19 kwietnia 2024, 21:47

PIŁKA NOŻNA: Wygrana Galewic z Kiełczygłowem

UKS Galewice świetnie zagrał ostatni domowy mecz. Gospodarze pokonali LKS Kiełczygłów 5:1 (1:0).

Kiełczygłów grał w osłabieniu już od 18 minuty. Sędzia pokazał czerwoną kartkę Dominikowi Turkowi. Jedynego gola w pierwszej części gry zdobył w 34 minucie Jakub Smolis.

W drugiej połowie goście zostali osłabieni jeszcze bardziej. Tym razem arbiter ukarał czerwonym kartonikiem Macieja Szymczaka. W 67 minucie wynik na 2:0 zmienił Wojciech Namyślak. Kilka minut później strzelał Jakub Przybył. Ten sam zawodnik zdobył kolejnego gola w 75 minucie. Ostatnie trafienie dla UKS-u zaliczył Mateusz Wolny. Goście honorową bramkę zdobyli w 85 minucie. Mocnym strzałem z dystansu popisał się Tomasz Bożek.

Skład UKS: Sebastian Augustyniak (Miłosz Dobrychłop 77'), Maciej Bednarek, Konrad Głowinkowski (Marcin Jakubczak 77'), Mateusz Grzesiuk, Wojciech Jarosz (B), Mateusz Marciniak (Wojciech Namyślak 20'), Dawid Prędki (Szymon Tokarek 52'), Jakub Smolis, Sebastian Smolis, Mateusz Wolny (Marcin Kulak 77').

UKS Galewice z 36 punktami prowadzi w grupie 8. sieradzkiej Klasy A. Ostatni mecz drużyna zagra na wyjeździe w Wierzchlesie.

Autor: wieruszow@radiosud.pl