17 kwietnia 2024, 08:48

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 29/30 marca

III liga grupa:2
Pogoń Nowe Skalmierzyce    1-1    Sokół Kleczew    
KP Starogard Gdański    1-1    Stolem Gniewino    
Pogoń II Szczecin    1-4    Błękitni Stargard    
Cartusia Kartuzy    2-0    Zawisza Bydgoszcz    
Unia Swarzędz    4-0    Vineta Wolin    
Flota Świnoujście    3-0    Polonia Środa Wielkopolska    
Unia Solec Kujawski    1-0    Świt Skolwin (Szczecin)    
Elana Toruń    1-0    Gedania Gdańsk    
Wikęd Luzino    1-2    Noteć Czarnków


III liga, grupa 3
Górnik II Zabrze    0-3    MKS Kluczbork    
Warta Gorzów Wielkopolski    2-0    Gwarek Tarnowskie Góry    
Odra Bytom Odrzański    4-0    Górnik Polkowice    
LKS Goczałkowice Zdrój    1-2    Śląsk II Wrocław    
LZS Starowice Dolne    2-2    Pniówek Pawłowice    
Unia Turza Śląska    0-2    Raków II Częstochowa    
Ślęza Wrocław    1-1    Lechia Zielona Góra    
Carina Gubin    1-5    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Rekord Bielsko-Biała    2-1    Karkonosze Jelenia Góra


IV liga wielkopolska
Huragan Pobiedziska    2-1    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
LKS Gołuchów    1-1    Centra Ostrów Wielkopolski    
Wiara Lecha Poznań    2-5    Kotwica Kórnik    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    1-1    Obra Kościan    
Mieszko Gniezno    7-0    Jarota Jarocin    
Polonia Chodzież    2-2    Lipno Stęszew    
Korona Piaski    0-0    Polonia 1912 Leszno    
Pogoń Łobżenica    0-3    Victoria Września    
Nielba Wągrowiec    4-0    Polonia 1908 Marcinki Kępno


IV liga dolnośląska
Prochowiczanka Prochowice    4-2    Iskra Księginice    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    2-1    KS Łomnica    
Zenit Międzybórz    0-4    Barycz Sułów    
Moto Jelcz Oława    3-0    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Polonia-Stal Świdnica    0-0    Piast Żmigród    
Polonia Środa Śląska    2-1    Górnik Złotoryja    
Chrobry II Głogów    2-2    Lechia Dzierżoniów    
Słowianin Wolibórz    1-0    Piast Nowa Ruda    
Miedź II Legnica    4-0    Łużyce Lubań


V liga wielkopolska, gr 3
Rawia Rawicz    1-3    Zawisza Łęka Opatowska    
Orzeł Mroczeń    2-4    LZS Cielcza
Victoria Ostrzeszów    0-7    Kania Gostyń    
Dąbroczanka Pępowo    2-2    Zefka Kobyla Góra    
KKS 1925 II Kalisz    1-2    Piast Czekanów    
Astra Krotoszyn    3-1    Pelikan Grabów nad Prosną    
Krobianka Krobia    1-1    Warta Śrem


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
Odolanovia Odolanów    2-0    KS Opatówek    
Sokół Bralin    0-1    LZS Doruchów    
GKS Żerków    0-0    KP Słupia    
Barycz Janków Przygodzki    1-1    Płomień Opatów    
Las Kuczków    1-0    Pogoń II Nowe Skalmierzyce    
LKS Jankowy    2-1    Czarni Wierzbno    
Ogniwo Łąkociny    3-4    Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    
Stal Pleszew    4-3    GKS Grębanin


opolska klasa okręgowa, gr. 1
KS Krasiejów    1-0    Start Jełowa    
Rudatom Kępa    1-2    Unia Kolonowskie    
OKS Olesno    0-3    LZS Starościn    
Silesius Kotórz Mały    4-1    LZS Mechnice    
Start Namysłów    2-1    LZS Skorogoszcz    
Śląsk Łubniany    2-0    LZS Kuniów    
TOR Dobrzeń Wielki    4-4    Stal Zawadzkie
Stobrawa Ligota Dolna    3-3    Budowlani Strojec    


sieradzka klasa okręgowa
TS Janiszewice    1-2    Pogoń Zduńska Wola    
WKS 1957 Wieluń    2-1    LZS Brąszewice    
Czarni Rząśnia    3-0    Tęcza Brodnia    (wo)
Złoczevia Złoczew    1-0    Jutrzenka Warta    
Piast Błaszki    0-2    Prosna Wieruszów    
Warta II Sieradz    7-0    GKS Goszczanów    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    0-3    MLKS Konopnica    (wo)
UKS Galewice    1-3    Ekolog Wojsławice


wielkopolska klasa A, gr.9
RKS Radliczyce    -    Wielkopolanin Siemianice    1 maja, 18:00
Pogoń Trębaczów    1-0    LKS Godziesze 1966    
Pelikan II Grabów nad Prosną    2-1    Olimpia Brzeziny    
Masovia Kraszewice    5-8    Lilia Mikstat
Prosna Kalisz    0-3    KS Rogaszyce    
Victoria Laski    1-2    Pelikan Nowy Karolew    
Liskowiak Lisków    2-3    LZS Czajków


sieradzka klasa A, gr. 1
Centra Walichnowy    3-1    Piast II Błaszki    
Inter Woźniki (Sieradz)    1-5    UKS Ustków    
Jaga Lututów    0-2    Warta Osjaków    
Hetman Rusiec    2-0    Orzeł Wola Wiązowa    
LKS Kobierzycko    3-3    Sommer Zapole    
GLKS Biała    6-0    TS Gruszczyce    
LZS Pyszków    2-2    KS Osiek    

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl