17 października 2021, 05:27

Teraz

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 9/10 października

III liga grupa:2
Unia Janikowo 2-1 Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard 0-0 GKS Przodkowo
Elana Toruń 0-1 Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-2 Olimpia Grudziądz
Bałtyk Koszalin 0-1 Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański 2-3 Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino 1-0 Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Kluczevia Stargard

III liga, grupa 3
Piast Żmigród 0-6 Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać 1-2 MKS Kluczbork
Polonia Bytom 2-0 Pniówek Pawłowice
Odra Wodzisław Śląski 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica 2-0 Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 Zagłębie II Lubin
Carina Gubin 1-0 Stal Brzeg
Górnik II Zabrze 1-0 Karkonosze Jelenia Góra

IV liga wielkopolska
Victoria Ostrzeszów 0-5 Unia Swarzędz
Korona Piaski 0-1 Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik 3-2 Olimpia Koło
Warta Międzychód 4-4 Iskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 Mieszko Gniezno
Obra Kościan 1-0 Nielba Wągrowiec
LKS Gołuchów 1-0 Górnik Konin
KKS 1925 II Kalisz 7-1 Victoria Września
Polonia 1908 Marcinki Kępno 0-3 Wilki Wilczyn
SKP Słupca 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski

IV liga łódzka
Orzeł Nieborów 0-1 Pogoń Zduńska Wola
Widzew II Łódź 6-1 KS Paradyż 
Warta Sieradz 3-1 Prosna Wieruszów
Orkan Buczek 3-2 Boruta Zgierz 
RKS Radomsko 1-0 Stal Głowno
Polonia Piotrków Trybunalski 1-0 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 0-2 LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów 3-0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów 1-3 Zryw Wygoda

IV liga opolska
Polonia Głubczyce 4-1 MKS Gogolin
LZS Piotrówka 2-0 TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa 1-1 Unia Krapkowice
Agroplon Głuszyna 3-1 Odra II Opole
LZS Skorogoszcz 1-3 OKS Olesno 
Ruch Zdzieszowice 5-2 Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-1 LZS Starowice Dolne
Porawie Większyce 1-0 Fortuna Głogówek
Victoria Chróścice 1-1 Skalnik Gracze

V liga wielkopolska, gr 3
Zefka Kobyla Góra 0-2 Kania Gostyń 
Polonia 1912 Leszno 1-2 Ostrovia 1909
Orzeł Mroczeń 2-2 Piast Kobylin 
GKS Rychtal 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 
Astra Krotoszyn 2-1 PKS Racot
Stal Pleszew 0-4 Rawia Rawicz
Krobianka Krobia 4-1 Warta Śrem
Piast Czekanów 1-5 Victoria Skarszew

wielkopolska klasa okręgowa, gr 6
Ogniwo Łąkociny 1-4 Olimpia Brzeziny
RKS Radliczyce 2-2 Odolanovia Odolanów
KS Opatówek 1-3 Pelikan Grabów nad Prosną
Szczyt Szczytniki 0-2 Zawisza Łęka Opatowska
GKS Grębanin 3-0 Masovia Kraszewice
Płomień Opatów 1-1 Zieloni Koźminek 
LZS Doruchów 4-3 KP Słupia

opolska klasa okręgowa, gr. 1
Motor Praszka 1-1 Śląsk Łubniany
Naprzód Jemielnica 1-2 Start Namysłów
LZS Mechnice 1-3 LZS Ligota Turawska
Orzeł Źlinice 4-2 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Skarbimierz 1-3 LZS Chrząstowice 
Unia Kolonowskie 2-4 Start Jełowa
Sokół Bierdzany 1-1 LZS Kuniów 
Żubry Smarchowice Śląskie 0-8 LZS Bogacica
KS Krasiejów 4-2 LZS Przywory

wielkopolska klasa A, gr.9
Barycz Janków Przygodzki 3-2 KS Rogaszyce 
LKS Jankowy 2-1 Lilia Mikstat
Pelikan Nowy Karolew 1-2 LKS Godziesze 1966
Orzeł Wysocko Wielkie 1-1 Sokół Bralin
LKS Czarnylas 3-1 LZS Czajków 
Victoria Laski 2-1 Tarchalanka Tarchały Wielkie
Pogoń Trębaczów 3-1 Iskra Sieroszewice

sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków 2-7 LGKS Charłupia Mała
LZS Socha 1-2 LKS Kobierzycko 
Jaga Lututów 1-2 GKS Goszczanów
Widavia Widawa 0-3 Sommer Zapole 
Inter Woźniki 4-2 UKS Ustków
TS Gruszczyce 2-3 KS Osiek 

wrocławska klasa A, gr 3
WKS Wilczyce 4-3 Polonia Wrocław
KS Dobroszów 1-3 Długołęka 2000 
Dąb Dobroszyce 2-4 Czarni Chrząstawa
Polonia Miłoszyce 1-2 Borowianka Borowa
Widawa Kiełczów 2-5 Iskra Pasikurowice
KS Łozina 3-2 Pogoń Syców 
Piast Nadolice 4-0 Widawa Bierutów
Burza Bystrzyca 7-1 KS Brochów (Wrocław)

wielkopolska klasa B, gr. 11
Dąb Dębnica 5-4 Wielkopolanin Siemianice
Pogoń II Nowe Skalmierzyce 10-0 LZS Mikorzyn
Wtórkowianka Wtórek 2-7 LZS Siedlików
Korona Chełmce 2-2 Pelikan II Grabów nad Prosną
Ajax Rojów 1-7 Bonikowia Boników
GKS Trzcinica 3-2 Zryw Kierzno

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl