19 marca 2018, 00:09

Teraz

-12°

Sport

A A A

PIŁKA NOŻNA: Policyjne rozgrywki

W minioną sobotę, 11 lutego, rozegrany został XIII Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie oraz Starosty Powiatu Kępińskiego.

W hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Kępnie rozegrano XIII Turniej Piłki Nożnej Halowej. Co roku Komendant Powiatowy Policji w Kępnie zaprasza do udziału w tych rozgrywkach sportowych policjantów z całego regionu, w szczególności zaś ościennych komend. Podczas rozpoczęcia zastępca komenndanta KPP Kępno, podinsp. Robert Ciesielski przypomniał o sensie organizowanych zawodów i życzył policjantom sportowej rywalizacji i wielu udanych akcji. W tym roku mecze rozegrano systemem "każdy z każdym". Szczególnie zacięte boje o zwycięstwo stoczyły drużyny z Ostrzeszowa, Wieruszowa i Kępna.

Kilkugodzinne rozgrywki wyłoniły najlepsze drużyny. Na najwyższym podium stanęła drużyna KPP Ostrzeszów, która od kilku lat wiedzie prym w rozgrywkach. Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna z KPP Wieruszów, a na trzecim miejscu - policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie. Także nagrody indywidualne przypadły zawodnikom z Ostrzeszowa. Najlepszym strzelcem został Radosław Śniadecki, a bramkarzem Piotr Nowicki. Nagrodzono także dwóch najstarszych uczestników turnieju, którzy biorą udział w rozgrywkach od początku organizowanych zawodów. Są to: Piotr Łuczak z Wieruszowa i Tomasz Fuchs z Oleśnicy.

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.