22 lipca 2024, 17:15

Teraz

24°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Michał Giecz został nowym trenerem Zefki Kobyla Góra

Michał Giecz został nowym trenerem Zefki Kobyla Góra. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Sajewicza.


Dotychczasowy trener Zefki pracował w Kobylej Górze już dwukrotnie. Ostatnio od grudnia 2021 roku. Grzegorz Sajewicz przed meczem z Victorią Ostrzeszów złożył rezygnację. - To była decyzja trenera. Mieliśmy wewnętrzną sytuację. Zarząd podjął jednogłośną decyzję, której trener nie zaakceptował i we wtorek powiedział, że nie będzie dłużej pracować - poinformował ostrzeszówinfo.pl prezes Zefki Artur Franikowski


Michał Giecz znany jest kibicom i piłkarzom w powiecie ostrzeszowskim. Ostrowianin grał a później trenował Victorię Ostrzeszów. W niedzielę zasiadł jednak jeszcze na trybunach. - W środę dopiero podjąłem decyzję i w piątek przeprowadziłem pierwszy trening. Umówiliśmy się, że dzisiaj obejrzę sobie mecz z trybun. W środę gramy puchar, a w weekend kolejny mecz ligowy więc tych wniosków będę mógł wyciągnąć więcej - powiedział Michał Giecz.


Warto podkreślić, że do zmiany personalnej doszło także w drugiej drużynie Zefki. Radosława Dolatę zastąpił Łukasz Woźny. - To pokłosie sytuacji. Każdy klub ma jakieś problemy. Chcieliśmy to zdusić w zarodku dlatego takie decyzje zarządu - dodał prezes Franikowski. 

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl