS Gogolin 0-3 LZS Starowice
Skalnik Gracze 2-0 LZS Kup
Polonia Nysa 1-0 Pogoń Prudnik
KS Krasiejów 3-0 OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3-0 LZS Piotrówka
Małapanew Ozimek 2-2 Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce 5-1 Start Namysłów

kaliska klasa okręgowa
Victoria Skarszew 1-0 Szczyt Szczytniki
Olimpia Brzeziny 3-2 LKS Gołuchów
Korona/Pogoń Stawiszyn 1-0 Astra Krotoszyn
Pogoń Trębaczów 0-2 Stal Pleszew
Orzeł Mroczeń 2-0 KS Opatówek
Piast Kobylin 3-0 Zefka Kobyla Góra
Barycz Janków Przygodzki 1-0 GKS Żerków
Odolanovia Odolanów 4-1 Raszkowianka Raszków



kaliska klasa A, gr. 1
Orzeł Wysocko Wielkie 2-0 Sparta Russów
LZS Cielcza 3-1 Błękitni/Sparta Kotlin
Zieloni Koźminek 0-2 Piast Czekanów
Gladiatorzy Pieruszyce 2-1 Sulimirczyk Sulmierzyce
Czarni Dobrzyca 2-3 CKS Zbiersk
Prosna Kalisz 1-5 WKS Witaszyce
Grom Golina 5-3 OKS Ostrów Wielkopolski



kaliska klasa A, gr. 2
LZS Olszowa 1-4 LZS Doruchów
LZS Czajków 2-1 GKS Grębanin
Strażak Słupia 5-0 LZS Trzcinica
Victoria Laski 1-0 Pelikan Grabów
LKS Czarnylas 1-1 Sokół Bralin
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 LZS Chynowa
LKS Jankowy 0-4 Wielkopolanin Siemianice

sieradzka klasa A, gr. 1
GKS Dubidze 1-1 Warta Osjaków
Czarni II Rząśnia 2-1 Budowlani 2014 Działoszyn
Prosna Wyszanów 2-2 Rolnik Skąpa
LZS Masłowice 0-1 GLKS Strzelce Wielkie
Victoria Skomlin 0-1 Start Łubnice
LZS Krzyworzeka 0-1 LZS Kurów
Prosna Wieruszów 0-1 Jaga Lututów
Warta II Działoszyn 1-3 GLKS Biała

wrocławska klasa A, gr. 3
Polonia Miłoszyce 2-2 Skra Wojnowice
Burza Chwalibożyce 2-1 Pogoń Syców
Zenit Międzybórz 1-3 LZS Solniki Małe
Burza Bystrzyca 2-3 Polonia Wrocław
GKS Mirków/Długołęka 4-1 Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Huragan Minkowice Oławskie 4-1 Błękitni Siedlce
KS Oława 8-1 Widawa Stradomia

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl