22 stycznia 2019, 10:59

Teraz

-8°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Niepodległościowy turniej

W niedzielę na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieruszowie został przeprowadzony Pierwszy Niepodległościowy Turniej w Piłkę Nożną Drużyn MDP do lat 15. 

Organizatorzy wydarzenia - Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Wieruszowie zapowiadają, że może to być cykliczne wydarzenie organizowane co roku w okresie 11 listopada. Podczas pierwszego turnieju najlepiej prezentowała się drużyna z OSP w Lubczynie, która zdobyła 12 punktów. Trzy punkty mniej wywalczył Jutrków a na dalszych miejscach rywalizację ukończyli OSP Pieczyska, OSP Chobanin i OSP Mirków. 

Najlepszym strzelcem został Maciej Bednarek a najlepszym bramkarzem Mateusz Wróbel.

Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pucharami, medalami oraz dyplomami. W komisji sędziowskiej zasiedli: Zygmunt Skubich, Mariusz Roczew, Stanisław Błoch, Krzysztof Pielesiak i Mirosław Jakubczak. 

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Tryb sortowania komentarzy:

Brak komentarzy.