28 marca 2024, 13:24

12°

PIŁKA NOŻNA: Marcinki Kępno – Sparta Konin 6:0

W meczu 7. kolejki rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych Marcinki Kępno pokonały Spartę Konin 6:0. Mecz rozegrano w sobotnie przedpołudnie na Stadionie Miejskim w Kępnie.

Kępnianie byli zdecydowanym faworytem meczu. Sparta spisuje się poniżej oczekiwań w rozgrywkach ligi wojewódzkiej, dlatego do przerwy nikłe prowadzenie 1:0 kępińskiej drużyny przyjmowano z małym rozczarowaniem. Po zmianie stron piłkarze trenera Jacka Falszewskiego zagrali dużo lepiej. Cztery bramki strzelił Krystian Skiba a dwie Jakub Turowski. - Pierwsza połowa w naszym wykonaniu był bardzo słaba. Męska rozmowa w szatni pomogła i w drugiej odsłonie zagraliśmy już to, co potrafimy - ocenił występ trener Falszewski. W następnej kolejce Marcinki grać będą w Słupcy, przeciwko miejscowemu SKP.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl