19 kwietnia 2024, 08:14

PIŁKA NOŻNA: Prosna przegrała z drużyną KS Karsznice

WKS Prosna Wieruszów uległa na własnym boisku 1:3 drużynie KS Karsznice. Mecz rozegrano w sobotnie popołudnie, 5 listopada.

Pierwsze trafienie dla gości zaliczył w 18. minucie Rafał Kucharski. Na 1:1, 8 minut później odpowiedział Michał Okoń z WKS. W 37. minucie wynik na 1:2 zmienił Kajetan Tomczyk z reprezentacji gości. Sędzia do pierwszej połowy zdecydował się doliczyć 2 dodatkowe minuty. W drugiej minucie doliczonego czasu wynik na 1:3 ustalił Jakub Jurga.

WKS Prosna: Kacper Andrzejewski (Kacper Karbowski 46'), Alan Anioł (Arkadiusz Korpeta 46'), Błażej Gocha, Miłosz Grabarz (B), Jakub Jaroch, Wojciech Kałus (Paweł Śpigiel 56'), Łukasz Mońka, Michał Okoń, Yehor Panichev, Adrian Rembecki, Piotr Wróbel (C). Ławka: Mateusz Szypulski (B).

KS Karsznice: Tomasz Adamczuk, Mateusz Dudek, Michał Filipczak (C), Jakub Jurga (Wiktor Dutkiewicz 80'), Hubert Karcewicz, Marcin Kosecki (Tomasz Bednarek 50'), Grzegorz Królewiak, Patryk Krymarys, Rafał Kucharski (Mikołaj Cholewka 87'), Franciszek Nowak (Jan Dobrowolski 84'), Kajetan Tomczyk.

Prosna Wieruszów z dorobkiem 19 punktów zajmuje 6. miejsce w tabeli sieradzkiej klasy okręgowej, KS Karsznice z 13 punktami na koncie ma 12. pozycję.

12 listopada Prosna wyjeżdża do Brąszewic. Ostatni domowy mecz w rundzie jesiennej będzie 19 listopada. Wieruszowianie podejmować będą UKS Sokół Goszczanów.

Autor: wieruszow@radiosud.pl