18 września 2019, 14:18

Teraz

14°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 7/8 września

I liga
Warta Poznań - Odra Opole 18 września, 20:00
Sandecja Nowy Sącz 1-1 GKS 1962 Jastrzębie
Chrobry Głogów 0-2 Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice 1-3 Stomil Olsztyn
Stal Mielec - GKS Tychy 18 września, 19:00
Wigry Suwałki 2-3 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 18 września, 19:30
Olimpia Grudziądz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 18 września, 19:30

II liga
Błękitni Stargard 2-1 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 1-2 Znicz Pruszków
Górnik Łęczna 2-1 Resovia
Skra Częstochowa 0-0 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 1-1 GKS Katowice
Legionovia Legionowo 0-2 Widzew Łódź
Garbarnia Kraków 0-0 Elana Toruń
Lech II Poznań - Górnik Polkowice 18 września, 17:00
Bytovia Bytów 1-3 Pogoń Siedlce

III liga grupa:2
Radunia Stężyca 1-0 Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska 2-3 Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin 2-1 Chemik Police
Nielba Wągrowiec 1-4 Unia Janikowo
Grom Nowy Staw 0-0 Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin 1-2 Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz 1-0 Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański 3-0 Gwardia Koszalin

III liga, grupa 3
Śląsk II Wrocław 2-1 Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać 2-1 Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław 0-2 Pniówek Pawłowice Śląskie
MKS Kluczbork 1-0 LZS Starowice Dolne
Górnik II Zabrze 2-2 Ruch Chorzów
Piast Żmigród 0-1 Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom 10 września, 15:30
Miedź II Legnica 4-1 ROW 1964 Rybnik
Stal Brzeg 0-1 Ruch Zdzieszowice

IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Olimpia Koło
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan 3-4 Pogoń Lwówek
KS Opatówek 0-1 LKS Gołuchów
Warta Międzychód 4-0 Polonia Kępno
Victoria Ostrzeszów 4-1 Unia Swarzędz
TPS Winogrady (Poznań) - Ostrovia 1909 10 września, 17:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Victoria Września

IV liga opolska
Skalnik Gracze 1-2 Agroplon Głuszyna
GKS Głuchołazy 3-2 LZS Skorogoszcz
Pogoń Prudnik 1-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa 4-1 Unia Krapkowice
Porawie Większyce 1-1 MKS Gogolin
Start Namysłów 1-3 Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie 2-3 Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy 2-2 OKS Olesno

V liga, grupa: wielkopolska 3
Wilki Wilczyn 3-2 Astra Krotoszyn
Tulisia Tuliszków 3-2 Zefka Kobyla Góra
Stal Pleszew 6-0 Zjednoczeni Rychwał
SKP Słupca 1-0 GKS Sompolno
Raszkowianka Raszków 4-1 Tur 1921 Turek
Polonus Kazimierz Biskupi 0-4 Odolanovia Odolanów
Piast Czekanów 1-4 Vitcovia Witkowo
Piast Kobylin 1-0 Orzeł Mroczeń

wielkopolska okręgówka, grupa 1
Wisła Borek Wielkopolski 3-2 Barycz
Victoria Skarszew 3-0 WKS Witaszyce
Strażak Słupia 3-1 Zieloni Koźminek
Grom Golina 0-6 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
Olimpia Brzeziny 1-1 GKS Grębanin
Ogniwo Łąkociny 2-6 GKS Rychtal
LZS Doruchów 3-1 Pelikan Grabów
LZS Cielcza 4-6 LKS Czarnylas

sieradzka klasa okręgowa
Prosna Wieruszów 1-1 Piast Błaszki
GLKS Strzelce Wielkie 0-0 MLKS Konopnica
Hetman Rusiec 2-2 Tęcza Brodnia
GKS Sędziejowice 1-6 Czarni Rząśnia
LKS Chojne 2-1 LZS Masłowice
Słowian Dworszowice 2-4 TS Janiszewice
KS Karsznice 2-6 LZS Brąszewice
Sommer Zapole 3-2 MKS MOS Zduńska Wola

sieradzka klasa A, gr 1
Płomień Makowiska 3-4 LKS Wierzchlas
GKS Czastary 0-1 LZS Krzyworzeka
KS Osiek 2-7 KS Wieluń
Warta Osjaków 0-2 Zawisza Pajęczno
Jaga Lututów 0-1 LZS Kurów
GLKS Biała 3-1 Prosna Wyszanów
LZS Kiełczygłów 5-2 Sparta Mokrsko
LZS Łaszew 4-4 Orzeł Galewice

wielkopolska klasa A gr. 4
Lilia Mikstat 2-5 LZS Czajków
KS Rogaszyce 1-5 Sokół Świba
KS Hanulin 2-3 Płomień Opatów
Huragan Szczury 3-1 Pogoń Trębaczów
Błękitni Chruszczyny 1-4 Sokół Bralin
Victoria Laski 1-0 OKS Ostrów Wielkopolski
LKS Jankowy 0-4 Zawisza Łęka Opatowska

wrocławska klasa A, gr 3
Dąb Dobroszyce 3-1 Błękitni Siedlce
Widawa Bierutów 3-3 Zenit Międzybórz
Długołęka 2000 2-0 Burza Bystrzyca
Dolomit Chwałowice 2-0 Widawa Kiełczów
Piast Nadolice 1-0 Sokół II Marcinkowice
MKS Siechnice 4-1 Pogoń Syców
Wratislavia Wrocław 1-2 Lotnik Twardogóra

wielkopolska klasa B gr 9
Wielkopolanin Siemianice - pauza
Masovia Kraszewice 3-1 LZS Chynowa
LZS Trzcinica 3-0 Ajax Rojów
LZS Siedlików 0-0 Bonikowia Boników
LZS Ostrówiec 3-2 Dąb Dębnica
LZS Mikorzyn 3-2 Zryw Kierzno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl