16 grudnia 2019, 05:34

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 9/10

I liga
Stomil Olsztyn 1-3 Warta Poznań
GKS Bełchatów 1-4 GKS Tychy
Radomiak Radom 1-1 Puszcza Niepołomice
GKS 1962 Jastrzębie 2-2 Miedź Legnica
Odra Opole 2-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice 0-2 Stal Mielec

II liga
Resovia 2-2 GKS Katowice
Znicz Pruszków 0-6 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 0-0 Elana Toruń
Bytovia Bytów 2-0 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 2-2 Lech II Poznań
Olimpia Elbląg 1-1 Garbarnia Kraków
Górnik Łęczna 2-0 Legionovia Legionowo
Skra Częstochowa 1-2 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 1-2 Stal Stalowa Wola

III liga grupa:2
Bałtyk Gdynia 0-3 Świt Skolwin
Unia Janikowo 6-1 Bałtyk Koszalin
Chemik Police 3-0 Górnik Konin
Sokół Kleczew 1-0 Mieszko Gniezno
Radunia Stężyca 2-2 Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin 1-2 KKS 1925 Kalisz
Nielba Wągrowiec 2-1 Jarota Jarocin
Grom Nowy Staw 0-1 Kotwica Kołobrzeg

III liga, grupa 3
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne 1-6 Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-3
Zagłębie II Lubin 0-2 ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Gać 1-1 Stal Brzeg
Ślęza Wrocław 2-2 Miedź II Legnica
MKS Kluczbork 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze 3-1 Piast Żmigród

IV liga wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 KS Opatówek
Warta Międzychód 1-3 Obra Kościan
Victoria Września 1-0 Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów 0-0 Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz 7-4 Ostrovia 1909
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Olimpia Koło
Polonia Kępno 3-0 TPS Winogrady
LKS Gołuchów 2-1 Polonia 1912 Leszno
Pogoń Lwówek 1-4 Pogoń Nowe Skalmierzyce

IV liga opolska
Agroplon Głuszyna 1-2 Unia Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 MKS Gogolin
LZS Skorogoszcz 2-2 Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze 5-0 Swornica Czarnowąsy
GKS Głuchołazy 1-2 Małapanew Ozimek
Pogoń Prudnik 1-2 Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa 2-0 OKS Olesno
Porawie Większyce 2-0 Start Namysłów

V liga, grupa: wielkopolska 3
Astra Krotoszyn 4-1 GKS Sompolno
Zjednoczeni Rychwał 3-0 Tur 1921 Turek
Zefka Kobyla Góra 1-4 Odolanovia Odolanów
Wilki Wilczyn 4-1 Vitcovia Witkowo
Tulisia Tuliszków 1-3 Orzeł Mroczeń
Stal Pleszew 0-1 Piast Kobylin
SKP Słupca 2-0 Piast Czekanów
Raszkowianka Raszków 1-0 Polonus Kazimierz Biskupi

wielkopolska okręgówka, grupa 1
Barycz Janków Przygodzki 2-0 Biały Orzeł
Zieloni Koźminek - GKS Grębanin odwołany
WKS Witaszyce 0-3 GKS Rychtal
Wisła Borek Wielkopolski 2-2 Pelikan Grabów
Victoria Skarszew 7-0 LKS Czarnylas
Strażak Słupia 1-5 LZS Cielcza
Grom Golina 2-1 LZS Doruchów
Olimpia Brzeziny 3-0 Ogniwo Łąkociny

sieradzka klasa okręgowa
Piast Błaszki 4-0 Czarni Rząśnia
Tęcza Brodnia 1-3 LZS Masłowice
MLKS Konopnica 2-0 TS Janiszewice
Prosna Wieruszów 0-0 LZS Brąszewice
GLKS Strzelce Wielkie 0-3 MKS MOS Zduńska Wola
Hetman Rusiec 2-2 Sommer Zapole
GKS Sędziejowice 0-3 KS Karsznice
LKS Chojne 3-4 Słowian Dworszowice

sieradzka klasa A, gr 1
LKS Wierzchlas 2-1 Zawisza Pajęczno
KS Wieluń 3-0 LZS Kurów
LZS Krzyworzeka 3-1 Prosna Wyszanów
Płomień Makowiska 3-1 Sparta Mokrsko
GKS Czastary 2-0 Orzeł Galewice
KS Osiek 1-1 LZS Łaszew
Warta Osjaków 0-1 LZS Kiełczygłów
Jaga Lututów 1-3 GLKS Biała

wielkopolska klasa A gr. 4
Sokół Świba 0-1 Zawisza Łęka Opatowska
LZS Czajków 1-0 Płomień Opatów
LKS Jankowy 3-0 Pogoń Trębaczów
Lilia Mikstat 0-1 Sokół Bralin
KS Rogaszyce 2-1 OKS Ostrów Wielkopolski
KS Hanulin 2-2 Victoria Laski
Huragan Szczury 1-7 Błękitni Chruszczyny

wrocławska klasa A, gr 3
Błękitni Siedlce 0-1 Burza Bystrzyca
Zenit Międzybórz 2-1 Widawa Kiełczów
Dąb Dobroszyce 1-1 Sokół II Marcinkowice
Widawa Bierutów 6-0 Pogoń Syców
Długołęka 2000 3-4 Lotnik Twardogóra
Dolomit Chwałowice 0-2 Wratislavia Wrocław
Piast Nadolice 6-0 MKS Siechnice

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl