17 września 2021, 12:13

Teraz

16°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 4/5 września

III liga grupa:2
Unia Janikowo 0-1 Olimpia Grudziądz
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Sokół Kleczew
GKS Przodkowo 0-1 Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin 0-2 Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard 3-2 Bałtyk Gdynia
Elana Toruń 1-1 Kluczevia Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin 0-3 Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 KP Starogard Gdański

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 2-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice 0-2 Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork 1-3 Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław 5-2 Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać 2-2 Stal Brzeg
Polonia Bytom 2-1 Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica 1-3 Carina Gubin
Warta Gorzów Wielkopolski 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój

IV liga wielkopolska
KKS 1925 II Kalisz 2-1 Obra Kościan
Polonia 1908 Marcinki Kępno 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Wilki Wilczyn 1-5 Warta Międzychód
Victoria Września 1-6 Kotwica Kórnik
Górnik Konin 1-2 Korona Piaski
Nielba Wągrowiec 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski
Mieszko Gniezno 2-1 Victoria Ostrzeszów
Iskra Szydłowo 4-2 SKP Słupca
Olimpia Koło 0-3 Huragan Pobiedziska
LKS Gołuchów 0-3 Unia Swarzędz

IV liga łódzka
Pogoń Zduńska Wola 1-1 Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski
Skalnik Sulejów 0-5 RKS Radomsko
Zryw Wygoda 2-2 Orkan Buczek
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-3 Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice 3-2 Widzew II Łódź
Zjednoczeni Stryków 1-0 Orzeł Nieborów
Stal Głowno 3-0 KS Paradyż
Boruta Zgierz 8-1 Prosna Wieruszów

IV liga opolska
Unia Krapkowice - pauza
TOR Dobrzeń Wielki 1-3 Odra II Opole
MKS Gogolin 1-0 OKS Olesno
Piast Strzelce Opolskie 1-1 Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce 2-1 LZS Starowice Dolne
LZS Piotrówka 2-2 Fortuna Głogówek
Polonia Nysa 4-0 Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna 4-0 Victoria Chróścice
LZS Skorogoszcz 3-1 Porawie Większyce
Ruch Zdzieszowice 2-1 Chemik Kędzierzyn-Koźle

V liga wielkopolska, gr 3
GKS Rychtal 1-2 Warta Śrem
Astra Krotoszyn 0-3 Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew 1-4 Victoria Skarszew
Rawia Rawicz 0-3 Polonia 1912 Leszno
PKS Racot 2-2 Zefka Kobyla Góra
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Krobianka Krobia
Piast Kobylin 0-3 Kania Gostyń
Piast Czekanów 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
GKS Grębanin 2-3 Ogniwo Łąkociny
Płomień Opatów 3-1 Szczyt Szczytniki
LZS Doruchów 1-0 Raszkowianka Raszków
Zieloni Koźminek 1-1 RKS Radliczyce
Masovia Kraszewice 6-1 Olimpia Brzeziny
Zawisza Łęka Opatowska 7-0 Odolanovia Odolanów
Pelikan Grabów nad Prosną pauza
KS Opatówek 2-0 KP Słupia

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Sokół Bierdzany 1-1 Motor Praszka
Żubry Smarchowice Śląskie 3-0 Unia Kolonowskie
KS Krasiejów 6-4 LZS Skarbimierz
LZS Przywory 1-0 Orzeł Źlinice
LZS Bogacica 5-0 LZS Mechnice
LZS Kuniów 2-2 Naprzód Jemielnica
Start Jełowa 3-1 Śląsk Łubniany
LZS Chrząstowice 1-1 Start Namysłów
Olimpia Lewin Brzeski 3-1 LZS Ligota Turawska

wielkopolska klasa A, gr.9
KS Rogaszyce 2-0 LKS Czarnylas
Victoria Laski 4-1 Orzeł Wysocko Wielkie
Pogoń Trębaczów 1-0 Pelikan Nowy Karolew
Iskra Sieroszewice 0-3 LKS Jankowy
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-0 Barycz Janków Przygodzki
LZS Czajków 1-5 Lilia Mikstat
Sokół Bralin 4-2 LKS Godziesze 1966

sieradzka klasa A, gr. 1
Inter Woźniki (Sieradz) 3-1 LZS Pyszków
TS Gruszczyce 1-3 Widavia Widawa
Jaga Lututów pauza
GLKS Biała 4-0 LZS Socha
KS Osiek 1-4 LGKS Charłupia Mała
UKS Ustków 1-0 LKS Kobierzycko
Sommer Zapole 1-5 GKS Goszczanów

wrocławska klasa A, gr 3
Polonia Wrocław 3-1 KS Łozina
Piast Nadolice 0-1 Widawa Kiełczów
Burza Bystrzyca 3-0 Polonia Miłoszyce
KS Brochów (Wrocław) 2-2 Dąb Dobroszyce
Widawa Bierutów 0-0 KS Dobroszów
Pogoń Syców 9-0 WKS Wilczyce
Iskra Pasikurowice 1-5 Długołęka 2000
Borowianka Borowa 4-0 Czarni Chrząstawa

wielkopolska klasa B, gr. 11
Wielkopolanin Siemianice 5-2 Korona Chełmce
Ajax Rojów 2-4 Wtórkowianka Wtórek
LZS Trzcinica 2-6 Pogoń II Nowe Skalmierzyce
Zryw Kierzno 1-1 Dąb Dębnica
Bonikowia Boników 2-0 LZS Mikorzyn
Pelikan II Grabów nad Prosną 5-4 LZS Siedlików

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl