15 maja 2021, 19:55

Teraz

15°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 3 maja /poniedziałek/

V liga, grupa: wielkopolska 3
Astra Krotoszyn 0-5 Zefka Kobyla Góra
Zjednoczeni Rychwał 1-4 Vitcovia Witkowo
GKS Rychtal 1-4 Victoria Skarszew
GKS Sompolno 2-1 Tulisia Tuliszków
KS Opatówek 0-1 Piast Kobylin
Lew Pogorzela 0-3 SKP Słupca (wo)
MKS Dąbie 6-3 Raszkowianka Raszków
Orzeł Mroczeń 1-2 Polonus Kazimierz Biskupi
Piast Czekanów 3-3 Stal Pleszew

wielkopolska okręgówka gr. 6
Prosna Kalisz 0-11 Zawisza Łęka Opatowska
Barycz Janków Przygodzki - Jarota II Witaszyce 4 maja, 18:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6-3 Strażak Słupia
Zieloni Koźminek - GKS Grębanin 12 maja, 18:00
Grom Golina 0-3 Pelikan Grabów nad Prosną
LKS Czarnylas 1-5 Olimpia Brzeziny
LKS II Gołuchów 0-2 Ogniwo Łąkociny
LZS Czajków 1-1 LZS Doruchów

sieradzka klasa okręgowa
LKS Chojne 2-4 WKS 1957 Wieluń
Hetman Rusiec 2-1 TS Janiszewice
KS Karsznice (Zduńska Wola) 3-4 Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia 1-2 LZS Brąszewice
MLKS Konopnica 5-0 Sommer Zapole
LZS Masłowice 3-2 Victoria Szadek
Piast Błaszki 2-1 Słowian Dworszowice

wielkopolska klasa A, gr.9
Błękitni Chruszczyny - Tarchalanka Tarchały Wielkie /odwołany/
Victoria Laski 2-5 Sokół Bralin
Iskra Sieroszewice 2-0 Pogoń Trębaczów
KS Hanulin 1-6 Płomień Opatów
KS Rogaszyce 4-2 OKS Ostrów Wielkopolski
Lilia Mikstat 1-6 Masovia Kraszewice
LKS Jankowy 6-0 LZS Trzcinica

sieradzka klasa A, gr. 1
LKS Kamienna 1-1 LZS Socha
Inter Woźniki (Sieradz) 0-2 GKS Goszczanów
RKS Rychłocice 0-7 KS Osiek
Złoczevia Złoczew 5-2 UKS Ustków
LGKS Charłupia Mała 2-0 LZS Pyszków
GLKS Biała 3-1 LKS Kobierzycko

wrocławska klasa A, gr. 3
Burza Bystrzyca 1-3 Czarni Chrząstawa
Widawa Stradomia 0-4 Widawa Bierutów
Widawa Kiełczów 1-1 Polonia Wrocław
Czarni II Jelcz-Laskowice 2-5 Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce 1-0 Sparta Wrocław
Długołęka 2000 2-0 Piast Nadolice
Pogoń Syców 0-1 Wratislavia Wrocław
KS Brochów (Wrocław) 2-6 Lotnik Twardogóra

wielkopolska klasa B, gr 8
LZS Mikorzyn 0-4 KUKS Zębców
Zryw Kierzno - Wielkopolanin Siemianice /odwołany/
Ajax Rojów 2-2 Sulimirczyk Sulmierzyce 
Błysk Daniszyn 0-2 Sokół Chwaliszew
Bonikowia Boników 1-2 LZS Siedlików
Czarni Wierzbno 7-1 LZS Ostrówiec

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl