9 grudnia 2019, 13:38

Teraz

10°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 5/6 października

I liga
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Sandecja Nowy Sącz
Chojniczanka Chojnice 1-2 Odra Opole
Stal Mielec 3-1 GKS 1962 Jastrzębie
Wigry Suwałki 1-4 Radomiak Radom
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz 1-0 Stomil Olsztyn
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-3 GKS Tychy
Miedź Legnica 1-0 Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów 0-0 Warta Poznań

II liga
Pogoń Siedlce 0-1 Olimpia Elbląg
Górnik Łęczna 1-0 Błękitni Stargard
Skra Częstochowa 3-2 Bytovia Bytów
Stal Rzeszów 1-2 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 0-0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 0-2 Resovia
Lech II Poznań 2-2 Stal Stalowa Wola
Górnik Polkowice 0-1 GKS Katowice
Elana Toruń 0-1 Widzew Łódź

III liga grupa:2
Pogoń II Szczecin 3-0 Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec 4-1 Polonia Środa Wielkopolska
Grom Nowy Staw 0-5 Radunia Stężyca
Kotwica Kołobrzeg 1-0 Sokół Kleczew
Jarota Jarocin 0-1 Chemik Police
KKS 1925 Kalisz 3-3 Unia Janikowo
KP Starogard Gdański 1-1 Świt Skolwin
Gwardia Koszalin 2-0 Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno 3-0 Górnik Konin

III liga, grupa 3
Śląsk II Wrocław 1-3 Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork 3-1 Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze 2-3 Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród 2-2 Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica 2-0 LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg 1-2 Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice 1-2 Lechia Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik 1-2 Polonia Bytom

IV liga wielkopolska
Polonia Kępno 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Lwówek 3-0 Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-0 Victoria Ostrzeszów
Polonia 1912 Leszno 4-3 Victoria Września
TPS Winogrady 2-2 Warta Międzychód
Olimpia Koło 0-2 KS Opatówek
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Kotwica Kórnik
Obra Kościan 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

IV liga opolska
Pogoń Prudnik 0-4 Agroplon Głuszyna
Polonia Nysa 5-1 GKS Głuchołazy
Porawie Większyce 5-0 Skalnik Gracze
Start Namysłów 1-0 LZS Skorogoszcz
Piast Strzelce Opolskie 5-2 Unia Krapkowice
Małapanew Ozimek 4-0 MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy 2-6 Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle 5-2 OKS Olesno

V liga, grupa: wielkopolska 3
Stal Pleszew 1-0 Astra Krotoszyn
SKP Słupca 2-0 Tulisia Tuliszków
Raszkowianka Raszków 1-2 Wilki Wilczyn
Polonus Kazimierz Biskupi 3-1 Zefka Kobyla Góra
Piast Czekanów 0-1 Zjednoczeni Rychwał
Piast Kobylin 0-6 GKS Sompolno
Orzeł Mroczeń 11-2 Tur 1921 Turek
Vitcovia Witkowo 0-2 Odolanovia Odolanów

wielkopolska okręgówka, grupa 1
Strażak Słupia 3-4 Barycz Janków Przygodzki
Grom Golina 0-1 Victoria Skarszew
Olimpia Brzeziny 3-0 Wisła Borek Wielkopolski
Ogniwo Łąkociny 3-2 WKS Witaszyce
LZS Doruchów 0-1 Zieloni Koźminek
LZS Cielcza 4-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
LKS Czarnylas 3-6 GKS Grębanin
Pelikan Grabów 0-2 GKS Rychtal

sieradzka klasa okręgowa
Hetman Rusiec 2-1 Piast Błaszki
GKS Sędziejowice 7-2 GLKS Strzelce Wielkie
LKS Chojne 0-3 Prosna Wieruszów
Słowian Dworszowice 1-4 MLKS Konopnica
KS Karsznice (Zduńska Wola) 2-5 Tęcza Brodnia
Sommer Zapole 2-7 Czarni Rząśnia
MKS MOS Zduńska Wola 1-0 LZS Masłowice
LZS Brąszewice - TS Janiszewice 6 listopada, 19:00

sieradzka klasa A, gr 1
KS Osiek 1-0 LKS Wierzchlas
Warta Osjaków 1-2 GKS Czastary
Jaga Lututów 5-3 Płomień Makowiska
GLKS Biała 0-3 LZS Krzyworzeka
LZS Kiełczygłów 2-4 KS Wieluń
LZS Łaszew 0-3 Zawisza Pajęczno
Orzeł Galewice 2-6 LZS Kurów
Sparta Mokrsko 2-1 Prosna Wyszanów

wielkopolska klasa A gr. 4
Zawisza Łęka Opatowska 1-0 KS Rogaszyce
KS Hanulin 2-2 Lilia Mikstat
Huragan Szczury 1-4 LKS Jankowy
Błękitni Chruszczyny 4-2 LZS Czajków
Victoria Laski 7-0 Sokół Świba
OKS Ostrów Wielkopolski 2-1 Płomień Opatów
Sokół Bralin 6-2 Pogoń Trębaczów

wrocławska klasa A, gr 3
Długołęka 2000 3-0 Błękitni Siedlce /wo/
Dolomit Chwałowice 0-3 Widawa Bierutów
Piast Nadolice 1-5 Dąb Dobroszyce
MKS Siechnice 2-2 Zenit Międzybórz
Wratislavia Wrocław 6-1 Burza Bystrzyca
Lotnik Twardogóra 10-2 Widawa Kiełczów
Pogoń Syców 3-4 Sokół II Marcinkowice

wielkopolska klasa B gr 9
LZS Siedlików 2-0 Masovia Kraszewice
LZS Ostrówiec 2-1 Wielkopolanin Siemianice
LZS Mikorzyn 3-1 LZS Chynowa
Zryw Kierzno 1-1 Ajax Rojów
Dąb Dębnica 0-4 Bonikowia Boników

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl