18 marca 2018, 20:04

Teraz

-10°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Ostrovia już trenuje

IV-ligowa Ostrovia 1909 wraz z zawodnikami rezerw tego klubu w poniedziałkowy wieczór zainaugurowała okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Na pierwszych zajęciach dominowała jednak piłka ręczna.

Biało-czerwoni oswajali się z tym sportem by jak najlepiej przygotować się do niedzielnego meczu ze szczypiornistami KPR Ostrovia, który rozegrany zostanie w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na pierwszym treningu sztab szkoleniowy: Marcin Kałuża i Andrzej Dziuba miał do dyspozycji większość piłkarzy z którymi współpracował jesienią. Kilku zabrakło z powodu usprawiedliwionych absencji. Aktualnie celem władz klubu jest utrzymanie tej kadry. Gra w piłkę ręczną kończyła poniedziałkowy trening, wcześniej ostrowianie mieli zajęcia koordynacyjne i pracowali także na siłowni.

W styczniu Ostrovia 1909 planuje rozegrać trzy sparingi:

18 stycznia z Jarotą Jarocin na boisku w Jarocinie.
21 stycznia z Górnikiem Konin na boisku w Nowych Skalmierzycach.
28 stycznia z Victorią Ostrzeszów na boisku w Ostrowie przy ulicy Krotoszyńskiej.


info: ostrovia1909

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.