14 lipca 2024, 07:19

Teraz

17°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 3/4 czerwca

III liga grupa:2
Błękitni Stargard    0-2    Pogoń Nowe Skalmierzyce    
Jarota Jarocin    3-0    Unia Swarzędz    
Vineta Wolin    3-1    Bałtyk Gdynia    
Sokół Kleczew    1-2    KP Starogard Gdański    
Unia Solec Kujawski    1-0    Pogoń II Szczecin    
Świt Skolwin (Szczecin)    3-3    Zawisza Bydgoszcz    
Stolem Gniewino    3-0    Unia Janikowo    (wo)
Gedania Gdańsk    2-4    Cartusia Kartuzy    
Olimpia Grudziądz    1-0    Polonia Środa Wielkopolska    


III liga, grupa 3
MKS Kluczbork    3-1    Odra Wodzisław Śląski    
Miedź II Legnica    3-1    Polonia Nysa    
Polonia Bytom    2-3    Carina Gubin    
Lechia Zielona Góra    2-3    Pniówek Pawłowice    
KS Stilon Gorzów Wielkopolski    1-0    LKS Goczałkowice Zdrój    
Stal Brzeg    2-0    Warta Gorzów Wielkopolski    
Ślęza Wrocław    1-2    Rekord Bielsko-Biała    
Raków II Częstochowa    4-2    Gwarek Tarnowskie Góry    
Górnik II Zabrze    1-1    Chrobry II Głogów


IV liga wielkopolska
Korona Piaski    1-0    Kotwica Kórnik    
Victoria Skarszew    0-3    Lipno Stęszew    (wo)
Polonia 1908 Marcinki Kępno    1-4    Noteć Czarnków    
Mieszko Gniezno    2-2    Victoria Września    
Warta Międzychód    3-4    Tarnovia Tarnowo Podgórne    
Polonia 1912 Leszno    4-1    Iskra Szydłowo    
Huragan Pobiedziska    2-3    Nielba Wągrowiec    
LKS Gołuchów    2-0    Obra Kościan    
Centra Ostrów Wielkopolski    7-1    SKP Słupca


V liga wielkopolska, gr 3
Astra Krotoszyn    5-1    Zawisza Łęka Opatowska    
Kania Gostyń    2-2    Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    0-1    Piast Czekanów    
Zefka Kobyla Góra    2-0    Piast Poniec    
Victoria Ostrzeszów    0-2    GKS Rychtal    
Rawia Rawicz    2-0    Orzeł Mroczeń    
KKS 1925 II Kalisz    1-0    Krobianka Krobia


wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Szczyt Szczytniki    3-3    Jarota II Witaszyce    
KP Słupia    0-3    Stal Pleszew    
GKS Grębanin    2-0    KS Opatówek    
LKS Jankowy    4-2    Barycz Janków Przygodzki    
Masovia Kraszewice    2-5    LZS Doruchów    
Pelikan Grabów nad Prosną    4-1    Ogniwo Łąkociny    
Płomień Opatów    1-2    Zieloni Koźminek


sieradzka okręgówka
MLKS Konopnica    4-1    Warta Osjaków    
Czarni Rząśnia    0-2    TS Janiszewice    
GKS Goszczanów    5-6    Piast Błaszki    
LZS Brąszewice    2-2    Złoczevia Złoczew    
KS Karsznice (Zduńska Wola)    2-0    Prosna Wieruszów    
Tęcza Brodnia    1-2    Jutrzenka Warta    
Hetman Rusiec    2-3    Słowian Dworszowice    
Warta II Sieradz    2-2    Warta Działoszyn    


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Unia Kolonowskie    1-4    LZS Bogacica
LZS Ligota Turawska    0-3    Start Namysłów (wo)    
LZS Skorogoszcz    2-1    KS Krasiejów
Śląsk Łubniany    0-3    LZS Kuniów    
Naprzód Jemielnica    4-0    LZS Skarbimierz    
LZS Chrząstowice    3-2    Silesius Kotórz Mały    
Polonia Karłowice    9-2    Piast Gorzów Śląski    
LZS Mechnice    0-0    TOR Dobrzeń Wielki


wrocławska okręgówka
Pogoń Oleśnica    4-3    MKP Wołów    
LZS Brzeźno    8-0    GKS Kobierzyce    
Strzelinianka Strzelin    1-4    GKS Mirków/Długołęka    
WKS Wierzbice    1-1    Zenit Międzybórz    
Pogoń Syców    0-4    Wratislavia Wrocław    
Pogoń Miękinia    0-9    Polonia Bielany Wrocławskie    
Błysk Kuźniczysko    6-1    Piast Żerniki (Wrocław)    
Orzeł Marszowice    2-1    Orzeł Pawłowice (Wrocław)


wielkopolska klasa A, gr.9
Sokół Bralin    1-0    LKS Godziesze 1966    
Pogoń II Nowe Skalmierzyce    0-1    Prosna Kalisz    
RKS Radliczyce    2-1    KS Rogaszyce    
Pogoń Trębaczów    3-2    Iskra Sieroszewice    
Lilia Mikstat    8-0    LKS Czarnylas
Olimpia Brzeziny    6-1    Victoria Laski    
Wielkopolanin Siemianice    1-1    LZS Czajków


sieradzka klasa A, gr. 1
TS Gruszczyce    1-1    GLKS Biała    
Jaga Lututów    6-0    Inter Woźniki (Sieradz)    
LGKS Charłupia Mała    3-6    Sommer Zapole
LKS Kobierzycko    1-0    LKS Chojne    
UKS Ustków    3-4    LZS Pyszków    
Ekolog Wojsławice    3-1    Widavia Widawa    
LZS Socha    0-10    KS Osiek


wielkopolska klasa B, gr. 11
Rzemieślnik Mąkoszyce    0-1    Orzeł Wysocko Wielkie    
LZS Mikorzyn    1-3    Bonikowia Boników    
Zryw Kierzno    1-1    Zefka II Kobyla Góra    
LZS Trzcinica    3-1    Huragan Szczury    
LZS Siedlików    2-7    Dąb Dębnica    

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl