18 marca 2018, 23:51

Teraz

-10°

Sport

A A A

TENIS STOŁOWY: O puchar prezesa OSP Biadaszki

XII edycja Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP w Biadaszkach odbyła się 4 i 5 lutego. Imprezę zorganizowała miejscowa jednostka Straży Pożarnej oraz wójt Gminy Łęka Opatowska.

Turniej rozgrywany był przez dwa dni i podzielony na różne kategorie wiekowe. W sobotę rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum. W niedzielę do rywalizacji przystąpili zawodnicy w kategoriach seniorskich, w kategoriach: kobiety (powyżej 13 lat), mężczyźni amatorzy, mężczyźni zrzeszeni. Turniej w Biadaszkach od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku w zawodach uczestniczyło ponad 50 miłośników tenisa stołowego. Rozgrywki dostarczały zawodnikom oraz kibicom solidną porcję sportowych emocji, zwłaszcza pojedynki o podium turnieju. Mimo zażartej walki o każdy set i punkt nie zapomniano o zasadzie „Fair Play”. W swoich kategoriach najlepsi okazali się: Michalina Bryja, Szymon Skotnik, Kamil Derdak, Patrycja Moska, Karol Młot, Przemysław Adamski. Najlepszym zawodnikom wręczono okazałe puchary, dyplomy ufundowane przez wójta Gminy Łęka Opatowska oraz nagrody rzeczowe przygotowane przez sponsorów. 

Wyniki turnieju

Dziewczęta Szkoła Podstawowa:
1. Michalina Bryja
2. Julia Derdak
3. Wiktoria Olbrych

Chłopcy Szkoła Podstawowa:
1. Szymon Skotnik
2. Bartosz Chwał
3. Szymon Nawrot
4. Mateusz Olbrych

Chłopcy Gimnazjum:
1. Kamil Derdak
2. Jakub Pawlak
3. Dawid Nawrot
4. Dawid Gottfried

Kobiety powyżej 13 lat
1. Patrycja Moska
2. Eliza Czyż
3. Wioletta Kubiaczyk

Mężczyźni amatorzy:
1. Karol Młot
2. Waldemar Nawrot
3. Bogusław Górecki

Mężczyźni zrzeszeni:
1. Przemysław Adamski
2. Jakub Swerhum
3. Paweł Gottfried

Autor: daniel.tarchala@radiosud.pl

lubZaloguj się

Redakcja Radia SUD nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Brak komentarzy.