13 czerwca 2021, 23:40

Teraz

11°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 5/6 czerwca

III liga grupa:2
GKS Przodkowo 1-1 Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański 3-1 Bałtyk Gdynia
Elana Toruń 0-1 Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Świt Skolwin
Chemik Police 3-1 Mieszko Gniezno
Górnik Konin 1-1 Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin 1-1 Kotwica Kołobrzeg
Flota Świnoujście 1-1 Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin 2-2 Unia Swarzędz
Unia Janikowo 2-1 Pomorzanin Toruń
Jarota Jarocin 2-0 Nielba Wągrowiec

III liga, grupa 3
Foto-Higiena Gać 3-0 Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Polonia-Stal Świdnica
Pniówek Pawłowice 2-3 Ruch Chorzów
Miedź II Legnica 2-0 Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 MKS Kluczbork
Stal Brzeg 1-1 Ślęza Wrocław
ROW 1964 Rybnik 0-4 Zagłębie II Lubin
Polonia Nysa 2-2 Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Lechia Zielona Góra

IV liga wielkopolska (grupa mistrzowska)
Iskra Szydłowo 3-1 Warta Międzychód
Victoria Września 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 LKS Gołuchów
Odolanovia Odolanów 1-1 KKS 1925 II Kalisz

IV liga wielkopolska (grupa spadkowa)
GKS Dopiewo 1-7 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno 1-1 Victoria Ostrzeszów
Olimpia Koło 2-1 Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno 2-4 Wilki Wilczyn
Obra Kościan 1-0 Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 TPS Winogrady
Krobianka Krobia 3-2 Warta II Poznań

IV liga opolska
OKS Olesno 3-0 Swornica Czarnowąsy (wo)
LZS Skorogoszcz 2-2 Fortuna Głogówek
Start Namysłów 1-0 Porawie Większyce
Skalnik Gracze 4-2 Olimpia Lewin Brzeski
Ruch Zdzieszowice 6-0 Pogoń Prudnik
GKS Głuchołazy 1-1 Odra II Opole
Unia Krapkowice 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Victoria Chróścice 3-2 Polonia Głubczyce
LZS Walce 3-1 Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice Dolne 4-1 Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek 2-2 MKS Gogolin

V liga, grupa: wielkopolska 3
MKS Dąbie 1-1 Vitcovia Witkowo
Astra Krotoszyn 8-0 Raszkowianka Raszków
SKP Słupca 3-2 Polonus Kazimierz Biskupi
Piast Kobylin 0-2 Stal Pleszew
Tulisia Tuliszków 1-4 Piast Czekanów
Victoria Skarszew 3-0 Orzeł Mroczeń
Zefka Kobyla Góra 3-0 Lew Pogorzela (wo)
Zjednoczeni Rychwał 2-0 KS Opatówek
GKS Rychtal 1-0 GKS Sompolno

wielkopolska okręgówka gr. 6
Pelikan Grabów 2-3 Ogniwo Łąkociny
GKS Grębanin 1-2 LZS Doruchów
Strażak Słupia 1-0 LZS Czajków
Jarota II Witaszyce 6-0 LKS II Gołuchów
Zawisza Łęka Opatowska 3-1 LKS Czarnylas
CKS Zbiersk 3-2 Grom Golina
Prosna Kalisz 1-3 Zieloni Koźminek
Barycz Janków Przygodzki 1-9 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski

sieradzka klasa okręgowa
Sommer Zapole 2-7 Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice 4-0 Piast Błaszki
Warta II Sieradz 4-0 LZS Masłowice
TS Janiszewice 6-0 MLKS Konopnica
WKS 1957 Wieluń 3-4 Tęcza Brodnia
Prosna Wieruszów 3-3 KS Karsznice
LKS Chojne 2-2 Hetman Rusiec

wielkopolska klasa A, gr.9
Błękitni Chruszczyny 3-2 OKS Ostrów Wielkopolski
Płomień Opatów 3-1 Masovia Kraszewice
Pogoń Trębaczów 3-1 LZS Trzcinica
Sokół Bralin 2-0 LKS Jankowy
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-1 Lilia Mikstat
Victoria Laski 7-1 KS Rogaszyce
Iskra Sieroszewice 1-0 KS Hanulin

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków 2-1 LKS Kobierzycko
UKS Ustków 2-1 GLKS Biała
KS Osiek 3-1 Jaga Lututów
GKS Goszczanów 3-0 LGKS Charłupia Mała
LZS Socha 1-3 Złoczevia Złoczew
Inter Woźniki (Sieradz) 3-2 RKS Rychłocice

wrocławska klasa A, gr. 3
Burza Bystrzyca 0-0 Polonia Miłoszyce
Polonia Wrocław 2-1 Sparta Wrocław
Widawa Bierutów 3-0 Piast Nadolice
Czarni Chrząstawa 2-2 Wratislavia Wrocław
Widawa Stradomia 2-3 Lotnik Twardogóra
Widawa Kiełczów 1-1 KS Brochów
Czarni II Jelcz-Laskowice 0-4 Pogoń Syców
Dąb Dobroszyce 1-1 Długołęka 2000

wielkopolska klasa B, gr 8
LZS Mikorzyn 5-3 LZS Siedlików
Sokół Chwaliszew 2-0 LZS Ostrówiec
Wielkopolanin Siemianice 6-1 Dąb Dębnica
KUKS Zębców (Ostrów Wielkopolski) 1-0 Czarni Wierzbno
Zryw Kierzno 4-2 Bonikowia Boników
Ajax Rojów 0-2 Błysk Daniszyn

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl