20 kwietnia 2024, 17:26

PIŁKA NOŻNA: Prosna wygrywa na koniec rundy jesiennej

WKS Prosna Wieruszów wygrała ostatni mecz w rundzie jesiennej 2:0 (1:0) z UKS Sokół Goszczanów. Spotkanie odbyło się na boisku przy ul. Sportowej w Wieruszowie.

Pod koniec pierwszej połowy w 42 minucie prowadzenie 1:0 dał gospodarzom Szymon Cierkosz. W drugiej połowie wynik na 2:0 zmienił Kacper Karbowski.

Skład WKS: Miłosz Grabarz (B), Błażej Gocha, Mateusz Misztal, Szymon Cierkosz, Piotr Wróbel, Kacper Karbowski, Alan Anioł, Jakub Jaroch, Arkadiusz Korpeta, Wojciech Kałus, Edward Ndumbe. Z ławki: Andrii Mykyta, Kacper Andrzejewski, Roman Bryhadyr, Paweł Śpigiel, Adrian Rembecki.

W 15 meczach rundy jesiennej Prosna Wieruszów zgromadziła 25 punktów (8 wygranych, remis i 6 porażek). Bilans bramkowy 26:26. Drużyna zajmuje 7. miejsce na 16 występujących w "okręgówce" zespołów.

Autor: patryk.hodera@radiosud.pl