22 lipca 2024, 15:34

Teraz

24°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Kolejka ligowa 9/10 września

III liga grupa:2
Wikęd Luzino    0-0    Sokół Kleczew    
Elana Toruń    1-0    Noteć Czarnków    
Unia Solec Kujawski    3-6    Gedania Gdańsk    
Flota Świnoujście    1-3    Świt Skolwin (Szczecin)    
Unia Swarzędz    1-1    Polonia Środa Wielkopolska    
Cartusia Kartuzy    1-2    Vineta Wolin    
Pogoń II Szczecin    1-1    Zawisza Bydgoszcz    
KP Starogard Gdański    1-2    Błękitni Stargard    
Pogoń Nowe Skalmierzyce    1-2    Stolem Gniewino


III liga, grupa 3
Rekord Bielsko-Biała    4-1    MKS Kluczbork    
Carina Gubin    -    Karkonosze Jelenia Góra    12 września, 17:00
Ślęza Wrocław    3-1    KS Stilon Gorzów Wielkopolski    
Unia Turza Śląska    1-3    Lechia Zielona Góra    
LZS Starowice Dolne    4-2    Raków II Częstochowa    
LKS Goczałkowice Zdrój    0-0    Pniówek Pawłowice    
Odra Bytom Odrzański    0-1    Śląsk II Wrocław    
Warta Gorzów Wielkopolski    0-0    Górnik Polkowice    
Górnik II Zabrze    -    Gwarek Tarnowskie Góry


IV liga wielkopolska
Tarnovia Tarnowo Podgórne    3-0    Centra Ostrów Wielkopolski    
Pogoń Łobżenica    2-4    Nielba Wągrowiec    
Korona Piaski    0-1    Polonia 1908 Marcinki Kępno    
Polonia Chodzież    2-2    Huragan Pobiedziska    
Mieszko Gniezno    1-3    Victoria Września    
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski    1-2    Polonia 1912 Leszno    
Wiara Lecha Poznań    1-4    Lipno Stęszew    
LKS Gołuchów    1-3    Jarota Jarocin    
Kotwica Kórnik    2-0    Obra Kościan


IV liga dolnośląska
Prochowiczanka Prochowice    0-2    Miedź II Legnica    
Słowianin Wolibórz    5-3    Łużyce Lubań    
Chrobry II Głogów    0-2    Piast Nowa Ruda    
Polonia Środa Śląska    1-2    Lechia Dzierżoniów    
Polonia-Stal Świdnica    4-0    Górnik Złotoryja    
Moto Jelcz Oława    1-2    Piast Żmigród    
Zenit Międzybórz    3-0    BKS Bobrzanie Bolesławiec    
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych    1-3    Barycz Sułów    
Iskra Księginice    3-0    KS Łomnica    


V liga wielkopolska, gr 3
LZS Cielcza    1-1    Rawia Rawicz    
Kania Gostyń    4-4    Zawisza Łęka Opatowska    
Piast Poniec    2-6    Orzeł Mroczeń    
Zefka Kobyla Góra    2-1    Victoria Ostrzeszów    
Pelikan Grabów nad Prosną    3-4    Dąbroczanka Pępowo    
Warta Śrem    3-2    KKS 1925 II Kalisz    
Krobianka Krobia    3-1    Astra Krotoszyn


wielkopolska klasa okręgowa, gr. 5
KP Słupia    4-0    Sokół Bralin    
Płomień Opatów    8-0    LZS Doruchów    
Odolanovia Odolanów    3-2    GKS Żerków    
Pogoń II Nowe Skalmierzyce    4-0    Barycz Janków Przygodzki    
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski    1-2    Las Kuczków    
GKS Grębanin    0-1    LKS Jankowy    
KS Opatówek    3-1    Czarni Wierzbno    
Ogniwo Łąkociny    0-3    Stal Pleszew


opolska klasa okręgowa, gr. 1
Start Jełowa    8-0    Unia Kolonowskie    
LZS Starościn    4-2    KS Krasiejów    
LZS Mechnice    1-0    Rudatom Kępa    
LZS Skorogoszcz    5-1    OKS Olesno    
LZS Kuniów    5-0    Silesius Kotórz Mały    
Stal Zawadzkie    3-1    Start Namysłów    
Budowlani Strojec    0-1    Śląsk Łubniany
Stobrawa Ligota Dolna    2-2    TOR Dobrzeń Wielki


sieradzka klasa okręgowa
KS Karsznice (Zduńska Wola)    -    Pogoń Zduńska Wola    20 września, 20:00
Warta II Sieradz     4-1    UKS Galewice    
Piast Błaszki    0-2    Ekolog Wojsławice    
Złoczevia Złoczew    2-1    MLKS Konopnica    
Czarni Rząśnia    7-0    GKS Goszczanów    
WKS 1957 Wieluń    0-0    Prosna Wieruszów    
TS Janiszewice    1-0    Jutrzenka Warta    
LZS Brąszewice    2-1    Tęcza Brodnia


wielkopolska klasa A, gr.9
Liskowiak Lisków    5-1    Wielkopolanin Siemianice    
Victoria Laski    0-3    LZS Czajków    
Prosna Kalisz    3-1    Pelikan Nowy Karolew    
Masovia Kraszewice    -    KS Rogaszyce    4 października, 17:00
Pelikan II Grabów nad Prosną    0-7    Lilia Mikstat    
Pogoń Trębaczów    1-2    Olimpia Brzeziny    
RKS Radliczyce    4-6    LKS Godziesze 1966    


wrocławska klasa A, gr. 3
Pogoń Syców    0-3    Pogoń Oleśnica    
Skra Wojnowice    9-1    GKS Kątna    
Dąb Dobroszyce    1-2    Zenit II Międzybórz    
Perła Węgrów    4-2    Długołęka 2000    
Polonia Miłoszyce    0-1    KS Łozina    
Czarni Jelcz-Laskowice    6-0    Lotnik Twardogóra    
Czarni Chrząstawa    6-0    WKS Wilczyce    
Widawa Bierutów    2-1    Widawa Kiełczów


sieradzka klasa A, gr. 1
LZS Pyszków    1-1    Piast II Błaszki    
GLKS Biała    3-2    KS Osiek    
LKS Kobierzycko    1-2    TS Gruszczyce    
Hetman Rusiec    8-2    Sommer Zapole    
Jaga Lututów    3-2    Orzeł Wola Wiązowa    
Inter Woźniki (Sieradz)    2-4    Warta Osjaków    
Centra Walichnowy    1-3    UKS Ustków


wielkopolska klasa B, gr. 11
Bonikowia Boników    6-0    Zryw Kierzno    
LZS Mikorzyn    1-4    Zefka II Kobyla Góra    
Sokół Świba    1-0    LKS Czarnylas    
Rzemieślnik Mąkoszyce    1-13    GKS Trzcinica
LZS Siedlików    5-2    KP II Słupia

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl